27° Niedziela
22 Lipca

Pon

Wt

Śrpixabay.com

W święta pogoda nie rozpieści

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że tegoroczna Wielkanoc przyniesie przyjemną, wiosenną aurę. Niestety w niedzielę i poniedziałek czekają nas brzydkie, deszczowe dni. Tak wynika z prognoz, które mamy nadzieję, że się jednak nie sprawdzą.

Bardzo chcielibyśmy przekazać inne wieści, jednak prognozy nie pozostawiają właściwie żadnej nadziei. W święta możemy spodziewać możemy się opadów deszczu, dość silnego wiatru, niskiej temperatury odczuwalnej i raczej krótkich przejaśnień.

W niedzielę przez cały dzień niebo pokrywać będzie gęsta warstwa deszczowych chmur, z których, niestety, popada. Tak samo jak w sobotę, temperatura ędzie oscylować wokół 8-9 stopni, ale odczuwać będziemy większe zimno.

Lany poniedziałek będzie lany także z powodu kiepskiej aury. Słabe, bo słabe, ale jednak przewidywane są opady deszczu. Do tego silny wiatr, który sprawi, że odczuwalna temperatura wyniesie horrendalne -11 stopni.

Tak przynajmniej prognozuje serwis pogodynka.pl. Na pocieszenie dodamy, że pogoda zacznie się poprawiać od wtorku.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Pulsar

Niedziela: między 6-8'C, popołudniu spadek temperatury na pewno do 0'C. Opady z soboty na niedzielę duże. W niedziele nasz region znajdzie się na skraju mocnych opadów, które będą występować na wschodzie. Jest szansa, że nas opady ominą. Wiatr zachodni średni, ale popołudniu, w niedzielę będzie się nasilać i bardzo mocno powieje z niedzieli na poniedziałek. Z niedzieli na poniedziałek fatalnie. Silny wiatr, temperatura około 0'C i opady śniegu. Rano w poniedziałek wszystko na to wskazuje, że będzie biało. Ale najwyżej około 3cm. Wiatr w poniedziałek osłabnie po 14ej i będzie co raz więcej pogodnego nieba. Poniedziałkowa temperatura nie przekroczy 5'C.