18° Piątek
19 Października

Sob

kreckilometry.pl

Walcz o kilometry dla swojego miasta

Wystartowała kolejna edycja kampanii „Kręć kilometry”. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas włącz się do zabawy!

Biegasz, jeździsz na rowerze, dużo spacerujesz? Pływasz kajakiem, jeździsz na rolkach lub uwielbiasz nordic walking? A może chcesz się w końcu ruszyć z kanapy, ale brakuje ci motywacji? Pobierz aplikację „Kręć kilometry” i pokonuj swoje rekordy. Każdy kilometr się liczy.

Kampania społeczna„Kręć kilometry” jest organizowana przez fundacje Allegro All for Planet. Zabawa promuje głównie jazdę na rowerze. Na uznanie mogą również liczyć wszyscy, którzy wolny czas, zamiast przed telewizorem, spędzają aktywnie na świeżym powietrzu: biegając, spacerując, uprawiając nordic walking czy właśnie jeżdżąc na rowerze. 

Pokonując specjalne wyzwania możesz zdobyć nagrody dla siebie. A kilometr, które pokonasz mogą przynieść nagrodę dla wybranego przez ciebie miasta. – W miejscowościach, które zdobędą najwięcej kilometrów w rankingu postawimy… klimatyczne parkingi rowerowe wyposażone w samoobsługowe stacje naprawcze! – podkreślają organizatorzy. Nagrody trafią do pięciu miejscowości, które zgromadziły najwięcej kilometrów. 

Ci najbardziej aktywni już ruszyli i zdobyli pierwsze punkty. Które miasta z naszej okolicy włączy się do walki? 
Grodzisk Mazowiecki – 5723 km (8. miejsce),
Pruszków – 724 km (56. miejsce),
Milanówek – 205 km (170. miejsce),
Brwinów – 28 km (404. miejsce).
Piastów – 24 km (417. miejsce).

Więcej informacji o akcji i aplikacjach Kręć kilometry oraz Endomodo oraz aktualny ranking miejscowości znajdziesz tutaj


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Miasto to ma kina, teatry lokale 24h. Więc walcz o swoją wieś !!!

Gość

Do jeżdżących na rowerach po ścieżkach rowerowych.NA NICH TEŻ OBOWIĄZUJĄ PRD !!!!!!!!!!!!!!!!. A w szczegulnośći najwąniejsze dwie zasady:ruch prawostronny i zasada pierwszeństwa nadjeżdżającego z prawej strony. SAMOCHODAMI TEZ TAK JEŻDZICIE JAK NA ROWERACH? JEŻELI TAK TO NIEMA SIĘ CO DZIWIĆ ILOŚCI WYPADKÓW NA POLSKICH DROGACH.