°


pixabay.com

Wielka zbiórka książek dla pacjentów szpitali

W Brwinowie i Książenicach ruszyła zbiórka książek w ramach akcji Fundacji Zaczytani. Jej celem jest stworzenie 100 nowych bibliotek w szpitalach.

W naszym regionie to już trzecia tego typu zbiórka. – Jeżeli macie w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, to dołączcie do Zaczytanego świata i weźcie udział w akcji. Fundacja Zaczytani przekaże książki do placówek medycznych tworząc kolejne Zaczytane biblioteki – zachęcają ogranizatorzy.

Książki powinny być w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń czy brakujących kartek. Gdzie można je oddawać? W akcji uczestniczą oddziały brwinowskiej biblioteki: Oddział dla Dzieci i Młodzieży - Brwinów, ulica Kościuszki 1E, Biblioteka dla Dorosłych - Brwinów, ulica Grodziska 12, Filia w Otrębusach - Otrębusy, ul. Wiejska 1.

Możliwość przekazania książek jest także w Książenicach, w Niepublicznej Szkole Podstawowej Familia, Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym na ulicy Szkolnej 18, a także w Domowej Świetlicy, Aleja Marylskiego 96/3.
 
Akcja trwa do 20 maja. Szczegóły dostępne są tu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Czy będzie zbiórka dla Gowina? To on jest w prawdziwej potrzebie - nie starcza mu do pierwszego. Ministrowie z PiSu też premie sobie wypłacają.