27° Środa
19 Września


archiwum

W ogródku uprawiał... konopie indyjskie

Jedni w ogródku mają kwiaty, inni uprawiają warzywa. Mieszkaniec Milanówka również zadbał o wygląd przydomowej rabatki. Problem w tym, że zasadził tam rośliny, których nie wolno uprawiać.

Policjanci z grodziskiej komendy otrzymali informacje, że jeden z mieszkańców Milanówka w swoim ogródku uprawia... kopie indyjskie. Na miejscu okazało się, że na przydomowej „rabatce”rośnie kilkanaście zakazanych roślin. Krzewy konopi były w różnej fazie wzrostu. Po trwającej kilka minut obserwacji mundurowi dostrzegli też troskliwego właściciela, który przyszedł podlać swoje rośliny.

41-letni Krystian W. był zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Krystian W. będzie musiał pożegnać się ze swoimi uprawami. 19 uprawianych przez niego krzaków zarekwirowali policjanci.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Czysta ekologiczna uprawa a nie jakaś tam produkcja rolna. Markety zasypują nas dziadostwem produkowanym na antybiotykach a tu proszę niewiele, bo ilość wskazuje na "własny użytek" ale za to czyste, zadbane i bez ciągnięcia kasy z Unii.

Radek

Konopie indyjskie na świeżym powietrzu w Polsce w PAŹDZIERNIKU !!!!!??? A w styczniu bedzie artykuł: "Po trwającej kilka minut obserwacji mundurowi dostrzegli też troskliwego właściciela, który przyszedł odkuć z lodu swoje rośliny." A stróże prawa słyszeli o konopiach Beniko, Tygra, Wojko - przemysłowe uprawiane na nasiona dla ptaków lub włókna.

Lolomido

3 lat do więzienia, a przestępcy co wzbogacają się na grube miliardy zł - jak np. Hanna Gronkiewicz Walc(Waltz) chodzą sobie wolno, i jeszcze gdzies mają Polski wymiar sprawiedliwości.

Gość

Ciemne siły robią wszystko by ludzie nie byli zdrowi, szczęśliwi, pełni pokoju, spokoju i mądrości. Odcinają nas od natury i przyrody, a to tylko jedno z ich działań.

Wysłannik piekieł

Takie te krzaczki lecznicze jak morfina.

Gość......

Niech Chińczyka i ciapak a Pogonią z podrobionym towarem

Gość

gdyby hodował ze 100 ha konopii można by negocjować ceny hurtowe a tak... mundurowi wypalą biedne krzaczorki aż im się loczki wyprostują moje kochane niebieskie aniołki :-/

Gość

To bandyta jeden. No. Chyba największy absurd dzisiejszych czasów w Polsce. Karać ludzi za uprawienie leczniczych roślin. No comments.

Gość

Czyli to za sprawą konfidenta/konfidentki. Strzeż się narodzie denuncjatorów !

Głos

Chore prawo,trzeba to zmienić!

Golo

Nich się wezmą za hurtowników ale ich nie rusza ciekawe czemu a )boja się . B) maja zyski c) bo łatwiej pojechać jak sąsiad doniesie)

Gość

Płacić podatki na policję a potem się za nią wstydzić. Witamy w Polsce...

rasul allah

i komu to przeszkadza?

Gość

Za trzy roślinki paka a za kamienice w stolicy nic. Taka sprawiedliwość