27° Środa
19 Września


Archiwum

W niedzielę kiermasz dla pogorzelców z ul. Narodowej

A właściwie będzie to impreza charytatywna poświęcona rodzinom ze spalonej kamienicy przy ul. Narodowej. Nie zabraknie licytacji, animacji dla dzieci, a nawet grilla! Szczegóły w tekście.

Podczas kiermaszu będzie można zakupić rzeczy podarowane przez mieszkańców Pruszkowa m.in. Odzież, zabawki, książki, biżuterię, czy artykuły do domu. Ale to nie wszystko...

– Przeprowadzać będziemy także licytacje, podczas których będą wystawione: koszulka z autografem Radka Majewskiego, karnet na zajęcia z tenisa ziemnego „Śliwiński Sport”, kolacja dla dwojga, zaproszenie na kawę i ciastko do miejscowej cukierni, przesyłka zagraniczna od firmy DPD, ubrania dla dzieci i dorosłych od lokalnych sklepów oraz inne – Klaudia Nowicka, jedna z organizatorek charytatywnego kiermaszu.

Podczas imprezy odbędzie się tez zbiórka żywności, preferowane są produkty o długim terminie spożycia, środki czystości, kosmetyki itp. Organizatorzy zadbali też o kwestie kulinarne. Dostępny będzie grill, gdyż jedna z firm przekazała spory zapas kiełbasek. Nie zabraknie animacji dla dzieci, kawy, herbaty, ciast.

– Liczymy, że znajda się jeszcze lokalne firmy, instytucje, organizacje czy osoby prywatne, które zechcą się dołączyć. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony za zakup potrzebnych rzeczy dla rodzin z pożaru kamienicy na ul. Narodowej – zaznacza Nowicka.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

P O D Z I Ę K O W A N I A Mieszkańcy budynku przy ul. 3 Maja 19 w Pruszkowie dziękują osobie, która 1 grudnia 2017r. zadzwoniła na straż pożarną z informacją o zagrożeniu pożarowym, a dokładniej o zapaleniu się sadzy w kominie budynku. Dzięki szybkiej pomocy udzielonej przez straż pożarną nie podzieliliśmy losu mieszkańców z ul. Narodowej 25. Dziękujemy.

Gość

a może zbiórka dla prywatnego właściciela tej kamienicy administrowanej przez TBS , w końcu to on stracił wszystko , a nie pogorzelcy podłączeni pod miejski socjal

PREZES

pełen szacun dla zorganizowanej imprezy, jestem za pomocą dla osób poszkodowanych !!!! ale mam pytanie czy MIASTO PRUSZKÓW będzie miało w grudniu " PRAWDZIWY ŚWIĄTECZNY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY " !!!!!!!!!!!!