17° Piątek
27 Kwietnia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
Bolo Skoczylas

Woda wraca do kranów

Po kilkugodzinnych kłopotach z dostępem do wody, sytuacja w Milanówku wraca do normy. Wodociągowcy uporali się z awarią na ul. Kościuszki.

Od godzin porannych duża część miasta pozbawiona była wody. – Informujemy, że w związku z usuwaniem awarii wodociągowej w dniu 10 stycznia 2017 r. (wtorek) nastąpi przerwa w dostawie wody w północnej części Milanówka tj. na obszarze na północ od linii kolejowej PKP – smsa o takie treści otrzymali mieszkańcy korzystający z systemu powiadomień milanowskiego urzędu.

Wspomniana awaria pojawiła się już w poniedziałek. We wtrokowy poranek przystąpiono do jej usuwania i właśnie prowadzenie prac naprawczych było bezpośrednią przyczyną wyłączenia wody. – Mieliśmy awarię na ul. Kościuszki. Początkowo nie było wiadomo gdzie dokładnie, bo stare części wodociągu są w złym stanie. Dziś od rana trwało lokalizowanie pęknięcia, konieczne było zakręcenie wody dla dużej części miasta, w tym także dla urzędu – wyjaśnia Wiesława Kwiatkowska, burmistrz Milanowka.

Sytuacja powinna się już normować. – Woda powoli wraca do kranów. Kilkanaście minut temu otrzymałam informację, że została odkręcona – zaznacza burmistrz miasta-ogrodu.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz