24° Wtorek
17 Lipca

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
kreckilometry.pl

Walcz o kilometry dla swojego miasta

Kolejna edycja kampanii „Kręć kilometry” trwa. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas włącz się do zabawy!

Biegasz, jeździsz na rowerze, dużo spacerujesz? Pływasz kajakiem, jeździsz na rolkach lub uwielbiasz nordic walking? A może chcesz się w końcu ruszyć z kanapy, ale brakuje ci motywacji? Pobierz aplikację „Kręć kilometry” i pokonuj swoje rekordy. Każdy kilometr się liczy.

Kampania społeczna„Kręć kilometry” jest organizowana przez fundacje Allegro All for Planet. Zabawa promuje głównie jazdę na rowerze. Na uznanie mogą również liczyć wszyscy, którzy wolny czas, zamiast przed telewizorem, spędzają aktywnie na świeżym powietrzu: biegając, spacerując, uprawiając nordic walking czy właśnie jeżdżąc na rowerze. 

Pokonując specjalne wyzwania możesz zdobyć nagrody dla siebie. A kilometr, które pokonasz mogą przynieść nagrodę dla wybranego przez ciebie miasta. – W miejscowościach, które zdobędą najwięcej kilometrów w rankingu postawimy… klimatyczne parkingi rowerowe wyposażone w samoobsługowe stacje naprawcze! – podkreślają organizatorzy. Nagrody trafią do pięciu miejscowości, które zgromadziły najwięcej kilometrów. 

Więcej informacji o akcji i aplikacjach Kręć kilometry oraz Endomodo oraz aktualny ranking miejscowości znajdziesz tutaj


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Miasto to ma kino, teatr , operę i kilka centrów handlowych. Więc "walcz o kilometry dla swojej wioski"

ZMOTORYZOWANY

Piastów jest najlepszy w kręceniu ale lodów