°


brwinow.pl

W nocy zamknięcie tunelu

To już, mamy nadzieję, jeden z ostatnich akcentów utrudnień związanych z remontem wiaduktu kolejowego w centrum Brwinowa. Przeprawa zostanie dziś wieczorem całkowicie zamknięta.

Tunel pod torami PKP będzie niedostępny dla kierowców i pieszych od godz. 20.00 w piątek do 6.00 w sobotę. – W związku z trwającymi pracami na linii kolejowej 447 od piątku wieczorem (20 kwietnia) do soboty rano (21 kwietnia) przejazd i przejście przez tunel będą zamknięte w godzinach 20.00-6.00. Jak wynika z informacji wykonawcy będzie to ostatnie całkowite zamkniecie tunelu w Brwinowie związane z tym remontem – informuje urząd gminy w Brwinowie.

W praktyce oznacza to, że jeśli nie uda nam się pokonać przeprawy przed godz. 20.00 w piątek, trzeba będzie nadrobić spory kawałek drogi. Kłopot może dotyczyć przede wszystkim pieszych. Radzimy więc uwzgędnić w planach odpowiednio wczesny powrót na „dobrą” stronę torów.

Przypominamy, że modernizacja wiaduktu nad trasą 720 prowadzona jest w ramach remontu na podmiejskiej linii kolejowej nr 447. Wykonawca na zlecenie PKP PLK instaluje nową konstrukcję obiektu, który ma być bardziej wytrzymały i dostosowany do wyższych prędkości pociągów.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

@Gość Brwinów nic nie może, ale do chwalenia się, że remont ukończony szybciej to pierwsi na FB. Klasyka.

Gość

Gość 2018.04.20 14:48 Gościu, kładka wzdłuż torów? To tak jak schody do nieba (powstały w W-wie). Brwinów nic nie może bo to teren PKP, ich projekty, ich pieniądze. A poza tym kiedy powstawały projekty modernizacji linii kolejowej to ówczesny burmistrz milczał i jemu nic nie było potrzebne. Dobrze, że obecnemu udało się wywalczyć tunel pieszo-rowerowy w ciągu ul. Przejazdowej

Gość

Nie ma to jak robić tego typu remont w piątek kiedy masa ludzi wyjeżdża na imprezy i będzie wracać po nocy

xiao7

Rychło w czas. Zamiast opublikować z wyprzedzeniem tygodniowym to WPR zamieszcza je na kilka godzin przed zamknięciem. Macie Refleks.

Gość

Oby nie zapomnieli zainstalować pomp o dużej wydajności w przypadku obfitych opadów deszczu.

Kolejowiec

Dla pieszych jest objazd przez Milanówek lub Parzniew, nadrobicie mniej niż 10km, ale wyjdźcie minimum te 3 godziny wcześniej:)

Gość

Dlaczego Brwinów nie zbuduje kładki nad jezdnią (wzdłuż torów) by ludzie nie musieli przechodzić przez jednię? Teraz jest to bardzo niebezpieczne dla pieszych i bardzo uciążliwe dla kierowców. Tutaj: https://www.google.pl/maps/@52.1416919,20.7172267,3a,75y,158.22h,96.83t/data=!3m6!1e1!3m4!1sO2BU67Hd1eVcbr_lklt2VQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl