°


Pixabay

Włamanie do sklepu. Skradziono papierosy

W nocy z poniedziałku na wtorek nieznani sprawcy włamali się do sklepu w Parzniewie. Jak podaje policja skradziono papierosy o wartości kilku tysięcy złotych.

Krótką wiadomość dotyczącą tego zdarzenia otrzymaliśmy za pośrednictwem maila. – Dzisiaj o 1.00 w nocy okradziono sklep w Parzniewie – napisał czytelnik.

Policjanci potwierdzają te informacje. – W miejscowości Parzniew nieznani sprawcy włamali się po godz. 1.00 w nocy do sklepu przy ul. Głównej. Skradziono artykuły tytoniowe. Według wstępnych ustaleń towar warty był kilka tysięcy złotych – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Pruszkowska komenda poszukuje świadków tego zdarzenia. Każdy kto może mieć istotne informacje dla tej sprawy proszony jest o kontakt:

osobisty –  Pruszków ul. Kraszewskiego 8
telefoniczny –  022-604-62-13
mailowy – komendant.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Paweł

Brzeska?

Gość

A co SZANOWNY PAN DZIELNICOWY nie wie kto przesiaduje całe dnie z puszką piwa w ręku przed sklepem. No chyba że ma to w d....pie.

Gośćpitek

Sami kapusie pracujs dla wpr???

ParzniewianoŻółwinia

myślałem że skradziono łopaty i miotły i to dlatego w Brwinowie jest taki syf przy krawężnikach ??? A to papierosyyy......? A to może posprzątają wreszcie ten syf na ulicach skoro łopaty i miotły ocalały?! Wobec tego jest to dla nas pozytywna informacja.

Palacz

wszyscy palacze łączą się w bólu !!