°


wkd.com.pl

WKD organizuje... grę terenową

Dla swoich pasażerów i miłośników WKD przygotowała nietypową atrakcję. To gra terenowa, w której trzeba wykazać się nie tylko dobrą orientacją, ale też wiedzą o Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Zabawa będzie polegała na zaliczeniu kolejnych „check pointów” wyznaczonych przez organizatora. Będą one znajdować się na szlaku kolejki. W każdym z takich punktów na zawodników czekać będzie quiz i zadanie do wykonania. Nagrodą na tym etapie jest naklejka na mapę i wskazówka gdzie szukać kolejnego „check pointu”. W całej grze liczy się czas, znajomość trasy i historii WKD a także... odrobina szczęścia. – Kolejność zdobywania punktów jest ustalona. Na każdym kolejnym uczestnicy rozwiązując zagadkę, dowiadują się, gdzie jest następny „check point”. Na przebycie trasy każda z drużyn ma około 2 godziny. Drużyny poruszają się dowolnym środkiem komunikacji. Korzystanie z Internetu jest dozwolone. Grupa całą trasę powinna pokonać razem, bez rozdzielania się. Istnieje możliwość zdobycia bonusowych minut poprzez rozwiązanie trudniejszej wersji zadania – czytamy w regulaminie.

W grze mogą wziąć udział drużyny złożone z 3 do 5 osób (zawodnicy niepenoletni mogą uczestniczyć pod okiem osoby dorosłej). Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia za pośrednictwem adresu mailowego zagrajzwkd@althermedia.pl. W treści wiadomości należy podać nazwę swojej ekipy oraz jej liczebność. Maksymalna liczna uczestników to 100 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Start gry w sobotę, 14 stycznia. Co istotne, ma się ona odbyć niezależnie od warunków pogodowych.

Więcej informacji TU.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Lukasz

Co można wygrać?