27° Środa
19 Września


gddkia.gov.pl

Utrudnienia na krajowej „ósemce”

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o utrudnieniach związanych z przebudową krajowej „ósemki”. W nocy z 11 na 12 października należy spodziewać się sporych utrudnień.

Między miejscowościami Paszków a Radziejowice trwa rozbudowa drogi krajowej nr 8. Po zakończeniu prac droga zyska na tym odcinku parametry trasy ekspresowej. Budowa idzie pełną parą. Jak to w przypadku drogowych inwestycji nie obędzie się bez utrudnień.

– W związku z wykonaniem demontażu rusztowania wsporników kap chodnikowych budowanej kładki dla pieszych w miejscowości Stara Wieś, na przebudowywanym odcinku DK 8 Radziejowice – Paszków, w nocy z dnia 11 na 12 października wystąpią utrudnienia w ruchu – informuje warszawski oddział GDDKiA.

Na czym będą polegać utrudnienia? Wykonawca prac co 15 minut będzie zatrzymywał ruch na 5 minut. Od godz. 22.00 do północy utrudnienia będą występować na jezdni w kierunku Warszawy. Następnie robotnicy na kolejne dwie godziny przeniosą się na jezdnię w kierunku Wrocławia.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A kiedy tzw. "wąskie gardło" i Warsztatowa? Coś cisza więc chyba zgodnie z planem :)