16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Archiwum

Włamanie do kasy biletowej WKD. Skradziono bilety

Nieznany sprawdza włamał się do budynku kasy biletowej na stacji WKD Grodzisk Maz. Radońska. Z wnętrza zginęły głównie bilety.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. – W Grodzisku Mazowieckim na stacji WKD Radońska dzisiejszej nocy włamano się do budynku kasy biletowej. Podobno skradziono wiele biletów na pociągi WKD – pisze Tomasz.

Sprawę potwierdza grodziska policja. – Zgłoszenie otrzymaliśmy przed godz. 7.00. Dotyczyło ono wybitego okienka w kasie biletowej. Policjanci ustalili, że przez wybite okienko ktoś wszedł i z jednej z szuflad zabrał bilety. Cała szufladka została opróżniona, ale dokładna liczba biletów nie jest jeszcze znana. Na miejscu została pewna ilość pieniędzy, ale czy to są wszystkie, czy włamywać części z nich nie zabrał, trudno teraz powiedzieć – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Widocznie bilety były za drogie :)

Gość

napad stulecia

Gość

Jednak ta nowa firma co sprawdza bilety sieje postrach...

Zgredzio

Pewnie opchnie na allegro.

Benek

Dlaczego podano tą wiadomość ? Przecież Grodzisk Mazowiecki jest najlepszy i jego burmistrz też. Mam nadzieje, że w końcu będzie cenzura w Grodzisku Mazowieckim która będzie również w internecie .

jak berety

to jest pewnie odpowiedź na 1000 wezwań do zapłaty w miesiącu :D swoją drogą to trochę taki napad rodem z PRL-u jak na kiosk ruchu, wybić okienko i ukraść bilety

Gość

kanar płakał jak czytał