19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Seweryn Dębiński

Wiosna zapukała do drzwi. Co zrobić z tak pięknym dniem?

Zapewne sami wiecie jak najlepiej spędzić tak ciepłą niedzielę. Jednak tych, którzy siedzą w domu zachęcamy do wyjścia na zewnątrz! Spacer, park, ulubiona książka, najbliższa rodzina lub znajomi, rower, piłka nożna – pomysłów jest całe mnóstwo!

Wiele osób postanowiło spędzić dzisiejszy dzień na swieżym powietrzu. I bardzo dobrze, to się chwali! Jest ciepło i przyjemnie, aż żal spędzać ten piękny dzień siedząc w domu. Najlepszym z pomysłów wydaje się po prostu wyjść na świeże powietrze. Nie ważne czy spędzimy ten dzień na rowerze czy na spacerze z rodziną.

Dobrym pomysłem będzie ten odwiedzenie Warszawskiego ZOO. Pisaliśmy o tym wczoraj, wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Zauważyliście kwitnące rośliny? Zobaczyliście coś ciekawego? Pojechaliście na działkę? A może po prostu chcecie się czymś pochalić. Wysyłajcie do nas zdjęcia na adres kontakt@wpr24.pl albo umieszczajcie je w komentarzach, pod tym tematem, na naszym facebooku.Stawy Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim:


Stawy Goliana w Grodzisku Mazowieckim:


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

redneck

Można wziąć grabie, taczkę i nazbierać kamieni. Potem te kamienie rzucać w błoto, które kiedyś było gminną nadarzyńską drogą i mieć nadzieje, że jutro będzie można o nich wyjechać do pracy :). ALe wole to niż mieszkać w bloku.

Gość

na zakupy by się poszło...

Gość

Największą atrakcją w Grodzisku Maz są najnowsze pomniki przyrody (brzozy) przy ul Królewskiej, a nie stawy Goljana i Walczewskiego pokazane na zdjęciach.

Kedar

Rower i jazda do Puszczy! Z Pruszkowa nie jest daleko!