19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
pixabay.com

Wjechał w sygnalizator. Był pijany

W miniony weekend strażnicy miejscy z Milanówka zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który wjechał w sygnalizator na jednym z głównych skrzyżowań w mieście.

Do kolizji doszło w nocy z 17 na 18 lutego. Około godz. 20.20 dyżurny miejskiego monitoringu zauważył jak kierowca subaru wjeżdża w sygnalizator na skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Grudowskiej. Na miejsce natychmiast wysłano patrol straży miejskiej. Sprawca kolizji, widząc nadjeżdżający radiowóz, wsiadł do auta i oddalił się z miejsca zdarzenia. 

Ucieczka nic mu jednak nie dała. Strażnicy zatrzymali kierowcę subaru i przekazali go policjantom. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. – Pierwsze badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazało 2,10 promila. W kolejnej próbie odnotowano 2,15 promila w wydychanym powietrzu – informuje straż miejska z Milanówka. 

Kierowca subaru usłyszy m.in. zarzut kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

a ja tam zawsze jeżdżę nachlany i naćpany bo się na trzeźwo prowadzić boję prawka i tak nie odbiorą bo takowego nie posiadam tylko że ja w sumie wypadku nigdy nie miałem

Stop baraninie!

Do koniecznego :koniecznie walnij się w pusty łeb cymbale!!!

Zofija

Od kiedy to godz 20 to noc? Mnie uczyli, że to wieczór...

ppk

zabrać polaczkowi prawo jazdy.na zawsze.

Slodziak

Mogą zatrzymywać a nie Przepraszam uniemożliwić dalszą jazdę jeżeli kierowca jest pod wpływem alkoholu zgodnie z ustawą. ps. Konieczny pewnie sam jeździ na podwójnym gazie i teraz wali w gacie ze strachu.a co bys powiedział jak (nie życzę ci tego)ten pijany spowodował by wypadek z udziałem kogoś z twojej rodziny i przyjeżdża SM a tu wyskakuje konieczny NIE GONCIE GO NIE MACIE UPRAWNIEŃ....BARANEK W ŚCIANĘ I UŻYJ TEGO CO ci GRZECHOCZE W TYM CO MASZ NA SZYJI (mała podpowiedź że nie chodzi o pryszcza)

Głos

Kiedy w końcu Rząd weźmie się za tych pijanych bydlaków,morderców za kierownicą?

Baron

Do koniecznego becwala :a co, bronisz swojego wujka który uciekał? To mieli pozwolić by uciekł, odjechał i zabił kogoś kilka ulic dalej? Np. Kogoś z twojej rodziny?? Pomyśl baranie, to nie boli...

Gościu

Do pan konieczny:Jak od kiedy w tych godzinach komisariat w Milanówku jest nieczynny.Dopiero Grodzisk.Straż miejska górą.

silver

Parkując na sygnalizatorze uczestnik ruchu ewidentnie naruszył przepisy o zatrzymaniu lub postoju pojazdów, a to pozwala już strażnikowi na podjęcie kontroli.

konieczny

A od kiedy Strażnicy Miejscy mają uprawnienia do zatrzymywania pojazdu będącego w ruchu jeśli nie wjeżdża on pod zakaz ruchu lub zakaz wjazdu ?

biomasa

Może i niektórzy uznają mnie za hejtera (nie chcę za takiego uchodzić), ale coraz bardziej odnoszę wrażenie że wozy subaru powoli przejmują społeczną pałeczkę po nastoletnich beemkach, tzn. ostro, głupio a przede wszystkim byle do przodu i z dymem z opon (ew. sprzęgła).