19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
pixabay.com

Uwaga, nadciągają burze

Pogoda od kilkunastu dni rozpieszcza nas słońcem i wysokimi temperaturami w dzień. Prognozy wskazują, że tak pozostanie, ale już od dzisiejszego popołudnia możemy spodziewać się burz i opadów deszczu.

Najbliższe dni upłyną pod znakiem prawdziwie tropikalnej aury. Będzie gorąco, duszno, nie zabraknie burz i opadów deszczu. Osoby szczególnie wrażliwe na zmiany pogody, mogą narzekać na gorsze samopoczucie, bo takie warunki atmosferyczne potrafią dać się we znaki.

Co dokładnie nas czeka? Już dziś popołudniu nad Pruszkowem spodziewana jest burza. Zachmurzy się około godz. 17.00, warto więc tak zaplanować wyjście z pracy, aby nie trafić w sam środek załamania. Wieczorem sytuacja powinna wrócić do normy, choć nadal będzie bardzo ciepło.

Jeśli środa ma być namiastką tropików, to czwartek przyniesie je już w pełnej krasie. Maksymalna temparatura wyniesie 28 stopni Celsjusza. Mowa tu oczywiście o pomiarze w cieniu... Czwartkowe popołudnie również będzie burzowe. Zagrzmi i popada, choć także nie przyniesie ulgi w postaci ochłodzenia.

Bardzo deszczowo zapowiada się piątek. Maksymalna temparatura to 26 stopni. Znów pojawią się burze, a niebo zasłonią chmury.

Pięknie, słonecznie i bez deszczu będzie za to w weekend.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nad Grodziskiem po 17:00 przypierdzieliła taka ulewa z gradem, że świata nie było widać. pół godziny i po wszystkim a kałuże do kostek. Natomiast kilka kilometrów dalej - sucho. Ciekawe, co mieliście w Pruszkowie. Pewnie wielkie nic.

Gość

Jak zwykle poburczało i nic :/

Gość

"Zachmurzy się około godz. 17.00, warto więc tak zaplanować wyjście z pracy, aby nie trafić w sam środek załamania". Też mi rada - zaplanować wyjście z pracy. Już widzę reakcję szefa na wcześniejsze wyjście, żebym nie trafił w środek burzy!

Gość

Do komentarza zgłoś 12.07. Kogoś chyba nawet przygrzało to słońce od Pis-u he he he he. Pozdrawiam

ParzniewianoŻółwinia

czy słońce kocha Polaków? Widać że od Kiedy PiS WPROWADZIŁO WOLNE WEEKENDY, to i pogoda zaczyna dopisywać ! A pamiętacie czasy kiedy na weekend zawsze się pogoda psuła ??? ! ! ! - PRZYPADEK ??? ! ! !

Gość

NIECH WRESZCIE SPADNIE DESZCZ w tym Pruszkowie. Ostatni raz padało 10 dni temu. Potem wszelkie burze nas omjały - lało w Warszawie, Sochaczewie. Rawie, a u nas NIC.