18° Piątek
19 Października

Sob

termymszczonow.eu

W majówkę wypoczniesz na termach

Dla wszystkich miłośników kąpieli pod gołym niebem mamy dobrą informację. Majówkę możecie spędzić na... termach w Mszczonowie.

Pogoda dopisuje jednak wodne kąpieliska wystartują dopiero w czerwcu. Nikogo to nie dziwi bowiem temperatura wody dla większości z nas jest za niska. Wyjątkiem są tu tylko morsy, którym nawet mróz nie przeszkadza wejść do lodowatej wody. 

Dla wszystkich, którzy jednak chcieliby popływać i to nie na krytej pływalni mamy dobrą wiadomość. Po trwającej prawie miesiąc przerwie technologicznej termy w pobliskim Mszczonowie wznawiają pracę. – Zapraszamy wszystkich na nasze termy już 28 kwietnia od godz. 8.30. Termy będą funkcjonować przez całą majówkę. Jedynie w dniach 1 i 3 maja będzie obowiązywał cennik świąteczny – usłyszeliśmy od pracowników mszczonowskich term. 

Jeśli nie mogliście pozwolić sobie na nieco dalszy wyjazd w trakcie majówki, to koniecznie wybierzcie się do term w Mszczonowie. Atrakcje znajdą tu zarówno mali i duzi. A ciepła woda termalna pomoże się zrelaksować i wypocząć.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gośćpitek

Gość zapraszany Popieram G.m cuchnie p.g.r

Gośćpitek

Daro ty z wioski G.M czy Pruszkowa Co macie szczegolnie G.m piękna obwodnica

Gość

Odpoczniesz po kilkugodzinnym czekaniu w kolejce do wejścia.

Socho

Super termy i baseny to byly w Słowckim Popradzie. Z widokiem na Gerlach ! Polecam

Gość

taa, termy z ludźmi którzy myją się raz w tygodniu, super zabawa

Daro

Najlepiej w domu odpoczne. Mszczonow to ochydna wioska :(

Gość Zapraszamy.

Zapraszamy do Grodziska Maz do sławnego parku wodnego AWW łatwy dojazd obwodnicą lub tunelem dla liliputów. Jedyne w Polsce miasto przyszłości ma same atrakcje dla gości np sławne stawy Walczewskiego nagłaśniane jako SUKCES burmistrza z PGR. Każdy kto chce poczuć prawdziwą komunę ma możliwość ją poczuć w Grodzisku Maz w którym dawni działacze trzymają od ponad 20 lat władzę.