19° Sobota
22 Września


Anna Zwolińska

Włamanie do sklepu elektrycznego

Nieznani sprawcy włamali się do sklepu Merkurion w Grodzisku Mazowieckim i ukradli pieniądze z kasy oraz sprzęt. Na miejscu pracują policjanci.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. – Chyba było włamanie do Merkuriona w Grodzisku. Jest policja i jakieś małe zamieszanie – napisał Tomasz w wiadomości wysłanej na adres mailowy kontakt@wpr24.pl.

Zwróciliśmy się do grodziskiej policji z prośbą o wyjaśnienia. – Potwierdzam, że dziś przed 9.00 otrzymaliśmy zgłoszenie włamania do jednego ze sklepów w Grodzisku. Z tego sklepu skradziono pieniądze i część towaru. Na miejscu trwają czynności grupy dochodzeniowo-śledczej stąd ustalamy jeszcze dokładnie jakie przedmioty zginęły, właściciel wyceni straty i złoży stosowne zawiadomienie o przestępstwie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Oczywiście policjanci będą pracowali nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawców tego włamania – dodaje.

Na tę chwilę policjanci nie byli w stanie ocenić jaka kwota zniknęła ze sklepowej kasy. Natomiast ustalono jak sprawcy dostali się do wnętrza obiektu. – Weszli od podwórka i dostali się do środka poprzez wyłamanie zamków – zaznacza rzeczniczka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Sprawa trafiła do grodziskiej policji.... :) No to urzędowy termin i umorzenie... :) Monitoring, świadkowie, nagrania twarzy, samochody... Nieważne. Do umorzenia :)

Ja

Remanenty czas zacząć niedługo... pewnie pracownikom troszke się stany nie zgadzały :D

Gość

ukradli dwa wiadra fazy oraz dwa komplety przyczłapników do bulbulatora. teraztrzeba będzie korbą kręcić żeby stycznik styknął. poszukiwane są linie L1 L2 L3 oraz główni podejrzani PE i N ..

Gość

Nie wiem w jakim celu pisać o tym, jak dostali się do sklepu. To ma być instruktaż dla następnych chętnych się włamać?

Ted

Jak co noc włamanie jak co dzień włamanie ... a policja pilnuje faszystów i ma co miesiąc miesiączkę i podaje podpaski prezesowi.

Gość

OTO dziadowski grodzisk .

Gość

Dobrze że na miejscu nie było antyterrorystów bo mogliby znowu dać "ciała "

Gość

no to może monitoring się przyda?