24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
pixabay.com

Walczą o książki, możesz im pomóc

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 walczą o książki do szkolnej biblioteki. Każdy z nas może im pomóc. Wystarczy codziennie brać udział w internetowym głosowaniu.

– Zwracam się do Państwa jako do lokalnego medium, które pro publico bono mogłoby rozpropagować wśród swoich czytelników akcję o konkursie Empiku, do którego przystąpiła Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie. Dzięki konkursowi Empiku nasza szkoła może wygrać 1000 książek do biblioteki. Niestety po pierwszym tygodniu udało się zabrać tylko 192 głosy – napisał do nas Daniel, rodzic jednego z uczniów pruszkowskiej podstawówki.

Postanowiliśmy spełnić prośbę Daniela. Zachęcamy naszych czytelników do wspierania dzieciaków i głosowania. Co trzeba zrobić by oddać głos? Należy zarejestrować się tutaj i każdego dnia głosować na pruszkowską szkołę. – Będę wdzięczny za rozpowszechnienie naszej prośby wśród czytelników, bo jeszcze tylko dwa tygodnie głosowania, a jesteśmy mocno w tyle za liderami – dodaje Daniel.

Głosowanie trwa do 22 października. Zachęcamy do udziału w zabawie i wspieraniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pruszkowie. Może wspólnie uda nam się wygrać! O tym, że warto walczyć przekonali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 z Piastowa, W ubiegłorocznej edycji podstawówka znalazła się w pierwszej dziesiątce szkól, do których trafiły książki. – Szkoła wzbogaciła się dzięki konkursowi o tysiąc książek. Zostały one wybrane zgodnie z waszymi sugestiami. To panie z biblioteki wybrały tytuły książek, według waszego zainteresowania, według tego co zgłaszaliście – mówił w trakcie uroczystego przekazania książek Stanisław Siekierko, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Piastowie.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Głosujcie na "starą 11" Książki się im przydadzą.

Gość

@gosc 18.54 strasznie marne prowo pisowca-stulejarza

Gość

A gdzie nasza PiS-owska władza robią ogrodzenia, kradną, kombinują! Stać ich za nasze pieniądze robić śmieszne miesięcznice które są żenadą! A dzieciom na książki nie chcą dać! Ciemny ludzie oprzytomnij !!!!!

Gość

GŁOSUJCIE

Gość

Przesunęliśmy się o kilka miejsc w górę. Zostało jeszcze trochę czasu, więc szanse są. Wydaje mi się, że warto. Głosujcie

Gość

SP 3 to dawne gimnazjum nr 3 a dawniejsza SP 11. A tu link: http://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj?voteOn=true

Gość

A gdzie w Pruszkowie jest szkołą podstawowa nr 3?

Gość

do tylkoPiS spokojnie, karetka już jedzie, zaraz dostaniesz pomoc lek.

tylkoPiS

Czy te książki są zgodne z nurtem Naszej Partii? Mam nadzieje, ze odpowiednie organy państwowe skontrolują ich treść bo to podejrzane jak za darmo rozdają. Gdy Nasza Partia rozdaje coś dla Ludu to zawsze jest to coś dobrego a tutaj może chodzić o gender i deprawację młodzierzy.