°


Animal Rescue Poland

Uratowali przymarzniętego łabędzia

W Parku Potulickich w Pruszkowie uratowano przymarzniętego do tafli wody łabędzia. Dzięki szybkiej reakcji ratowników zwierzę udało się uwolnić.

Do sytuacji doszło wczoraj, 8 stycznia. Ratownicy z Fundacji Animal Rescue Poland otrzymali zawiadomienie od pruszkowskich strażników miejskich o uwięzionym na środku stawu łabędziu. Ptak przymarzł do wody.

Kwadrans przed godz. 17.00 rozpoczęła się akcja ratunkowa, która zakończyła się sukcesem. – Na miejscu razem że Służbą Ochrony i Ratownictwa Zwierząt Animal Rescue Polska pracował Eko Patrol Straży Miejskiej oraz Państwowa Straż Pożarna. Zwierzę zostało uwolnione i odleciało – informują ratownicy.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ja też byłem wczoraj przemarznięty i nikt mnie nie uratował

Gość

A nie trzeba było go najpierw dać do obejrzenia weterynarzowi, czy mu łapki nie zamarzły? Bo jeśli tak, to kona tam gdzieś biedaczysko od gangreny. Bo, że chciał uciec - to normalne.

Gość345

najsampierw przeczytałem "uratowali przymarzniętego księdza"

Gość albert

Ha ha

Gość

BRAWO!!!

Gość

wstaliśmy z kolan. Ratujemy łabędzie. I zmiana rządu. Miło patrzeć i słuchać jak Polska rośnie w siłę, i staje się krainą marzeń

Gość

Teraz to już nie można nawet spokojnie na lodzie posiedzieć, bo zaraz kogoś wzywają.

Gość

hahaha tez mi akcja. zaraz jak wpuścili łódkę to łabądz wstał i poszedł . nie był przymarznięty. niezłe bajki opowiadacie

Gość

Brawo!