°


Archiwum

W święta nikt nie może być sam

Już w najbliższą sobotę w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się spotkanie wielkanocne dla samotnych. Z pewnością nie zabraknie świątecznych życzeń, wspólnych posiłków i możliwości zwyczajnej rozmowy z drugą osobą.

W święta nikt nie może być sam. To czas wyjątkowy, w którym spotkamy się z bliskimi i dzielimy radością z bycia razem. Jednak są wśród nas osoby, które skazane są na przeżywanie świąt w samotności. W wielu przypadkach samorządy starają się pamiętać o samotnych. I tak jest będzie w Grodzisku Mazowieckim.

Już w tę sobotę odbędzie się spotkanie wielkanocne dla samotnych. Dla wielu takich osób to niezwykle ważne wydarzenie. Inicjatywa pozwala im poczuć radość świąt oraz spotkać się z innymi, którzy mają podobne problemy. Takie spotkania trwają około półtorej godziny. Jednak osoby, które chcą mogą zostać dłużej. Zwłaszcza, że czas umili gościom Młodzieżowa Orkiestra Dęta.

Spotkanie wielkanocne dla samotnych w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia, o godzinie 10.00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Żwirki i Wigury 4. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Mira

Oby ze szczerego serca . Bo-Urzędnicy dobroczyńcy? A może łatwo pomagać nie dajac swojego grosza? Z drugiej strony kto by pomyślał że w Grodzisku tyle osób samotnych i potrzebujących. Moze to dla tych mieszkańców potrzeba nie tylko od święta coś organizować.

fatamorgana

burmistrz Benedykciński podwójnie na zdjęciu powżej ,uff dobrze, że to tylko lustra spowodowały Orkiestra dęta dobrze, że chociaż oni chcą uczestniczyć

Gość

po co ten cyrk panie burmistrzu