18° Piątek
19 Października

Sob

Teqball-Poland

W Podkowie pojawił się stół do teqballa

Lubicie piłkę nożną? A może jeszcze chętnie gracie w tenisa stołowego? Zastanawialiście się kiedyś czy jest możliwe połączenie tych dwóch dyscyplin? Jest! I już sami możecie się przekonać jaka to świetna zabawa.

Stół do teqballa, bo tak nazywa się połączenie piłki nożnej i tenisa stołowego pojawił się w Podkowie Leśnej. Co ciekawe to pierwszy stół do tej dyscypliny jaki pojawił się w Polsce. – Stół przyjechał z Węgier, bo Węgrzy wymyślili tę nową dyscyplinę sportu – połączenie ping ponga z piłką nożną – zaznacza Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej. 

Teqball to zupełna nowość i warto poznać zasady gry. Te znajdziecie na filmiku zamieszczonym poniżej. 


A co jeśli ta dyscyplina nie przypadła wam do gustu? Spokojnie stół do teqballa jest wielofunkcyjny! Wystarczą dwie lub cztery osoby i świetna zabawa gwarantowana. 


Jeśli chcecie spróbować swoich sił to odwiedźcie strefę aktywności na terenie podkowiańskiego MOK-u. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Bono

A w Piastowie BRYNDZA!!! "JAKA MARCHEW TAKA NAĆ"...

jarozbaw

poproszę po 1szt. w pruszkowskich parkach - w tym roku....

Aro

ooo to fajnie ja mieszkaniec pruszkówa już tam lece, przecie wszelkie atrakcje sa wszędzie poza samym Pruszkowem,myśle zę sama strona nie powinna nazywać się wpr ponieważ też należy do niej pruszków a nasze wspaniałe miasto lezie w tyłek każdemu oprócz samego siebie

Gość

Świetna sprawa! Trudno nadążyć za pomysłami pana burmistrza Tusińskiego, wreszcie jest co robić w Podkowie Leśnej. Ciekawe, która gmina ściągnie pomysł, bo naprawdę warto.