16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Facebook

Wybierz swojego kandydata na burmistrza Grodziska Maz. [SONDA]

W Grodzisku Mazowieckim w wyborach samorządowych startuje tylko dwóch kandydatów, obecny burmistrz Grzegorz Benedykciński oraz Łukasz Lewandowski. Kto zwycięży? Sprawdźmy to już dziś! Zagłosuj w naszej sondzie, którą publikujemy poniżej.

Oddaj głos w naszej sondzie (alfabetyczna lista kandydatów):
 


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 20

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

i co

No cóż, z Benedykcińskim "tu przyszłość jest dziś"...

Gość

PiS dotrzymuje obietnic? Czy obiecywali łamanie Konstytucji?

Wybieram

Benedykcinski zawsze robil co chcial. On rządzi nie rada miejska. Promuje swoich kandydatów do rady a oni potem glosują wg życzenia pana naszego. PS. Ten burmistrz juz powinien odejśc. Nie na te czasy. Czyni wiecej szkody niż pożytku tylko, następcy brak

Gość

Jak widać ty wolisz pracować do końca życia. Dlaczego tak boisz się tych którzy dotrzymują wyborczych obietnic. Dzięki takim jak ty - nadal wiele dzieci żyłoby w nędzy. W Grodzisku Maz od 24 lat rządzi "układ" PSL i PZPR, radna Śliwińska (PZPR) A. Okurowski (zarząd główny ZSMP ) etc. Nauczyciele od śpiewu, i innych humanistycznych przedmiotów - jakie oni mają pojęcie o gospodarce, lub architekturze ? To oni godzą się na wydatkowanie mln zł na kwiatuszki które zwiędną, gdy potrzeba tego co przynosi korzyści mieszkańcom. Och jakie ładne - i jaka z tego korzyść, może to zmniejsza koszty mieszkańcom ? PiS to wróg ponieważ dotrzymuje słowa i goni złodziei ?

Gość

Jaka jest alternatywa dla Ziemi Grodziskiej? Przecież nie PiS.

Gość

Jacy radni taka gospodarka. Kwiatki za mln zł do podlewania, brak obwodnicy, tunel dla liliputa, tak rządzą radni nauczyciele z ziemi grodziskiej z Burmistrzem z PGRu. Wysokie podatki, linia KV 400 którą "przygarnęli" dla dobra mieszkańców, hale i tiry, tak wygląda miasto przyszłości - dzięki ziemi grodziskiej. Mszę na Kopernika można wysłuchać na kiblu przed kościołem, jak wybierzecie tych samych, to może za 5 lat postawią następny kibel po drugiej stronie kościoła.

Gość

Co Wy chcecie od Komisji Gospodarki? Bardzo dobra i merytoryczna praca Komisji, a obrady przebiegają bardzo sprawnie. Nie macie się już czego czepiać? Oby wszystko tak działało.

Gość

W Grodzisku na PGR się wzbogacili to i rządzą. Przyszłością jest młodość, a nie były pracownik PGR Książenice. Kwiatki , sadzonki za mln i codzienne podlewanie z ciągnika przez cztery osoby. Sukcesem wieloletnich radnych ziemi grodziskiej jest postawienie KIBLA przed kościołem na oś Kopernika, a miały być ławeczki i kwiatuszki, jak pokazywały przez lata stojące tablice. Tablice zniknęły i jest KIBEL Społeczeństwo ogłupione propagandą sukcesu boi się zmian i wybiera układ PSL-PZPR. Przykładem jest wieloletnia radna emerytowana nauczycielka jęz. rosyjskiego która przewodniczy komisji gospodarki. Tak wygląda rzeczywistość ( od 24 lat ) w mieście przyszłości. Gdyby Lewndowski miał praktykę w PGR, to może by go mieszkańcy wybrali.

KDP

Gość 2018.10.02 20:35 skoro doskonale wiesz co sie dzieje i co podają do jedzenia to pewnie jesteś stałym bywalcem tylko czemu gryziesz rękę która Cię karmi ?

Gość

Wybór jest prosty. Sprawdzony, rozsądny samorządowiec versus jakiś działacz z partii narodowo-socjalistycznej.

Gość

Ted, zanim coś napiszesz to najpierw sprawdź. Film KLER będzie wyświetlany w Grodzisku od 2.11.2018. Witać, że masz już zlasowany mózg tak jak inni powaleni i spaczeni.

Gość

Jacy mieszkańcy tacy kandydaci. Nic dodać nic ująć. W tym mieście nic nie potrzeba.Wystarczą festyny, świtlice, bigos ,piwo i potańcówka na dechach i wszyscy zadowoleni, jeszcze pare zapomóg i sponsorowanych pielrzymek

Gość

Won z PiSem. Rozwalili już kraj i niech nie próbują mieszać się do samorządów.

KDP

Ted rozumiem że to coś w stylu "na złość mamie odmrożę sobie uszy" ?

Gość

Czas na zmianę. Benek już się wypalił, a i czas na nowe. Może wreszcie pęknie ten łańcuszek ukladu wzajemnej adoracji i w Grodzisku zacznie być normalnie, nie po układach. Czas aby młodzież zaczęła rządzić a nie partie emerytów

Daro

Prawo i Sprawiedliwosc wynocha z PL !

Gość

To są jakieś jaja? Na prawdę nie było kontrkandydata dla Benedykcińskiego? O PiSie nie wspominam bo nie warto.

Ted

za wprowadzenie cenzury w Kinie w Grodzisku Mazowieckim nie zagłosuje na Bendykcińskiego !!!

Gość

Dodajcie przycisk "Pokaż wyniki". Nie jestem z Grodziska, więc nie będę głosował ale wyników jestem ciekaw.

michał

Nie ma poważnego mogącego zagrozić Benkowi kandydata. Nie świadczy to najlepiej o mieszkańcach bo nawet Milanówek ma tych kandydatów kilkoro. Epidemia strachu przed dyktatorem?