16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


KPP Pruszków

Ukradły telewizor, bo stwierdziły, że się im przyda

Pruszkowscy policjanci zatrzymali dwie kobiety (matka i córka) podejrzane o kradzież telewizora i radioodtwarzacza. Grozi im nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

– Do pruszkowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o kradzieży telewizora,  radioodtwarzacza oraz biżuterii z mieszkania, które zniknęły w piątek z jego mieszkania. Znajomy pokrzywdzonego rozpoznał w niedzielę, u swojej koleżanki skradziony telewizor i poinformował o tym okradzionego mężczyznę. Okazało się, że przedmioty ukradły prawdopodobnie matka z córką – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policjantom udało się dotrzeć do kobiet, które mogły mieć związek z kradzieżą. Zapukali do drzwi jednej z nich. Gdy wezwali ja do dobrowolnego oddania skradzionych rzeczy 31-latka oddała telewizor i radioodtwarzacz. Co więcej, dalsze śledztwo ujawniło, że drugą uczestniczką kradzieży była jej 55-letnia matka... – Kobiety zabrały telewizor z otwartego mieszkania pokrzywdzonego, bo stwierdziły, że może im się przydać. Obie panie zostały zatrzymane – zaznacza podkom. Kańka.

„Dochodzeniowcy” przedstawili matce i córce zarzut kradzieży. Kobiety przyznały się tylko do kradzieży telewizora i radioodtwarzacza.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

ale po co patologię izolować jak można kule w łeb?

Głos

Dla patologii powinno się stworzyć specjalne strefy NO GO. Tak jak kiedyś cała okoliczna patologia była zsyłana do Jaktorowa i okolic...To błędy systemu,które nie powinny mieć styczności z normalnymi ludźmi,tym bardziej nie powinny się rozmnażać! Kilkanaście lat i po kłopocie,natura załatwi sprawę! Znikają pekiny w stylu Stalowej...itp.

Gość

Podczepianie pod wszystkie negatywne zjawiska w Pruszkowie Żbikowa jest bardzo krzywdzące dla wielu mieszkających tu ludzi.

Gość

Znajomy pokrzywdzonego rozpoznał u swojej koleżanki... patolnia kisi się we własnym sosie.

Gość

A. Stalowa B. Ołowkowa C. Daszyńskiego D. Obrońców Pokoju E. Żbikow city

benek the roman

To jest jeszcze lepsze: Dochodzeniowcy przedstawili zarzut kradzieży. Matka z córką przyznały się tylko do kradzieży. .. kto to pisał? ??

Gość

No przecież to logicznie że radio czy tv zawsze się przyda

Gośćra

Do pruszkowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o kradzieży telewizora, radioodtwarzacza oraz biżuterii z mieszkania, które zniknęły w piątek z jego mieszkania Mistrz składni

Gość

"jaka matka taka córka" czy się mylę?