28° Czwartek
20 Września

Pią

Sob
Maciej Bochnowski

„Wukadka” nie ma sobie równych

Kolejny rok z rzędu WKD staje się najbardziej punktualnym przewoźnikiem w kraju.

Warszawska Kolej Dojazdowa znowu deklasuje swoich rywali pod względem punktualności przejazdów. – Wskaźnik osiągnięty przez WKD w ciągu IV kwartału 2017 r. były ponadto najwyższy w porównaniu z pozostałymi trzema kwartałami tego roku. Rozpatrując uśredniony poziom wskaźnika punktualności w skali całego 2017 r. na podstawie danych dla poszczególnych kwartałów, Warszawska Kolej Dojazdowa również okazała się przewoźnikiem najpunktualniejszym w kraju, osiągając poziom 99,58 proc. – czytamy w komunikacie WKD.

 

Jak to udało się osiągnąć? „Wukadka” wyjaśnia, że to dzięki niskiej usterkowości taboru kolejowego, jak również prowadzeniu przewozów kolejowych na całkowicie wydzielonej linii kolejowej, niezależnej od innych operatorów oraz nie wykorzystywanej przez innych przewoźników.

 
Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 17

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

wigor

Brwinów w ogóle wygląda jak obora u ojców.

Gość

>starcy a niech jeżdżą sobie poza godzinami szczytu, i tak najczęściej jeżdżą za darmo >kobiety a co one jakieś uprzywilejowane? Zresztą jak zawsze, brednie o równouprawnieniu kończą się wtedy gdy trzeba wnieść lodówkę na 6 piętro xD

Gość

A ja i paru innych myślących kolejny rok z rzędu piszemy że wukadka jest zupełnie niezależnym systemem kolejowym więc nie dziwi taka punktualność Po prostu grają na poziomie łatwym

Bolek

co ty pieprzysz gościu??? ja jedynie opisuję ISTNIEJĄCĄ sytuację, ja sam jeden nie robię tego tłoku, nie rozpycham tego tłumu łapczywie pędzącego za miejscem siedzącym!!!

Klaptiohenz

Brwinów też nie ma sobie równych jeśli chodzi o syf przy krawężnikach i na chodnikach

Gość

Lol! Przeszkadza wam scisk w WKD? Zawsze w godzinach szczytu "czulo sie oddech" pasazerow, poza tym zamieszkujac przedmiescia trzeba liczyc sie z trudnym i niewygodnym dojazdem. Tak jest wszedzie na swiecie, od innych stron Warszawy tez ludzie dojezdzaja w wielkim scisku. Widze jednak, ze do glosu dochodza nowi, roszczeniowi mieszkancy z zamknietych osiedli - NALEZY mi sie pociag co minute, miejsce siedzace, wifi, kawa i ciastko, a wszysko w przeciagu 25 minut jazdy do scislego centrum Warszawy.

Daro

Bolek to porazka. 0 inteligencji !

Bolek

Nieprawda, bredzisz Pan! Przed remontem był taki sam ścisk w kolejkach w godzinach szczytu, czyli o 16 - 18 wracając z roboty zapomnij o miejscu siedzącym, a rano 6-8, kolejka podjezdza, a wszyscy gotowi, do biegu start!!! Bij, zabij, kto pierwszy ten lepszy, bez sentymentow! Kobiety i starcy nie mają przywilejów! Każdy kto jeździ na co dzień to potwierdzi!!!

Gość

A z jakiej racji do jasnej anielki mamy przepuszczać kobiety!???

Gość

Ścisk to przede wszystkim wina remontu kolei. Kto mógł - przesiadł się na wukadkę i takie są efekty. Faktycznie mogliby zwiększyć częstotliwość kursowania a pkp plk - winowajca - zafundować wukadce dodatkowy skład (chociaż jeden).

Bolek

Co ty pleciesz człowieku??? Jakby każdy se kupił auto i wozil się do pracy to jak zakorkowane byłyby ulice? Dojechalibysmy na czas? Na tym polega komunikacja miejska. Ale mamy też XXI wiek a jeździmy do roboty jak za II wojny światowej do obozu. W scisku i nienawiści jeden do drugiego!!!

Gość

No tak, w wukadce ciasno, samochodem nie, bo korki, pozostaje rower.

1578

Chcecie komfortowo to kupcie sobie samochód...oczywiście klasy Premium żeby wam było wygodnie... tico cz seiczento wykluczone bo będzie tak samo ciasno jak w WKD. Jeśli Was nie stać to nie krytykujcie kogoś kto wozi Was niemalże w 100 % na czas.

Bolek

No właśnie, o tym nie napiszą, że jest ścisk, ludzie na siebie wilkiem patrzą bo każdy zmęczony po pracy chce usiąść, chłopy nie przypuszczają kobiet... A najlepsze na przystankach jak się zatrzymują pociągi, ludzie mało nie zabija się żeby tylko stanąć przy drzwiach i zająć miejsce siedzące!!! Więcej wagonów albo więcej kursów! Dajcie ludziom usiąść!!!

Stev

Burakowi najeżdżającemu Stolicę nikt nie dogodzi.

Gośćkkk

Szkoda że wukadki nie są dłuższe bo w godzinach szczytu to masakra

Gość

Może i tak , ale to ze jest ciasno to juz niewazne. Jeden czuje na sobie oddech drugiego.