27° Niedziela
19 Sierpnia


grodzisk.pl

Wózek trafił do Szczepanka

Grodziscy radni podczas ostatniej sesji mieli wyjątkowego gościa. Odwiedził ich niespełna miesięczny Szczepan, jego rodzice i starsze rodzeństwo. Najmłodszemu członkowi rodziny wręczono wielofunkcyjny wózek.

Szczepan przyszedł na świat 2 stycznia o godz. 5.30 nad ranem. Jest pierwszym mieszkańcem Grodziska urodzonym w tym roku i zgodnie z tradycją, otrzymał od władz miasta prezent. – Podczas sesji Rady Miejskiej wręczono wózek dla pierwszego narodzonego w 2018 r. mieszkańca Grodziska. W imieniu Szczepanka prezent od gminy odebrali jego rodzice, Bernadetta i Tadeusz. Gratulujemy szczęśliwym Rodzicom, a Was zachęcamy, bierzcie z nich przykład, niech będzie nas jak najwięcej – podkreślają grodziscy urzędnicy.

Pierwszego nowo narodzonego mieszkańca władze Grodziska witają w ten sposób już po raz dziesiąty. Wcześniej wielofunkcyjny wózek trafił m.in. do Małgosi, Mai, Kacperka, Amelii, Aleksandra, Karola, Justynki i Jakuba.

Swoje nowo narodzone pociechy rodzice mogli zgłaszać do urzędu do połowy stycznia. Przy decydowaniu do kogo trafi prezent nie jest istotne, w którym szpitalu dziecko się urodziło, ważne, by jego mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A w Pruszkowie co dali?

bok

Ja takze uważam, ze lepiej w koperte kasa, bo moze juz np wózek mają po pierwszym dziecku. Jakas grzechotka do tego i kupia wg swojego gustu a nie urzędnika

Gość

Uśmiechnięci są ci co mają władzę i pieniądze. Tu Burmistrz i Przewodnicząca. Oni mają się z czego cieszyć. Mają kolejnych wyborców dla siebie. Dlaczego nie mówi się że ten prezent to ufundowała gmina ? Dlaczego nie są to pieniądze ? Może rodzice już kupili wcześniej wózek ?

Gość

Czy zamiast tej mediateki nie powinno być przedszkole, tym bardziej, że po drugiej stronie ulicy park i największy plac zabaw dla dzieci. Przyszłość to młode pokolenie.

Głos

A władze miasta to skąd te pieniądze mają? Na drzewach rosną? Chyba my wszyscy złożyliśmy się na ten wózek...

GośćWybory

Dlaczego wózek - a nie pieniądze ? Ogródkowicze każdego roku dostają pieniądze zamiast narzędzi, w ten sposób, to ONI decydują jakie narzędzia i sadzonki zakupią. Dlaczego młodzi rodzice są pozbawiani tej możliwości ? Dlaczego nie mają prawa wyboru ? Dlaczego muszą mieć ten typ i kolor wózka ? Dlaczego to Burmistrz decyduje w jakim wózku będzie wożony obywatel ? W Grodzisku Maz emerytom jest lepiej niż młodym. Młodzi narzekają na brak miejsca w żłobkach czy przedszkolu, i to jest MIASTO PRZYSZŁOŚCI ? Przyjrzyjcie się kto jest najbardziej uśmiechnięty i zadowolony na zdjęciu.

Gość

Niebywała wiadomość. Mój dzień będzie za sprawą informacji o Szczepanku zdecydowanie lepszy.