24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
AZ

Wpadł pod pociąg, ratownicy walczą o jego życie

Wypadek na kolei. Około godz. 7.50 mężczyzna wpadł pd pociąg pomiędzy stacjami Brwinów i Pruszków.

– Mężczyzna wpadł pod pociąg relacji Białystok – Jelenia Góra. Pomocy udzielają mu ratownicy medyczni. Jest w stanie ciężkim – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Oba tory są zablokowane. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin – dodaje. 

Niektóre pociągi mogą być odwołane, inne opóźnione a część może kursować na skróconej relacji. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów dostępne są na stronie www.portalpasażera.pl. Podróżni mogą skorzystać również z komunikacji zastępczej, czyli linii autobusowych ZG, ZB, ZM.

Na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Śródmieście wprowadzono wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w pociągach WKD.

AKTUALIZACJA GODZ. 10.00
Ruch na torach został przywrócony.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

No głupota ludzka nie zna granic, to że mają blachy gdańskie nic nie znaczy bo tam po prostu jest jakaś firma leasingowa czy coś w każdym razie tam się po prostu opłaca rejestrować i tyle

Arni

Problemem jest pod Warszawska wiocha na siłę jadąca codziennie okradać Stolicę !!!!! szukać roboty w swoich wioskach i problem kolei się szybko skończy.

Gość

Niestety człowiek zmarł.

Gość

Wściekły pasażer ma rację. Jeśli ta firma obsługuje komunikację zastępczą na tej trasie to powinna mieć w zapasie co najmniej jeden autobus z kierowcą. Tak wskazywałaby logika. A to, że wykonawca chce oszczędzić (rozmawiałam z kierowcami i wielkie g**%# im płaci i to z opóźnieniem) to swoją drogą. Zależy jak jest umowa między nim a KM sformułowana. KM też chce oszczędzić a najlepiej - nic nie wydać. Tylko za bilety cały czas biorą, jak za zboże. I nikt się z tymi pasażerami nie liczy. G**** mnie obchodzi, że chcą sobie oszczędzać. Mają mi za te ciężkie pieniądze zapewnić transport bez opóźnień. I już. Charytatywnie tego nie robią.

Gościu

Z jakiego Gdańska? Linie ZG, ZP i ZB obsługuje Europa Express City z Warszawy. Główną bazę mają w Warszawie, tymczasowy plac postojowy mają w Grodzisku.

Gość

Czy ktoś wie w jakim stanie jest osoba poszkodowana?

Do wściekły pasażer

Spojrzałeś na "blachy" tych autobusów? na miejscu nie ma praktycznie żadnej rezerwy. Zanim dojadą spod Gdańska, utrudnienia miną, zresztą już wszystko powinno wracać do normy, czyli kiepsko, ale do przodu.

Gość

Do Wściekłego Pasażera: Tak. Autobusy wszystkich przewoźników wraz z kierowcami czekają na takie szybkie i niespodziewane zlecenia. Weź się zastanów, człowieku...

Wściekły pasażer

Świetna zabawa, każdy autobus ZG jest tak zapełniony że nie da się wejść po pierwszej stacji. Zamiast proponować korzystanie z i tak kiepsko działającej linni można by było pokusić się o dołożenie na czas utrudnień dla pociągów kilku dodatkowych autobusów.