16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Facebook

Wybierz swojego kandydata na burmistrza Brwinowa [SONDA]

21 października pójdziemy do urn i będziemy musieli wybrać jednego z kandydatów na burmistrza Brwinowa. Kto zwycięży? Sprawdźmy to już dziś! Zagłosuj w naszej sondzie, którą publikujemy poniżej.

Oddaj głos z naszej sondzie:


Redakcja WPR
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 58

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Czy to ważne na co będzie widok,zanim to nastąpi to złomowiska już nie będzie a na sąsiedniej działce będzie ład i porządek hihihi

Gość

Kandydat obiecuje budowę tężni w Otrębusach z widokiem na złom i bałagan na sąsiedniej działce. No to będziemy mieli drugi Ciechocinek lub Konstancin.

Mieszkańiec gm. BRW.

IDĄ WYBORY ! Piszemy o sukcesach, obietnicach i bolączkach. A ja po prostu nie chcę być przymusowym producentem KOMPOSTU !!! Nie po to, od lat segreguje wszystkie odpady, żeby teraz zbierać trawę i wszystko co zielone. Propozycje gminy są bardzo mizerne. Dwa worki na miesiąc to mogą wystarczać mieszkańcom osiedli (bloków). W innych gminach leżących w około W-wy ten problem udaje się rozwiązać, a u nas ? A może po wyborach coś się zmieni ???

Gość

Zadłużenie Podkowy Leśnej na 4 kwartał 2017 roku wyniosło 5 911 245 zł co daje kwotę zadłużenia na mieszkańca 1536 zł wg GUS. Zadłużenie Milanówka 11 660 745 zł, na mieszkańca 713,21 zł. "Dobro Wspólne" burmistrza Arkadiusza Kosińskiego w tym samym czasie już zadłużyło nasza Gminę Brwinów na 38 647 923 zł co daje zadłużenie 1501 zł na mieszkańca. Niech każdy sobie odpowie, czy chce mieć wciąż takiego "włodarza" by nie powiedzieć "szkodnika" i "dłużnika" na kolejną kadencję?

Gość

Zadłużenie Gminy Brwinów na 3 kwartał 2017 roku wynosiło 33 371 871 zł co daje kwotę zadłużenia na mieszkańca 1296 zł wg GUS. Panie Kosiński, całe to Pana "Dobro Wspólne" o kant stołu potłuc.

Gościu

Kogo potrzebuje na stołku burmistrza nasze miasto ?. Polityka ?, czy może jednak Gospodarza ?. Mieszkańcy Brwinowa !. Nie głosujcie w „ciemno” !. Zastanówcie 2 razy przed oddaniem głosu.

Gość

Chyba każda gmina ma deficyt tzn wydaje więcej niż ma przychodów. Może porównanie ile „długu” ma Piastów, Milanówek Podkowa? Jakie źródło że to jest 38 milionów? Może u Bociana ?

Gość

Kosiński zadłużył Nasza Gminę na 38 mln złotych! Dlaczego nikt o tym nie mówi ani nie pisze? Jak wygląda Współczesna Mafia wystarczy spojrzeć na plakaty wyborcze Kosińskiego i osób które promuje do Rady Gminy i Powiatu. To Ci ludzie "małej władzy" trzęsą i terroryzują naszą Gminę. Nie mają nic do powiedzenia. Są pewni swojej kolejnej wygranej! Dobro wspólne, które takim Dobrem nie jest i nigdy nie będzie!!!

Gość

Kosiński zadłużył Nasza Gminę na 38 mln złotych! Dlaczego nikt o tym nie mówi ani nie pisze? Jak wygląda Współczesna Mafia wystarczy spojrzeć na plakaty wyborcze Kosińskiego i osób które promuje do Rady Gminy i Powiatu. To Ci ludzie "małej władzy" trzęsą i terroryzują naszą Gminę. Nie mają nic do powiedzenia. Są pewni swojej kolejnej wygranej! Dobro wspólne, które takim Dobrem nie jest i nigdy nie będzie!!!

Petrov

Wpr24 zdjęcie Kosinskiego jest nie aktualne. Hahaha trochę mu się przytylo od luksusu.

Guz

Panie Arkadiuszu Kosinski, Areczku sreczku bo się posikasz że strachu przed przegraniem. Prędzej czy później wygra inna osoba i to ona będzie wtedy Ciebie rozpoczęła. Guzial

Gość

Burmistrz od tropienia "prawdziwych nazwisk".

Gość

No właśnie dlaczego kandydat na burmistrza w ogóle nie istnieje, gdzie plakaty, spotkania, wezwanie obecnego burmistrza do debaty (najprawdopodobniej odmówi), obietnice wyborcze np. rower miejski w Brwinowie, zapewnienie odbioru odpadów zielonych, II strefa ztm, skm, chodniki tu i tam itd. itp.

brwinowianin

Zadziwiające ile czasu Burmistrz Brwinowa poświęca na portalach społecznościowych...WIZERUNEK TO PODSTAWA PANIE GUZIK, ale i Panie Kuhn ! SŁABO ! Z takim zaangazowaniem , bez woli walki i wiary w zwycięstwo to proponuję Panu dołączyć do polskiej reprezentacji na MŚ w Rosji ( zakładając że gdyby tak cofnąć czas )

Guru

A czemu PiS wystawił swojego ulubieńca Guzika tylko na radnego, a nie na burmistrza? Zmarnowany potencjał.

Adam Nawałka

Ja też zgłaszam swoją kandydaturę. Jestem świetnym strategiem i pod moim przewodnictwem gmina Brwinów wyjdzie z grupy i znowu ogramy Niemców.

Gorbaczow

Ja toże zagłosować na Kononowiczu...on walecznij i sprawiedliwij..charoszy kandidat

Gość

Burmistrz Kosiński, tak trzymać !!!!!!!!

BrwinowskajaPrawda

Brwinowianie, zagłosujmy na tego Kononowicza, zwłaszcza że obiecał zlikwidować wszystko i że nie będzie niczego...Wówczas docenicie obecnego burmistrza. Chociaż dochodzą słuchy że gmina jest zadłużona by Kosiński mógł wygrać te wybory? Czy ktoś o tym coś wie? To by oznaczało że w przyszłej kandencji nic się nie będzie działo.

Suchodolski Wojciech

Do Kononowicz Krzysztof...Ty Burmistrzem???? Śmietników chyba...ogółem...całe te

Kononowicz Krzysztof

Gdzie dwóch Polaków się bije się tam trzeci skorzysta. Szanowni Państwo, Kochani moi. Ponieważ ja widzę jak to się wszystko odbywa się w Brwinowie i tak dalej...postanowiłem kandydować na Burmistrza...obiecuje zlikwidować narkotyki, alkohol i wszystko...a w Urzędzie to dopiero ludzie będą...na wiosnę ruszymy z budową dróg. Proszę na mnie głosować, bo to co powiedziałem to na pewno uczynię. Jestem osobą wierzącą i praktykującą. Proszę na mnie głosować. Dziękuje bardzo.

Gość

Brwinowianin z tym Brwinów wspólne sprawy trafiłeś jak kulą w płot tą grupę założyła kontr kandydatka Kosińskiego w poprzednich wyborach wraz z mamami dzieci które się nie dostały do przedszkola na Piłsudskiego na początku to był jeden wielki hejt na radnych Dobra Wspólnego i Burmistrza Kosińskiego do tej pory administratorem grupy jest p Marzena Sobieraj

BIL

@ brwinowianin_"hejt" - a nie jejt :) ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ!

brwinowianin

@BurmistrzBrwinowa_ Wyrażam swoje zdanie na temat pańskiej działalności w Brwinowie. To że zna Pan moje nazwisko to bardzo pięknie, to chyba nie było trudne do ustalenia, zwłaszcza że komunikuję się w jeden charakterystczny sposób, - mianowicie wytykam zaniedbywanie gminy w sprzątaniu ulic . Powiem więcej, widziałem jak robił Pan zdjęcie przy PKP podczas wysypywania kamieni na torowisku...wówczas podszedłem do Pana też sobie popatrzeć ale był pan zbyt zajęty fotografowaniem... Mogę jedynie Panu potwierdzić że świat jest mały, a osoby z mojego najbliższego otoczenia blisko z Panem wsółpracują i są Panem zafascynowani wręcz...czego nie rozumiem pokazując im pańskie przebiegłe techniki manipulacyjne, jak np. założenie "BRWINÓW WSPÓLNE SPRAWY" gdzie jest jeden wielki jejt osób, które ośmielają się wytykać wady projektów, czy zaniedbanie w gminie. JAK TO PAN WYTŁUMACZY ??? W jedenj z konfrontacji mailowej napisał Pan - NIE WDAWAJCIE SIĘ Z NIM W DYSKUSJE ? Czy naprawdę nie można Pana krytykować ? Pan non stop krytykuje swoich poprzedników, np. Pana Guzika - pomimo że minęło już 8 lat ! - to absurd mówić o kimś, kto nawet nie może się obronić !

mieszkaniec Otrębus

Napiszę wprost: popieram Kosińskiego. Odkąd mieszkam w Otrębusach, widzę różnicę między tym co było na początku, a tym co jest teraz. Wiadomo - wszystkiego nie da się zrobić i załatwić, ale jest postęp. Dziesięć lat temu nie było Pszczelińskiej i miałem przed domem drogę gruntową. Dziś jest Pszczelińska a ja mam przed domem ładną ulicę i kanalizację. Tak trzymać! A pis niech rządzi sobie w Zakopanem:)

Gość

Pan Kosiński posiada zwolennikow tylko wśród ludzi,którzy nigdy nie załatwiali żadnej sprawy w Urzędzie. Pozytywne załatwienie sprawy a na dodatek w terminie (KPA) graniczy z cudem.Myślę że Pan burmistrz nie ogarnia spraw dotyczących bezpośrednio mieszkańców,więc może lepiej by było żeby kandydował w Jasieńcu z którego pochodzi powiat Grójecki.

BurmistrzBrwinowa

Gościu 2018.10.06 10:55, to nieprawda! - przetarg na wybór firmy obsługującej lodowisko rozstrzygnęliśmy bez żadnych problemów, mieszcząc się w zarezerwowanych pieniądzach. Pomimo ciepłej zimy lodowisko funkcjonowało bez problemu od początku grudnia do początku marca (wydajność agregatu pozwalała ba utrzymanie lodu przy temperaturach do +10 st. C przy bezwietrznej pogodzie). Warto nadmienić, że wstęp był bezpłatny a łyżwy były wypożyczane za złotówkę. Ponadto, w czasie ferii mieliśmy animacje na lodowisku oraz występy zawodowych łyżwiarzy oraz piknik, który przyciągnął kilkaset osób. Uprzejmie proszę o niewprowadzanie w błąd czytelników portalu. Pozdrawiam. Arkadiusz Kosiński. Burmistrz Gminy Brwinów.

none

@Gość 2018.10.05 10:22: Tobie może to wystarczy. A są tacy, którzy chcieliby, żeby było tak, jak w sąsiednich gminach: że drogi da się wyremontować i położyć równy asfalt, że są ścieżki rowerowe, że zabierają wszystkie śmieci, że w zimie odśnieżą... Dlaczego w Brwinowie nie może być tak samo?

StaryBrwinowianin

BurmistrzKosiński, tak trzymać. Trzeba mówić jak jest i demaskować troli którymi rządzi fałsz, obłuda i zakłamanie. #R

StaryBrwinowianin

Super że było lodowisko. Rozumiem że poprzednicy robili lodowiska za pół ceny? Chyba jak stawy zamarzły w Brwinowie.... Co wy z tymi zielonymi? A że kompostowniki gmina rozdawała za darmo to już cisza? Wielcy Tego świata zawsze będzie źle i niedobrze.

Gość

Tak wielbicie Pana Kosinskiego,a wiadomo wam ,ze iwestycja w tamtym sezonie lodowiska pochlonela 2x wiecej pieniedzy niz przeidywano/ mniej -wiecej/, bo partacze robili? nic dziwnego ,ze gmina nie ma potem na oplate zielonych odpadow .

Mafalda

Kuhn, zakamuflowana opcja niemiecka w PiS?

Gość

Zastanawiam się, czy obaj kandydaci zrezygnowaliby ze swojego uposażenia na rzecz osób niepełnosprawnych w naszej Gminie? Czy dalej chcieliby rządzić i starać się o głosy swoich wyborców?

Kendzingjaba

Do gościa co straszy nie wiadomo czym....chyba coś Ci się pomyliło przyjacielu...to już nie te czasy i nie ten ustroj...nie strasz bo właśnie to co robisz jest nie do końca w porządku...i nie życzę sobie takich tekstów pod swoim adresem...

BurmistrzBrwinowa

Brwinowianin vel BRW24 - przekleja Pan cały czas swoje negatywne komentarze. Rozumiem Pana furię, po tym jak Pana zdemaskowałem na swoim profilu FB pokazując, jak Pan działa (pisywał Pan pod fikcyjnym nazwiskiem Andrzeja Drzewickiego a innym razem Natalii Finkebau oraz pod kilkoma innymi nazwiskami) - czasami dyskutował Pan sam ze sobą. Ileż trzeba mieć w sobie zła i żółci, żeby postępować w ten niegodny sposób - no, chyba, że partia Panu płaci za fejkowanie i trollowanie w Internecie... Najlepsze jest jednak, że znam Pana prawdziwe nazwisko, Panie Marku vel Podole. Życzę Panu dobrej nocy. Żal mi Pana. Arkadiusz Kosińśki, Burmistrz Gminy Brwinów.

StaryBrwinowianin

Brwinowianin czy BRW24 zastanów się kim jesteś. Szczujesz od dawna, gdzie mieszkasz bo chyba nie w Brwinowie. Jeżeli nie umiesz dostrzeć zmian w Brwinowie od kadencji p.Kosińskiego to Ci współczuję. Poprzednicy to była patologia nicnierobienia jak za komuny. Otwórz oczyi włącz myślenie

Gość

Kandydatką PiS powinna być Magdalena Bayer!!

Gość

Ładni ale kim są?. Może coś więcej o nich . Gdzie poczytam o ich planach, założeniach , obietnicach itd?

Daro

Karol Kuń? Dobre :)))

brwinowianin

Kosiński tak sobie urząd gminy ułożył, radnych, że nie ma szans na pozytywne zmany w BRWINOWIE. Tzw. "DOBRO WSPÓLNE" pod którym występuje większość obecnaj rady miasta i Burmistrz to nic innego jak PO ze wskazaniem na SLD (KOMUNO WRÓC?)...Analizowałem profile na FB obecnych członków rady miasta z "dobra wspólnego", i jest to JEDEN WIELKI HEJT PISU, wręcz nienawistne ataki. Nie chcę tu podawać konkretnych przykładów, nazwisk, ale proszę sobie sprawdzić np. profile żon na FB obecnej rady miasta z "dobra wspólnego". To pokazuje że Pan Kosiński tak naprawdę nie jest bezpartyjny, tylko uwikłany w układ wzajemnej adoracji z układy DOBRO WSPÓLNE.

Komoroski

@Gość z 2018.10.05 10:48 Nie strasz bo to nie te czasy w których tak świetnie się czułeś. Jest wolność internetu i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

Wilku

@Gość z 2018.10.05 10:48 a co to za straszonko? Nie umiesz dyskutować to nie strasz

none

@Kendzingjaba: No właśnie. I weź bądź tu mądry...

BRW24

Kosiński tak sobie urząd gminy ułożył, radnych, że nie ma szans na pozytywne zmany w BRWINOWIE. Tzw. "DOBRO WSPÓLNE" pod którym występuje większość obecnaj rady miasta i Burmistrz to nic innego jak PO ze wskazaniem na SLD (KOMUNO WRÓC?)...Analizowałem profile na FB obecnych członków rady miasta z "dobra wspólnego", i jest to JEDEN WIELKI HEJT PISU, wręcz nienawistne ataki. Nie chcę tu podawać konkretnych przykładów, nazwisk, ale proszę sobie sprawdzić np. profile żon na FB obecnej rady miasta z "dobra wspólnego". To pokazuje że Pan Kosiński tak naprawdę nie jest bezpartyjny, tylko uwikłany w układ wzajemnej adoracji . Nawet stworzyli profil "BRWINÓW WSPÓLNE SPRAWY", którego zamiarem było zgłaszanie pewnych patologi w Brwinowie. Okazuje się że osoby pokazujące jakieś zaniedbania w gminie OD RAZU SĄ ATAKOWANE PRZEZ "administartorów" i usuwane ze strony :) ! TAK DZIAŁA OBECNY BURMISTRZ - KOSIŃSKI, - Dlatego nie oddam na niego głosu. Chciałbym żeby w Brwinowie przyszło NOWE, ktoś nie uwikłany w układy jak obecnie , KTOŚ KTO ZLIKWIDUJE PATOLOGIE W GMINIE BRWINÓW ...

Gość

Kendzingjaba, wiesz do czego nawołujesz? Może się dla Ciebie taki wpis źle skończyć - admin Ciebie też to dotyczy.

Gość

Trwanie przy "władzy" jest bardzo szkodliwe dla zdrowia "władcy" i otoczenia, szczególnie gdy brak nad takim kontroli społecznej lub partyjnej.

Gość

Jeżdżę po gruntówkach, denerwuję się co zrobić z nadmiarem skoszonej trawy, ale wolę p. Kosińskigo niż jakiegoś PiSiora. P. Kosiński nie jest idealny, ale generalnie trzeba mu oddać to, że działa - gdyby tylko miał do dyspozycji większy budżet gminy, to by było nam tutaj lepiej.

Gość

Nie wszystko da się zrobić na raz, Burmistrz Kosiński i tak dużo zrobił za swojej kadencji, a więc drodzy Brwinowianie stawiamy na obecnego Burmistrza a nie jakiegoś nie wiadomo skąd człowieka

Gość

Nie wszystko da się zrobić na raz, Burmistrz Kosiński i tak dużo zrobił za swojej kadencji, a więc drodzy Brwinowianie głosujmy na obecnego Burmistrza a nie jakiegoś nie wiadomo skąd człowieka

Kendzingjaba

@none...zawsze możesz wybrać kontrkandydata jeśli w ogóle coś o nim wiesz...zaufaj człowiekowi o niemiecko brzmiącym nazwisku, którego ktoś w kapeluszu przyniósł...tylko później nie narzekaj, że za Kosińskiego to dopiero się w gminie działo...

Gość

kandydaci pisu jakby przez carycę podrzuceni: obcy, nikt ich nie zna, z kapelusza, dziwnie im z oczu patrzy, i tak wszędzie

WPR24

TYLKO PPPP... PLATFORMA OBYWATELSKA !

brwinowianin

Kosiński tak sobie urząd gminy ułożył, radnych, że nie ma szans na pozytywne zmany w BRWINOWIE. Tzw. "DOBRO WSPÓLNE" pod którym występuje większość obecnaj rady miasta i Burmistrz to nic innego jak PO ze wskazaniem na SLD (KOMUNO WRÓC?)...Analizowałem profile na FB obecnych członków rady miasta z "dobra wspólnego", i jest to JEDEN WIELKI HEJT PISU, wręcz nienawistne ataki. Nie chcę tu podawać konkretnych przykładów, nazwisk, ale proszę sobie sprawdzić np. profile żon na FB obecnej rady miasta z "dobra wspólnego". To pokazuje że Pan Kosiński tak naprawdę nie jest bezpartyjny, tylko uwikłany w układ wzajemnej adoracji . Nawet stworzyli profil "BRWINÓW WSPÓLNE SPRAWY", którego zamiarem było zgłaszanie pewnych patologi w Brwinowie. Okazuje się że osoby pokazujące jakieś zaniedbania w gminie OD RAZU SĄ ATAKOWANE PRZEZ "administartorów" i usuwane ze strony :) ! TAK DZIAŁA OBECNY BURMISTRZ - KOSIŃSKI, - Dlatego nie oddam na niego głosu. Chciałbym żeby w Brwinowie przyszło NOWE, ktoś nie uwikłany w układy jak obecnie , KTOŚ KTO ZLIKWIDUJE PATOLOGIE W GMINIE BRWINÓW .

none

@Kendzingjaba: dobrze jak dobrze. Niektórzy nadal będą jeździć po gruntówkach, bo drogi nie zrobione. Szukać sposobu na upchnięcie 20 worków trawy w dwa bo więcej nie odbierają, i kisić to przez miesiąc pod bramą, czekając na odbiór. A w zimie ganiać z łopatą i odśnieżać samemu, bo gmina nie odśnieża dróg.

Gość

Panie Kosiński zapraszamy do Pruszkowa, proszę !

Wybory 2o18!

Prawo i Sprawiedliwość ✌✌✌

Gość

Piekło zamarza - Kandydatem PiS jest człowiek z niemieckobrzmiącym nazwiskiem. LOL

Kendzingjaba

Czyli w Brwinowie bez zmian...i dobrze...a kontrkandydat Kosińskiego to chyba ktoś go w kapeluszu przywiózł...18 procent poparcia to też chyba jakiś żart...człowiek jak 2 procent uzbiera to już będzie jego sukces