27° Środa
19 Września


Pixabay

Uratował dziewczynkę, która wpadła do studzienki

Bohaterska akcja w miejscowości Kotowice. Półtoraroczna dziewczynka wpadła do betonowej studzienki, ale dzięki szybkiej pomocy jednego z mieszkańców dziecko udało się wyciągnąć. Dziewczynce nie stało się nic poważnego.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. – W Kotowicach dziecko wpadło do studni z szambem. Na miejscu straż pożarna i pogotowie ratunkowe – czytamy w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

Więcej na temat przebiegu tego zdarzenia wiedzą policjanci. – O godz. 15.00 otrzymaliśmy informację, że babcia była na spacerze z wnuczkami. Półtoraroczna dziewczynka stanęła na betonowej studzience, która się obsunęła. Całe szczęście w pobliżu znajdował się mieszkaniec Kotowic, który błyskawicznie zareagował i wyjął dziewczynkę ze studzienki. Profilaktycznie dziecko trafiło do szpitala na badania – poinformowała nas podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Dobry stan dziecka potwierdzają również ratownicy. – Dziecko w stanie ogólnym dobrym trafiło do szpitala w Grodzisku Mazowieckim w celu wykonania badań – mówi Wojciech Diadia z Falck Medycyna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Szacun!

M.

Brawo dla Pana, bohatera który uratował dzieciaczka. Oby każdą tego typu historiła się heppy endem.

Gość

Nigdy nie wskakiwać do szamba! https://www.tvn24.pl/poznan,43/chcieli-ratowac-sami-tez-utoneli-w-szambie-7-osob-nie-zyje-piatka-dzieci-stracila-rodzicow,450728.html

Gość

Brawo

Gość

Wielkie brawa dla tego człowieka!!

Głos

Szacunek

Gość 32

brawo kotowiczanin

Gośćolo

Szacun dla gościa.

Gość

Na jakiej ulicy w Kotowicach?

Gość

Zuch druch