18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Pixabay

Uwolnij garaż!

Nadarzyński Ośrodek Kultury organizuje akcję „Uwolnij garaż”. To doskonała okazja aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które zalegają na półkach w naszych garażach. Zwłaszcza, że udział w akcji nic nie kosztuje.

Akcja zostanie przeprowadzona przed lub w siedzibie NOK-u przy placu Poniatowskiego 42 w Nadarzynie. Będzie można przyjść i coś sprzedać, kupić lub wymienić. – Nadarzyński Ośrodek Kultury zapewnia stoliki dlatego osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie udziału do 22 maja osobiście w siedzibie NOK lub pod numerem tel. 22 729 89 15 – informuje na Facebooku gmina Nadarzyn. 

Wstęp dla sprzedających i kupujących jest bezpłatny, a udział w wyprzedaży garażowej może wziąć każdy. Oczywiście nie można oferować przedmiotów, na które wymagana są specjalne zezwolenia jak broń czy alkohol. Osoby niepełnoletnie mogą sprzedać i wymieniać przedmioty tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna. 

Osoby, które nie zgłoszą swojego udziału muszą liczyć się z brakiem stolików. Akcja odbędzie się 27 maja (sobota) w godz. 9-12. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

eratyk

Skandal - info wisi już ze 3 dni i jeszcze nikt nie napisał że to wina PiSu że ludzi nie stać na nowe rzeczy i muszą kupować "używki" na kiermaszach. No tak być nie może - do klawiatru braci Kodeiniści !!!