27° Niedziela
19 Sierpnia


KPP Grodzisk Mazowiecki

Włamał się do lokalu gastronomicznego

Grodziscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o włamanie się do jednej z restauracji znajdującej się na terenie miasta. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono skradzione rzeczy.

– Działania podjęte przez grodziskich kryminalnych po zgłoszeniu nocnego włamania do jednej z restauracji w mieście  bardzo szybko przyniosły pozytywny efekt. Policjanci jeszcze tego samego dnia wytypowali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa i pojechali do jego miejsca zamieszkania – przedstawia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

A w domu 34-latka policjanci ujawnili łupy pochodzące z kradzieży w lokalu – laptopa, alkohol i pokrowiec na gitarę. Mężczyzna został zatrzymany, a rzeczy wróciły do prawowitego właściciela. Po czynnościach dochodzeniowych Paweł S. usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Pewnie Rusin go wytropił

Gość

Gdyby okradł Sowę i Przyjaciół, to obrona miałaby argument, że to zatrzymanie polityczne. Ustosunkowani mogą kraść miliony, a ten dostanie wyrok.

Gość

już chodzi wolno i dalej kradnie..

Gość

Laptop, alkohol i pokrowiec na gitarę - jakie miasto taki i włamywacz..... Grodziski Janusz w akcji...