18° Piątek
19 Października

Sob

Anna Zwolińska

Ukradli po pijaku samochód i „rozbijali się” nim po Pruszkowie

Do wyjątkowo kontrowersyjnych scen doszło w Pruszkowie po godz. 17.00. Dwóch mężczyzn ukradło samochód, po czym jeżdżąc nim po mieście doprowadzili do kilku kolizji. Zostawili auto na środku ul. Kościuszki i poszli do... parku.

Pierwszą informacje o sprawie otrzymaliśmy za pośrednictwem poczty elektronicznej. – Coś się dzieje przy ul. Kościuszki na przeciwko księgarni. Czy był to napad na samochód? Auto stoi nie do końca zaparkowane. Policja zablokowała pół ulicy. Funkcjonariusze biegali po parku. Teraz jeżdżą po Pruszkowie samochody policyjne na sygnałach, niemal jeden za drugim – napisał czytelnik na adres kontakt@wpr24.pl.

O wyjaśnienia poprosiliśmy pruszkowską policję. Okazało się, że dwóch mężczyzn ukradło auto. Następnie poruszali się nim w stanie nietrzeźwości i uderzyli w kilka innych samochodów. – Po godz. 17.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że po ul. Kościuszki ktoś jeździ samochodem jak szalony i rozbija pojazdy. Za chwilę otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie, że dwóch mężczyzn ukradło samochód stojący u mechanika. Ci mężczyźni wynajmowali lokal od właściciela tego auta.
Następnie jeździli skradzionym pojazdem po pijaku i rozbijali samochody. Na tę chwilę mamy dwa zgłoszenia, ale sytuacja jest rozwojowa więc spodziewamy się większej liczby zgłoszeń – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Samochód został porzucony na ulicy. – Panowie porzucili samochód na ul. Kościuszki i poszli do parku. Policjanci natychmiast po informacji ruszyli we wskazane miejsce i rozpoczęli poszukiwania mężczyzn. Wkrótce zostali ujęci. Wszystkie okoliczności tej sprawy będą wyjaśniane jak zatrzymani wytrzeźwieją – podkreśla podkom. Kańka.

To mężczyźni w wieku 24 i 28 lat. Obaj mieli ponad półtora promila alkoholu w organizmie.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 20

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Poszaleli ci mutanci z Piastowa. Całkowicie bezkarni się czują po zatrzymaniu w kwietniu szefów gangu.

Publicysta

Polska młodzież powstała z kolan....

Bartosz

Deportować sebixów wyklętych do rosji i będzie święty spokój w tym kraju, pomioty ze wschodu

kpt. Rado

Dozywocie jak nic !!!

Krzysztof

To młode bandziory z reaktywowanego gangu mutantów, naćpali się i ich powiozło.

Bronek

Co za bezmozgi, patologia, zwierzęta, pozbawione resztek ludzkich odruchów, jak można w takim wieku taki nizinny poziom mentalny prezentować???? Szok, w tym wieku niektórzy już mają wielkie osiągnięcia, rządzą państwem, dokonują odkryć, tworzą jakieś dzieła sztuki przygotowując się wcześniej latami... A te zwierzęta mogą się pochwalić, że potrafią się spic jak świnie i zniszczyć czyjś dobytek. Level - 100000

Gość

Opel Vectra MK3 kombi. Mało nie zostałem trafiony, gdy wyprzedzał autobus na przystanku róg Kościuszki i Drzymały. Dla takich debili tylko eutanazja, by następnym razem kogoś nie zabili.

Głos

Przymusowa sterylizacja patologii dla dobra ich samych i normalnego społeczeństwa! Sterylizacja zanim zdąży się rozmnożyć kolejne pokolenie socjopatów niezdolne do normalnego funkcjonowania w świecie

Gość

za dużo wolnego

Gość

Przykład idzie z góry. Totalny rozkład państwa, jaki zafundował nam PiS, prowadzi do zdziczenia społeczeństwa. Jeżeli w rządzie wypłacają sobie sowite premie, ci z dołu też chcą jakąś kasę przytulić.

Gość

Wzrost patologii łączy się ze spadkiem czytelnictwa. Kto nie czyta ma mniej wyobraźni, empatii, w końcu rozumu.Metodą Pawłowa takiego też nic nie nauczysz. Ludzie czytajcie, czytajcie ze zrozumieniem. Czytajcie cokolwiek, instrukcje obsługi i napis na dropsach. Edukacja lekiem na wszystko.

Gość

achtung kozaken ?

Co się dzieje z tymi młodymi ludźmi? 24 i 28 lat to już powinni być odpowiedzialni za swoje czyny. Kiedyś w takim wieku to już byli "po wojsku" i zakładali rodziny a teraz?

Gość

Powoli zaczynam się czuć jak w kraju 3ciego świata z takim zachowaniem rodaków... Mam już dość tej patologii niezdolnej do używania rozumu...

Sprawiedliwy

Odrazu kula w ten pusty łeb

tomek

w ramach kary zbieranie psich kup przez miesiąc codziennie w kamizelkach z napisem "kupozjad" no i oczywiście pokrycie wszystkich kosztów poszkodowanych po cenach ASO.

Ja jechalem w stronę warszawy ,jechali poboczem pod prąd szybciej niż ja asfaltem. Prawie mnie uderzyli kamerke miałem wyłączoną szok.

Gość

A jaki był to samochód?

Gość

Widziałem pod PKP, akcja była pierwszorzędna.

Taktyczny Steven

Karnie to im jak zwykle się skoczy. Cywilnie powinni po 100k na łeb dostać i niech się martwią jak w kamieniołomie tyle kamienia szczoteczką do toalety natłuc. Co za ludziki...