18° Piątek
19 Października

Sob

KPP Grodzisk Maz.

Ukradła samochód, bo chciała spotkać się z chłopakiem...

Najpierw próbowała ukraść mazdę, ale uniemożliwił jej to system antykradzieżowy. Później z powodzeniem ukradła opla i przy okazji pieniądze z portfela. Takimi „wyczynami” może pochwalić się 18-letnia Klaudia M.

Kilka dni temu policjanci otrzymali zawiadomienie o próbie kradzieży samochodu stojącego na jednym z parkingów w Grodzisku Mazowieckim. Właścicielka auta tłumaczyła, że w miejscu pracy zginęły jej kluczyki. Następnie ktoś odjechał kilkadziesiąt metrów i uciekł. – Po dokładnych analizach kryminalni wytypowali kobietę podejrzewaną o ten czyn i ustalili jej miejsce przebywania. 18-latka została zatrzymana. Kobieta szybko przyznała się do dokonania przestępstwa, tłumacząc je chęcią dotarcia na spotkanie z chłopakiem – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Po odjechaniu wspomnianych wcześniej kilkudziesięciu metrów w pojeździe zadziałał system antykradzieżowy. Dlatego 18-latka pozostawiła mazdę na ulicy.

I to nie koniec tej historii z miłością w tle. Nie dając za wygraną Klaudia M. kolejny raz spróbowała pozyskać jakiś pojazd. Kilka dni później, gdy przebywała u znajomego babci zabrała mu kluczyki od opla i pojechała do chłopaka. – Właściciel samochodu odebrał stamtąd swój pojazd. Mężczyzna poinformował także policjantów o kradzieży pieniędzy z jego portfela razem z kluczykami do samochodu – wyjaśnia asp. sztab. Zych.

18-latka usłyszała trzy zarzuty karne: usiłowanie kradzieży mazdy, kradzież opla w celu krótkotrwałego użycia i kradzież pieniędzy. Za te przestępstwa grozi jej do 5 lat więzienia.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Głos

Sterylizacja tego środowiska dla dobra ich samych. Tacy ludzie nie powinni się rozmnażać! Patologia rodzi patologię,przykładów mnóstwo!

Gość

Znam dziewczynę. Nie uczyła jej tego ani szkoła ani dom. Nie wszystko jest takie proste.

Gość

To nie w szkole uczą. To wszystko wyniesione z domu.

Gość

Ale to nie jest odosobniony przypadek - niektóre osoby z dzisiejszej młodzieży nie mają nawet poczucia odpowiedzialności, poczucia fundamentalnej kultury i szacunku do innych. Skąd takie zachowanie się bierze??? W szkole uczą?

Franio

Biedna istota...

Gość

pewnie dżesika....

Gość

Przyszłość ludzi tego pokroju jest bardzo marna. Aż strach pomyśleć, jaka bieda intelektualna i materialna.

Gość

Romantyczka

Gość

Patologia

Gościu123

Klaudia czy Karyna? Jechała do Seby...

Daro

To nie Ania z Makowa? Podobna!

Gość

bezmózgowie.....