°


KPP Grodzisk Maz.

Wrócił do kraju, zatrzymano go za pobicie

To sprawa sprzed trzech miesięcy. Mężczyzna jechał samochodem do pracy, gdy został zaczepiony przez nieznanych mężczyzn. Po krótkiej wymianie zdań pobili go i zostawili. Poszkodowany zgłosił to jaktorowskim policjantom.

Funkcjonariusze dowiedzieli się o sprawie w grudniu minionego roku. – Z zawiadomienia wynikało, że zgłaszający został zaczepiony przez nieznanych mu mężczyzn i po krótkiej wymianie zdań, dotkliwie pobity i pozostawiony na drodze. Funkcjonariusze natychmiast wszczęli poszukiwania sprawców – opisuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Po zebraniu informacji policjanci wytypowali podejrzana osobę o to przestępstwo. Niestety mężczyzna przebywał za granicą. Jednak ostatnio postanowił odwiedzić rodzinne strony. Wpadł niemal od razu po powrocie do kraju.

21-latek został rozpoznany przez pokrzywdzonego jako sprawca zgłoszonego czynu. Zgromadzone przez policjantów materiały pozwoliły na przedstawienie Wiktorowi  J. zarzutu pobicia.

Ustalenia innych uczestników zdarzenia nadal trwają...


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ale fryzura! Hahahaha! Za coś takiego powinni wsadzać na 2 lata.

GośćR

I TAK POWINNO BYĆ, NIECH MAŁOLACI WIEDZĄ ŻE ODPOWIADAJĄ ZA CZYNY

Mack

Seba wyklęty w dresach zaklęty?

Rado

Porazka koles! Po co on wrocil? ;(

Gość

kara za debilizm czyli za powrót do polski

Daro

Wypad na Ukraine! Fatalny koles!