13° Poniedziałek
25 Czerwca

Wt

Śr

Czw

Pią


Pixabay

Uwolnij garaż!

Nadarzyński Ośrodek Kultury organizuje akcję „Uwolnij garaż”. To doskonała okazja aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które zalegają na półkach w naszych garażach. Zwłaszcza, że udział w akcji nic nie kosztuje.

Akcja zostanie przeprowadzona przed lub w siedzibie NOK-u przy placu Poniatowskiego 42 w Nadarzynie. Będzie można przyjść i coś sprzedać, kupić lub wymienić. – Nadarzyński Ośrodek Kultury zapewnia stoliki dlatego osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie udziału do 22 maja osobiście w siedzibie NOK lub pod numerem tel. 22 729 89 15 – informuje na Facebooku gmina Nadarzyn. 

Wstęp dla sprzedających i kupujących jest bezpłatny, a udział w wyprzedaży garażowej może wziąć każdy. Oczywiście nie można oferować przedmiotów, na które wymagana są specjalne zezwolenia jak broń czy alkohol. Osoby niepełnoletnie mogą sprzedać i wymieniać przedmioty tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna. 

Osoby, które nie zgłoszą swojego udziału muszą liczyć się z brakiem stolików. Akcja odbędzie się 27 maja (sobota) w godz. 9-12. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

eratyk

Skandal - info wisi już ze 3 dni i jeszcze nikt nie napisał że to wina PiSu że ludzi nie stać na nowe rzeczy i muszą kupować "używki" na kiermaszach. No tak być nie może - do klawiatru braci Kodeiniści !!!