18° Piątek
19 Października

Sob

pixabay.com

W majówkę pogoda zmienna

Rozpoczyna się tegoroczny, rekordowo długi weekend majowy. Najważniejsze pytanie jakie zadajemy sobie w tej chwili, to „jaka będzie pogoda?”. Otóż ładna i dość ciepła, choć zmieniać będzie się z dnia na dzień.

W święta i dni wolne pogoda nie ma zwyczaju nas rozpieszczać, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie trochę inaczej. Choć dziś mamy dość chłodny piątek, to następne dni przyniosą wyższe teperatury i więcej słońca.

Ale po kolei. W sobotę, 28 kwietnia, prognozuje się 24 stopnie Celsjusza i zachmurzenie. W niedzielę 22 stopnie i znów zachmurzenie. Za to piękny powinien być już poniedziałek. Tego dnia słońce będzie ładnie świeciło przez cały dzień, a termometry pokażą 26 stopni.

Chłodniej, ale za to pogodnie będzie we wtorek. 19 stopni i bezchmurne niebo. Cieplejsza szykuje się środa, choć tego dnia możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Czwartek przyniesie 21 stopni i zachmurzenie. Bezchmurny, ciepły i słoneczny ma być piątek. Końcówka majówki to 22 stopnie w sobotę i 15 w niedzielę.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Darek

PiS to koszmar. Przez nich wszystko sie psuje. Pogoda tez! Donaldu ratuj PL !!!

Marco

Pruszkow super jakby byl Barceloną ! To istny raj !

Rado

Pruszkow to nie Ibiza? Dlaczego ? :(

klajpeda

a ja wręcz przeciwnie zaobserwowałem inną prawidłowość, że od kiedy Prawo i Sprawiedliwość z urządu wprowadziło wolne niedziele to pogogoda zawsze zaczyna się klarować właśnie na weekend ! - w przeciwieństwie do tego co było dotychczas przez ostatnie lata ! PRZYPADEK?