°


KPP Pruszków

Włamanie do domu w Pęcicach. Skradziono broń?

We wtorkowe popołudnie w Pęcicach doszło do włamania do domu jednorodzinnego. Łupem złodziei padło „mienie znacznej wartości” i prawdopodobnie broń ostra.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na skrzynkę kontakt@wpr24.pl od jednego z naszych czytelników. Z jego relacji wynika, że wśród skradzionych przedmiotów są nie tylko gotówka i kosztowności, ale także broń palna. – Sprawcy włamali się do domu i dokonali kradzieży sejfu w całosci. W sejfie były pieniądze, wyroby ze złota oraz kilka sztuk ostrej broni palnej. To bardzo niebezpieczne zdarzenie bo broń może zostać użyta – alarmuje nasz czytelnik.

O szczegóły zapytaliśmy pruszkowską policję, ale usłyszeliśmy, że ze względu na dobro śledztwa w tej sprawie nie są udzielane konkretne informacje. – We wtorek około godz. 18.00 doszło do włamania do domu jednorodzinnego w Pęcicach. Wyważone zostało okno, skradziono mienie o znacznej wartości, ale to wszystko co mogę powiedzieć ze względu na dobro prowadzonego postępowania – zaznacza podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

jebacpolicje

Współczuję :(

Gość

Ciekawe kto trzyma w domu kilka sztuk broni hmmm

jasnowidz

O ile skruszony złodziej sam się na policję nie zgłosi, to poszkodowany po trzech miesiącach otrzyma informację o umorzeniu postępowania z powodu niewykrycia sprawcy.

Ted

To był "czarny wtorek" policji w Pruszkowie... kika włamań do mieszkań... a dzisiaj co jak co dzień włamanie do mieszkań..

Gość

Moze ktoś coś widział? W tych godzinach kręci sie bardzo dużo ludzi