16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Facebook

Wybierz swojego kandydata na burmistrza Milanówka [SONDA]

21 października pójdziemy do urn i będziemy musieli wybrać jednego z kandydatów na burmistrza Milanówka. Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Sprawdźmy to już dziś! Zagłosuj w naszej sondzie, którą publikujemy poniżej.

Oddaj głos w naszej sondzie:
 


Redakcja WPR
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 116

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Załamany

Całe te wybory pokazują tylko jakimi chorymi ludźmi jesteśmy. Ani PO ani Pis ani żadna z frakcji nie istnieje dlatego, że są tam kosmici tylko dokładne odbicie naszego społeczeństwa. Nazwałbym go siłą, ale coraz bardziej widzę że naród dźwiga trochę historii oraz niewielki procent patriotów a o reszcie szkoda wspominać. Jako człowiek nie związany ze sferą publiczną brzydzę się nią i gardzę każdym, który zamiast iść z misją społeczną idzie robić biznes. To co odwala się w Milanówku, to jak miasto przeżarte jest układami przechodzi ludzkie pojęci. O każdym są już informacje w internecie - wystarczy poszukać, spotkać się i mieć własny rozum.

K.Moes

Piotra Remiszewskiego znam od kilkunastu lat, pamiętam jak przyjechał do Milanówka i jak zaczynał (od zera) swój muzyczno-produkcyjny biznes. Dla mnie to jest typowy „self-made man” , który ciężką pracą i konsekwencją odniósł zawodowy sukces. Choć sam nie będę mógł go wesprzeć w tych wyborach (pomimo że całe swoje dotychczasowe życie mieszkałem w Milanówku od niedawna nie jestem już mieszkańcem miasta) gorąco zachęcam innych do oddania swojego głosu właśnie na niego. Znam go i wiem że nie startuje dla osobistej korzyści (swoją drogą ciekawy jestem jak można „zlinkować” jego biznes z jakimiś potencjalnymi, miejskimi „interesami” – czekam na pomysły

Gość

Ciekawie tu. Od innej perspektywy poczytamy o Kandydatach na https://www.facebook.com/wmilanowku/

Sabina

Przepraszam, a na ilu stołkach ma zamiar siedzieć pan Paćko? Bo znalazłam go na liście kandydatów na radnych w swoim okręgu. Chce być i radnym i burmistrzem? To może jeszcze wojewodą, albo prezydentem? Jakiś megaloman?

Wyborca

@Zadumany Ciekawa teza. Aby podkreślić ze potrzeba miejsc parkingowych Remiszewski parkuje na chodniku. Czy również rzuca papierki gdzie popadnie aby podkreślić ze w Milanówku jest za mało koszy na śmieci?

Gość

Hejt na Pana Remiszewskiego świadczy tylko o tym, że klakierzy Wiesi boją się i mają ból du.., ale to dobrze - psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Anna

Panie Zadumany- często bywam w okolicy PKP. Dojeżdżam pociągiem do pracy. W sobotę robię tam zakupy. Nigdy nie parkuję na chodniku ani na przystanku autobusowym ani na miejscu dla niepełnosprawnych chociaż miejsc parkingowych jest bardzo mało. Po prostu- parkuję dalej i spacerkiem udaję się do sklepu. Jeszcze korona mi z głowy nie spadła. Panu Remiszewskiemu najwyraźniej by spadła jeśli tak się zachowuje. Pan Remiszewski to bardzo ciekawa postać z tego co słyszałam od osoby, która go zna osobiście. Pewnie smaczki wypłyną jeśli przejdzie do II tury

Gość

Fiu, fiu, Pan Tylczyński zaprasza na debatę! Ciekawe, czy do niej dojdzie - byłoby to naprawdę coś :D

Gość

Ależ żyje ta "sonda"! Arcyciekawa lektura :)

Gość

Byłam z mężem na jednym ze spotkań z p. Remiszewskim. Jego styl bycia, mówienia, pozy przyjmowane przez niego (chyba przećwiczone przed lustrem), jako żywo przeniosły mnie na pokaz zręcznego prestidigitatora wciskającego emerytom garnki, patelnie i kołdry (a w tym konkretnym przypadku przedwyborczy kit). Nie kupuję. Opinia subiektywna.

Zadumany

@Anna - Z Pani informacji dowiaduję się, że mój komentarz został wykorzystany na stronie p. Remiszewskiego - cieszy mnie, że takie wpisy nie pozostają w próżni, że ktoś to czyta, a tym bardziej że ktoś mądry chce mnie cytować. A odnosząc się do Pani uwag o swej obserwacji - zachowanie p. Remiszewskiego na pewno właściwe nie było, choć posunęła się Pani do wulgarnego określenia, co daje świadectwo Pani poziomu. A mierząc Pani miarą powinniśmy odebrać prawo wyborcze 99% obywateli, w tym, wszystkim pozostałym kandydatom również. To właśnie nieudolność dotychczasowego 20-letniego zarządzania powoduje, że Milanówek nie ma miejsc parkingowych, które p. Kwiatkowska obiecywała na początku kadencji, co zmusza kierowców do zatrzymywania w każdym możliwym miejscu. O ile pamiętam ze spotkania, to właśnie jedno z zadań, które p. Remiszewski sobie stawia - budowa miejsc parkingowych "park&drive" we współpracy z PKP. Na koniec - proszę czasem do oczyszczenia Pani komentarzy użyć papieru toaletowego.

Milo

Remi na Burmistrza!!!!

Anna

Panie Zadumany. To było słabe. Najpierw post wychwalający Pana Remiszewskiego porównujący go do Benedykcińskiego a potem opublikowanie tego posta na stronie Remiszewskiego - że niby niezależni Wyborcy wypowiadają się pozytywnie o Panu R. który nie działał nigdy w Milanowku, ktory twierdzi ze ma firmę która jak się okazuje nie jest jego. Polecam film na FB jak Remiszewski parkuje pod Tajemniczym Ogrodem na chodniku, wsiada potem do auta rozmawiając przez telefon, jedzie po tym chodniku, włącza się do ruchu bez migacza.... masakra. Wyżej sra niż d.... ma. Bo jest przedsiębiorcą i kandydatem na burmistrza to mi wszystko wolno??!!

Gość

Ja głosuję na Paćko!

Zadumany

Zawsze zdumiewa mnie, jak nagle wszyscy zaczynamy wszystko wiedzieć i znać się na wszystkim - na samorządzie, na kompetencjach, na finansach publicznych... Np. na tym forum mamy samych fachowców od oceny kompetencji pana R. Nie ma dla nich znaczenia, że przez 20 lat osoby wybitnie kompetentne doprowadziły Milanówek do ruiny - ale miały "kompetencje". A pan R. nie ma i już! A zapytajcie burmistrza Grodziska, p. Benedykcińskiego jakie miał kompetencje i wiedzę o rządzeniu miastem, gdy 24 lata temu pierwszy raz wygrał wybory. Życzę Milanówkowi i wszystkim takich "niekompetentnych" burmistrzów, jak Benedykciński 6 kadencji temu. I życzę p. Remiszewskiemu, aby swoją "niekompetencją" miał szansę postawić nasze miasto na nogi, jak kiedyś zrobił to pan B. w Grodzisku.

Gość

Ściema goni ściemę, Kwiatkowska + Paćko + Trębińska są byli i będą w jednej drużynie - widać to na każdej transmisji z posiedzenia Rady Miasta. Obecnie Pani burmistrz zmienia taktykę i gra na Trębińską. Z ciekawości byłam na spotkaniu z Remiszewskim, połowa informacji poniżej to ściema Remiszewski działał nawet zgłosił Kwiatkowskiej pomysły na oszczędności - lepiej zapytajcie czy dostał odpowiedź. Nie mają już czym walić.

Gość

@ Anna Tak Pani Aniu, nasza burmistrz zabroni latać samolotom po jej niebie :D

Gość Niedzielny

Mi to trochę szkoda pana Tylczyńskiego. Idę o zakład, że duża część mieszkańców ma co do tego pana obiekcje wyłącznie z uwagi na jego młody wiek. No bo jak to może być, że młody wie więcej, albo cokolwiek wie? Z góry mówię, że nie jest moim kandydatem, ale jak go posłuchałem, to jak najbardziej ma coś sensownego do przekazania. Niestety jednak na jego spotkaniach pojawiają się takie dwie starsze panie z napisem Konstytucja i notorycznie zakłócają spotkanie niewybrednymi okrzykami. Te panie to pół biedy, ale szkoda, że niektórzy mieszkańcy, którym zasadnie nie pasuje zachowanie tych pań, nie potrafią również zachować kultury wdając się w niepotrzebną polemikę. Nikt nikomu nie zabrania wolności słowa, ale wypadałoby poczekać na swoją kolej i grzecznie zadać pytanie. Ręce opadają czasami.

Anna

Ratujmy Milanówek!!!!! Samoloty co minutę 24h/dobę to istny koszmar!!!! NIE dla Tylczyńskiego oraz drugie NIE dla Remiszewskiego!!!! Głosuję albo na Kwiatkowską albo na Trębińską.

Wyborca

Na Fb Kwiatkowskiej jakiś facet umieścił pytanie otwarte do Tylczynskiego. Ciekawa lektura. Uwaga poniżej cytat tego pytania Pytanie otwarte do Marcina Tylczyńskiego, kandydata z ramienia PIS: czy jest pan lub był związany z następującymi podmiotami: "MYBANQ" Sp. z o.o. (KRS 0000440945) "CENTRUM OUTSOURCINGU FINANSOWEGO" Sp. z o.o. (KRS 0000445135) "W&M DOM" Sp. z o.o. (KRS 0000389856) "NORETTE" Sp. z o.o. (KRS 0000386919) „VINASERA” Sp. z o.o. (KRS 0000253203)

Gość

Eee... a kto taki mieszka na Krasińskiego?

Zofia

Burmistrza trzeba zmienić. Obecna burmistrz doprowadziła miasto do ruiny.

Stanisław

Remiszewski wziął się nie wiadomo skąd. Nie brał udziału w życiu miasta, nie przejmował się sprawami miasta ani nie zrobił nic dobrego. Do tej pory nie przejmował się sprawami miasta to co nagle zaczęło mu zależeć????

Gość

Czy znajdzie się w końcu ktoś z Milanówka kto ma łeb na karku? Kolejne wybory w których nie mam na kogo głosować. Jedyny rozsądny to Tylczynski. Ale ze z PiS to nie zagłosuję na niego. Nie potrzebne nam tu macki PiS. Remiszewski tez mówi otwarcie ze lotnisko jest ok. Zostaje krętacz Paćko, kłamczuszka Kwiatkowska i nieświadoma swojej niewiedzy samorządowej Trębińska.

Jurek

Ja też chciałem głosować na Remiszewskiego i poszedłem na spotkanie z nim. Żenada to co zaprezentował. Człowiek z Kosmosu ktory nie wie nic o zarządzaniu i potrzebach Miasta. Spotkajcie się z kandydatami na ich spotkaniach wyborczych zanim zaznaczycie X na karcie wyborczej.

Gość

Nie zamierzam głosować na osoby kandydujące na stanowisko burmistrza, które są zadłużone po uszy, ponieważ w tym przypadku trudno mi zdefiniować ich motywację do objęcia urzędu. Na stronie BIP Milanówka można sobie sprawdzić oświadczenia majątkowe 2018r. obecnych radnych, którzy startują w wyborach na stanowisko burmistrza. Skala zadłużenia prywatnych przedsiębiorców (p. Trębińska blisko 1 mln zł a p. Paćko ok. 1,5 mln zł) we mnie osobiście budzi zaniepokojenie. Na urzędującą burmistrz nie będę głosować za całokształt. Zostaje 2 kandydatów, o których wiem niewiele. Pan Tylczyński PIS, p. Remiszewski jakieś studio nagrań i egzotyczna rodzina (tak wynika z jego ulotek wyborczych). I bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze.

Gość

Janinek - trzecie miejsce w starym rankingu z 2016. Trzecie tylko dlatego, ze korzystnie się ulozyly wskaźniki - duże dochody z podatku od os. fiz. i ZNIKOME inwestycje. Pan Remiszewski piszą niektórzy, ze biznesmen to idzie robić interesy. Jakie? Będzie nagrywał w swojej firmie Milanowskie Przeboje? Ten Pan działa w zupełnie innej branży. Chcecie sobie szukać biznesmenów to poszukajcie wśród kolegów p. Burmistrz. Sprawdźcie sobie umowy - zrozumiecie o jaką kasę chodzi.

Ewa

Tylczyński i Remiszewski popierają budowę lotniska!!!! PiS potwierdził ze samoloty będą lądować co minutę!!!!!! Nie głosujcie na tych którzy nie będą walczyć o cichy Milanówek!!!

Gość

Na spotkanie przedwyborcze z marszałkiem Tarczyńskim i kandydatem na burmistrza Tylczyńskim stawił się komitet obrony własnej d. Usiłowali zakłócić i zdominować całe spotkanie w sposób, że tak powiem, mało kulturalny. Wszyscy ubrani w koszulki z napisem "konstytucja" na czele ze znaną aktorką mieszkającą w Milanówku. A w pierwszym szeregu obok tej pani któż tam był? Ano pan Petroniusz, który obsługuje nasze miasto w zakresie sprzątania i zieleni. Jak obsługuje wszyscy widzą a za ile obsługuje można sobie sprawdzić w BIP w "rejestrach umów". Ciekawa lektura. Dlatego nie wszyscy chcą zmian. Moim zdaniem Milanówek powinien zostać przewietrzony.

Obcy

Tylko nie Paćko z jego radnymi. Socjopatów w Radzie Miasta nie potrzeba. Jak widzę skład jego drużyny, to niedobrze mi się robi. Ci to zakonserwują Milanówek jako miasto - smród z kominów. Jaką szkołę skończył ten trumniarz prymitywny? Podstawową?

Gość

Na str. urzędu w BIP w oświadczeniach majątkowych można znaleźć ciekawostki p. Trębińska zadłużyła swoją firmę na prawie milion zł. Zarządzanie małym Przedszkolem i zrobienie takich długów nie wróży najlepiej Miastu......... gdyby miała być wybrana na burmistrza.

Maniek

Nie chcemy Pana Remiszewski i jego podejrzanych interesów!

Gość w dom

Panie Wyborco (2018.10.10 10:12) akurat w mieszkaniu pani Żanety żadnej ruiny nie było widać. To po pierwsze. Po drugie została usunięta owszem po zapadniętej sprawie sądowej, w której nie miała szansy uczestniczyć (!). Sprawa granitu to nie tylko radni, ale ktoś chyba na ten szalony pomysł wpadł? Pytanie kto, bo ja chyba wiem :) Ponad 2 bańki na krótki odcinek ulicy. No sorry. Dalej. SUW na Skraju już grubo ponad bańka w plecy. Dalej - do ruiny to doprowadza się, ale Turczynek, zamiast skoncentrować wysiłek i kasę na przywrócenie tych obiektów do życia. Ale po co, jak można robić bzdety, a prawdziwe dobro miasta zrujnować. Dalej. Basen nie działa, wiadoma sprawa i działać nie będzie, bo ktoś nie wylał z niego wody do końca i instalacje szlag trafił. Nie dość, że nie ma perspektywy na przywrócenie basenu, to jeszcze się go chyba celowo niszczy do końca. A później gadanie, że trzeba 18 milionów na nowy basen. 18 milionów polskich złotych... Podczas gdy inne miasta dużo większe obiekty kąpieliskowe remontują za 1/3~1/4 tej kwoty (!). Było o tym mówione parę razy. Kolejna rzecz, która nie powinna powstać, a już na pewno nie w takiej formie - ścieżka "przez przeszkody" zwana ścieżką rowerową na Grudowskiej. Szkoda gadać nawet. Jak nie przepadałem za panem Wysockim, tak jednak jedno mu przyznać muszę, brudu jako takiego w mieście nie było. A tu jak na ironię kobieta wzięła sie za miasto i syf dookoła. Nie żeby personalnie coś insynuował wobec naszej Burmistrz, ale jako urzędnik bałagani w Milanówku strasznie.

Gość

fantastyczne forum! ile ciekawostek można się dowiedzieć. ciekawe ile prawdziwych. a jakie doświadczenie ma Tylczyński? coś gdzieś ogłosił? wszyscy skupiają się na Remiszewskim ale to samo tyczy się Tylczyńskiego.

Gościówa

Zgadzam się że p. Remiszewski nie powinien zostać wybrany na burmistrza, ale zagrywka z uchodźcami jest nie fair. On jest mocno prawicowy wiec uchodźców też nie popiera. Opierajmy się na faktach a nie plotkach w wyborach

Gość

Radni uznali, że to zasadne :) Całe miasto wie o co chodzi z Granitem i kto mieszka na tej ulicy. To skoro mamy tutaj kogoś od Pani burmistrz to zadam pytanie o co chodzi z kwotami za sprzątanie miasta? Dlaczego miało być taniej przy długim kontrakcie a UM zapłacił prawie dwa razy więcej za każdy rok (w tym zieleń wysoka). Zważywszy że miasto tonie w brudzie. Czyli mamy mniej za więcej. Jako mieszkaniec to są moje pieniądze chcę wytłumaczenia!

Gość

Czy to prawda, że p. Remiszewski jest za przyjęciem uchodźców ? Jeśli tak , to stanowczo mówimy NIE ! Nie chcemy w Milanówku rozbojów... gwałtów.....morderstw!

Wyborca

do Gościa z godziny 2018.10.10 07:15 czyli kogoś z Komitetu Pana Remiszewskiego Basen zamknięty ponieważ poprzednik doprowadził go do ruiny. Granit przegłosowali Radni. Eksmisja Pani Żanety - zasadna. Sąd orzekł, że nie ma prawa do tego lokalu. W ogóle w nim nie zamieszkiwała. W dodatku lokal doprowadzony do ruiny i remont, który musiała zrobić Kwiatkowska był znowu z naszych pieniędzy. Nie zgadzam się też na robienie ludziom wody z mózgu - nie można oddać władzy człowiekowi znikąd i bez doświadczenia. Nie wiem jeszcze na kogo będę głosować. Wiem tylko że nie na "Tymińskiego bis". Pytanie kto nim kieruje. Myślę, że wkrótce to wypłynie. Gdyby Remiszewski był "działaczem" milanowskim to już dawno byśmy o nim słyszeli. Facet nie interesował się Miastem, sposobem zarządzania. A teraz nagle startuje na burmistrza. Mam wrażenie, że dziwne rzeczy się dzieją w tej kampanii.

Hubert Jarek

Dzień dobry, jako punkt odniesienia proponuję ranking samorządów, na co dzień zajmuję się zaawansowaną analityką biznesową - Qlik, tego typu oprogramowanie służy do analizowania danych i wyciągania wniosków, na bazie takich narzędzi powstają rankingi, targety sprzedażowe, planowana jest długofalowa strategi https://rankingsamorzadow.pl/ - ranking został sporządzony przez Rzeczpospolitą oraz Życie regionów i jest wyznacznikiem i oceną pracy samorządu Milanówek jest na 298 miejscu, Pruszków 98, Brwinów 33, Grodzisk Mazowiecki 4, Podkowa Leśna 2. RANKING NIE JEST MIARODAJNY ALE PODKOWA LEŚNA SIĘ NIM CHWALI ? http://podkowalesna.pl/miasto-ogrod/miasto-ogrod-aktualnosci/miasto-podkowa-lesna-wsrod-liderow-samorzadow-2/ Ludzie to jest zewnętrzna niezależna ocena pracy samorządowców. Dlaczego to jest tak ważne!

Gość

Teraz za to mieliśmy specjalistkę od wszystkiego z doświadczeniem. I co? Ano to, że takiej nędzy w Milanówku to nie pamiętam. Brud, niegospodarność, niesłuchanie mieszkańców, katowanie ich na siłę latami 20. Do tego zamknięta najlepsza rehabilitacja w mieście zupełnie bez żadnego powodu, zamknięty basen, zamiast porządnego MCK kurnik. Obsadzanie stanowisk swoją świtą, która właśnie tutaj próbuje normalnym ludziom zrobić wodę z mózgu. Dzielenie mieszkańców na lepszych i gorszych i nagradzanie tych ,,lepszych'' granitem za ponad 2 miliony, który już się rozpada. Brak empatii w stosunku do mieszkańców np. głośna eksmisja Pani Żanety o której mówiła cała Polska. Po prostu otrząśnijcie się ludzie, bo to jest najgorszy Burmistrz jakiego to miasto kiedykolwiek miało. Pan Wysocki nie był najlepszy, ale przy obecnej był świetny. Śmieją się z nas sąsiednie miasta, bo staliśmy się zapyziałą czarną dziurą pomiędzy kwitnącym Grodziskiem, Brwinowem i Podkową Leśną. Dajmy szansę komuś zupełnie nowemu, nie powiązanemu z tą całą sitwą, czyli Panu Remiszewskiemu i nie dajcie sobie więcej robić wody z mózgu. Bo po następnych 5 latach z tą Burmistrz nawet najlepszy spec szybko nie doprowadzi tego miasta do porządku.

Wyborca

Pamietam jak nieznany nikomu Tymiński ze swoją czarną teczką prawie wygrał z Wałęsą. Teraz mamy podobna sytuację z Remiszewskim. Zero doświadczenia w samorządzie, zero informacji na temat CV, firma której rzekomo jest właścicielem nie jest jego... Generalnie- czlowiek z nikąd a prowadzi ranking. Czegoś tu k... nie rozumiem

Gość

Trzeba być strasznie naiwnym, aby sądzić że osoba bez jakiekolwiek doświadczenia w samorządzie jest w stanie zarządzać miastem nie na zasadach eksperymentu: uda się albo się nie uda. Nie rozumiem też tego internetowego hejtu na Kwiatkowską - ja się pytam co ona takiego strasznego Milanówkowi zrobiła? Nacisnęła na odcisk paru starym grupom interesu lub podejmowała niepopularne decyzje? I dobrze, Burmistrz od tego właśnie jest. Kwiatkowska ma temperament, przyznaję. Nie wszystkie jej decyzje też mi się do końca podobały, ale z tego co słyszałem od początku nie miała łatwo. Zarzuty dotyczące inwestycji również są słabe - nie da się obiektywnie powiedzieć, że nic się nie dzieje w Milanówku. Jak wszyscy chcą konsultacji społecznych i decydowania o każdym szczególe na forum publicznym, to niech potem nie narzekają, że inwestycje się przeciągają. Bez dłuższej perspektywy nie da się tego właściwie ocenić.

Janinek

Jaroslaw przestań.Twoj ranking 298 inny ranking że 3. Rozrzut jak ruska katiusza. Można sobie te rankingi w d... wsadzić. Remiszewski akceptuje lotnisko i nie zamierza palcem kiwnąć. Na co ci kanalizacja ,wodociągi , kostka przed domem jak się nie będzie dało mieszkać i nikt tego od ciebie nie kupi. Na co nam taki gość co już się pogodził z klęską?

WYBORCZE KŁAMSTWA

APEL OD MIESZKAŃCA - KOMISJE WYBORCZE ZOSTAŁY ZMIENIONE, wyniki wyborów są zagrożone. Ważną statystyką w najbliższych wyborach będą głosy nieważne - osoba "namaszczona" skreśla dodatkowe pole na ważnej karcie czyniąc ją nieważną! APELUJĘ O UKRYTE KAMERY NA KOMISJI WYBORCZEJ ORAZ BACZNE PRZYGLĄDANIE SIĘ SPRAWDZAJĄCYM GŁOSY - zwłaszcza w godzinach nocnych

Hubert

Remiszewski 32%? Chyba jakiś żart. Zero doświadczenia a ma czelność startować. Żenada.

Mieszkanka

Czytam te wszystkie komentarze. Skąd w ludziach tyle hejtu. Tylko smarujecie w tym internecie. Zajmijcie się ludzie pracą, dziećmi. Dziwię się czy Milanówek to miasto bezrobotnych, że tyle ludzi ma czas wykłócać się , a co lepsze śledzić kandydatów do samorządu. Mieszkam tu od niedawna ale nigdzie nie widziałam takich działań. Milanówek to miasto emanujace spokojem i swój głos oddam takiemu stowarzyszeniu Panie Jarku powodzenia Tyle uśmiechu co Pan nie ma reszta kandydatów razem wzięta. Mówiąc krótko normalny człowiek któremu zależy na tym mieście. Oby więcej takich ludzi.

Młodzi

Wieśka oddaj nam dzień Milanówka!!!

Michał

Żadnego PiSu. Tylczynski to oficjalny PiS a Remiszewski nieoficjalny, ale też jest z PiSu więc niech nikt nie da się nabrać.

Gość przejezdny

Pani Kwiatkowska niech nie zawraca gitary z tą "ciszą" i "spokojem" oraz "miastem-ogrodem". To czysta demagogia. Ciszy i spokoju szuka się na Mazurach, w Sejnach, czy w Bieszczadach, a nie 25 km od centrum milionowej metropolii. Wygaduje jakieś wierutne bzdury, słuchać szkoda. Kiedy to się skończy, że jakaś paniusia, akurat przez przypadek wybrana na funkcję burmistrza będzie narzucać całej Polsce rozwiązania, jakby ten cały Milanówek był jej księstewkiem i pępkiem świata?

Gość

Wieśka już wystarczy! I tak zniszczylas nasze miasto.

Gość

Pani Małgorzata jako jedyna od kilkunastu lat działa dla dobra naszego miasta a wy tego nie widzicie... Dajcie jej szanse a przekonacie się że nasze miasto rozkwitnie ;)

Gość

Pan Remiszewski to biznesmen więc wiadomo po co kandyduje... żeby ubić kolejny dobry interes... Nic do Niego osobiście nie mam ale taka prawda...

Na taczce wywieść st

Dzień dobry, widziałam dzisiaj ranking samorządów https://rankingsamorzadow.pl/ . Dlaczego Milanówek jest na 298 miejscu? Obok niego są jakieś zapadłe miasta na prowincji. Co ta baba zrobiła z naszego pięknego miasta! Na taczce wywieść!

Amator

Tylczyński ... partyjny spadochroniarz. Pewnie przy okazji pobije rekord Ginesa w ściskaniu ludziom dłoni do zdjęć :D

Arnolt Szfarceneger

Do wszystkich Gości....a nie lepiej byłoby odrazu podpisać się M.Tylczyński? A nie tylko Gość wybierze świeżą krew. Następny Gość na Tylczyńskiego. Masakra. I jak tu takiej osobie zaufać?

Gość

APEL OD MIESZKAŃCA Cokolwiek byle nie stare zło, trzy z pięciu tych osób doprowadziły do tego że miasto jest zaniedbane jak nie pamiętam od wojny. Nie będę wspominał o dofinansowaniach z UE, co zbulwersowało mnie do granic możliwości. Jestem osobą starą ale nie głupią wstydziłby się Pan. Pani Wiesławo, tak jak zawiodła Pani moje zaufanie, tata uczył "nie bądź chamie chytry" zrobiłaby Pani coś dla mieszkańców, a nie swojej sitwie granitowe drogi. Są dwie nowe osoby, byle nie stare zło!

Gość

A ja zagłosuję na osobę młodą, nie uwikłaną w milanowskie zależności i układziki. Kwiatkowska, Paćko i Trębińska - stara gwardia czyli żadna zmiana. Remiszewski? Nie. Tylczyński? Tak. Jestem milanowianką z wyboru i zagłosuję na milanowianina z wyboru. Z Milanówka czas wyprowadzić zapach naftaliny. Czas na świeżą krew.

Gość

Myślę, że Tylczyński to dobry pomysł. Ja stawiam w tych wyborach na młodość. Byłby to pierwszy ekonomista na stanowisku burmistrza. Jestem emerytką i myślę, że młodzi mają lepszą wizję tego miasta i Milanówek znów ożyje.

Milanowianin

Wy trole pod różnymi nickami kryje się ta sama osoba pisząca tu komentarze i zaraz pod innym nickiem odpowiada sama sobie, że niby taka tu dyskusja trwa. A Wy ludziska łykacie te wpisy jak małpa kit. Żenada wyborcza !!!

Gość

Pani Trębińska na drugim miejscu? Chyba głosowali ci którzy nie widzieli jej zeznania majątkowego.

Gość

Wytłumaczcie mi fenomen tego Remiszewskiego! Niby biznesmen a firma, którą się chwali nie należy do niego, niby fajnie gada a drze się na ludzi, żeby pokazać kto tu rządzi, niby stoją za nim ludzie a serio to pieniacze, którzy wyrzygują swoją frustrację. Milanówek to spokojne miasto, które potrzebuje spokojnych i mądrych życiowo ludzi do rządzenia i liczę że na takich się doczekamy.

Daria Gugała

Zostawcie mi Wiesię,ona musi wygrać,bo inaczej znów będę musiała wrócić do starego fachu i będę sprzedawała szmaty przez internet,nie róbcie mi tego,Wiesia Kocham cię i nigdy cię nie opuszczę.

GFilip

Osoba o pseudonimie Były mieszkaniec to również musi być ukryty Remiszewski

Filip

Szkoda ze nie ma podglądu pod prawdziwe nazwisko niektórych forumowiczów. Pan Gośććć pachnie mi Remiszewskim

Grażyna

Szkoda ze forum przejął komiet Remiszewskiego. Kilka postów pod różnymi nickami napisała ta sama osoba. To rzuca się w oczy. ;) pozdrawiam

A.Prusek

To niech dalej Piotrek prowadzi interesy na Żukowskiej.Molawa też była kiedyś lepsza w tym co robila. Nie każdy sportowiec,poeta,muzyk,nauczyciel jest gwarantem mandatu dobrego, uczciwego i skutecznego samorządowca. Pan Remiszewski mówi że musimy się pogodzić z powstaniem lotniska ,ułożyć do tego faktu a nie bronić pazurami naszego zdrowia i kolejnych pokoleń w tym miejscu. Ceny nieruchomości już spadają

Gość

Mimo, że Pan Remiszewski nie posiada doświadczenia "urzędowego", to jednak ma łeb na karku i prowadzi swoje interesy. Możliwe więc, że uda mu się więcej uzyskać dla miasta niż p. Kwiatkowskiej, której "fachowość" w pozyskiwaniu środków unijnych już poznaliśmy.

Gość

Swoją drogą, Wiesia znowu wzięła zdjęcie sprzed 40 lat po fotoszopie. Kto widział ten wie, ze ta pani nie wygląda nawet w 10% jak na tym zdjęciu. Jak poprzednio, tak i tym razem rządy tej pani okażą się taką samą wydmuszką jak zdjęcie.

Były mieszkaniec

Ja się wyprowadziłem z Milanówka 3 lata temu. Żal tyłek ściska jak się patrzy na to niszczejące miasto. Kto by pomyślał, że zaraz obok, w gminie Jaktorów może się tyle dziać, tyle inwestycji, tyle inicjatyw dla ludzi. Milanówek to miasto umarlaków. Najpierw Wysocki rozdawał grunty pod markety, później Kwiatkowska która nic nie zrobiła, poza zakręceniem inwestycji w imię oszczędności. Jak dzisiaj byłbym mieszkańcem Milanówka, to pewnie postawiłbym na tego gościa, który ma już swój biznes i stara się o stołek, bo go skręca od patrzenia na ten bajzel. Co z tego, że nie ma doświadczenia? Reszta ma i co z tego, skoro grama kasy z UE nie mogą wyciągnąć?

Małgosia

Panie Lub Pani gośććć A ile z tych donosów radej Molawy znalazło swoj finał ? Przecież ta Pani zbija kapitał polityczny na bełtaniu wiosłem w miejscu licząc na głosy rzekomo uciśnionych i niedoinformowanych. Po jej złotych myślach i podsumowaniach spotkań z mieszkańcami wnioskuję, że ma żal do ciemnego ludu i nie uzyskała zamierzonego poklasku. Wychodzi na to że jesteśmy głupcami i ingorantami i tylko ona oświecona. Szkoda wpisywać to nazwisko bo tylko robimy jej reklamę i o to jej chodzi

Obiektywny

Janina M na burmistrza!!!! I co tydzień, kontrola ,wnioski dostępny do informacji przesluchnia przed radą. Zobaczmy jak sobie emerytka poradzi. Miejmy nadzieję że P. Remiszewski jesli kiedykolwiek zostanie burmistrzem, trafi na taką czwórkę klasową radnych z dysfunkcyjną psychiką! Hasło przewodnie im gorzej tym lepiej..... Aby do władzy , koryta i po diety

Go11111

Najlepsza jest Małgorzata - głosujcie

Karolek

Izydorze, bardzo ciekawa teza - dlaczego wobec tego PIS nie ma "zapasowych" kandydatów w Grodzisku i Brwinowie? Przecież tamci jeszcze bardziej nie mają szans. Czyżbyśmy byli kluczowym, najlepiej supertajnym ośrodkiem centralnej władzy? A może to pozaplanetarny sPISek Marsjan? Gdyby tak w każdej gminie PIS chciał wystawiać "ukrytego" kandydata, to by im zabrakło obywateli w RP.

Zofia

Panie Remiszewski Milanówek to nie bazar i nie zrobi Pan tutaj kolejnego biznesu.

Grzesiu

Packo "pogrzebie" MILANÓWEK...

Aleksandra

Stawiam na Małgośke!!!

Gość

@IZYDOR.SZ - 'Przecież Remiszewski to PIS undercover' -aż żal, że ktoś jeszcze powtarza te przykurzone brednie. Byłam wczoraj na spotkaniu z kandydatem w OSP i jego stanowisko jest jasne -jest PRZECIWNY budowie lotniska. Ale nie obiecuje, jak inni, że położy się na pasie startowym z okrzykiem"nie pozwalam", bo jak na Nowogrodzkiej Prezes każe lotnisko zbudować, to zbudują nie oglądając się na nikogo. Trzeba być naiwnym, żeby wierzyć, że ktokolwiek w Warszawie będzie się liczył z jakimś Milanówkiem

Gośććć

@Tomek: "O co chodzi z tym Remiszewskim i CBA, NIKiem i prokuraturą?" Wyjaśniam - niektórym nie podoba się, że p. Remiszewski włączył do swojego Komitetu p. J.Moławę - obecną radną, która konsekwentnie od 4 lat przeciwstawia się obecnej sitwie, staje w obronie mieszkańców i zawiadamia odpowiednie organy o przypadkach podejrzenia łamania prawa i niegospodarności. Pani ta jest solą w oku obecnej p. burmistrz i jej przyjaciół i widocznie muszą się jej bać, skoro tak aktywnie ją postponują.

Gośććć

@Elżbieta "Oszaleliście? Remiszewski nie ma żadnego doświadczenia...." - Pan Jerzy Wysocki mał 16lat doświadczenia, a p. Kwiatkowska kolejne 4. Jak jeszcze trochę pozwolimy rządzić ludziom z takim "doświadczeniem", to za 5 lat w Milanówku będzie tylko hulał wiatr po pustych ulicach, a ostatni zagasi światło

Tomek

O co chodzi z tym Remiszewskim i CBA, NIKiem i prokuraturą?

Izydor Sz.

Przecież Remiszewski to PIS undercover :) Wiadomo, że startujący otwarcie pod egidą PIS Tylczyński nie ma żadnych szan, to wstawili "koniec trojańskiego" Remiszewskiego. Wystarczy go zapytać - Czy jest pan za budową lotniska w Baranowie .... i oliwa wypływa :)

Sławek

Ha ha ha 4 lata to za mało żeby posprzątać? To Pani Kwiatkowska ma zamiar kolejna kadencje tylko "sprzątać", zamykać miejsca kultury i rozrywki? Skoro nie weszła w żadne układy to za co się rewanżowała przez 4 lata zatrudniając znajomych z kampanii a zwalniając wykwalifikowanych pracowników i zlecając zadania tym, którzy sie chwala finansowaniem jej kampanii.

Anna M. z Milanówka

Dziś na parkingu przed bazarkiem w Milanowku cały dzień auto dostawcze obklejone Tylczyńskim blokowało możliwość zaparkowania. Rozumiem ze jest kampania. Plakaty i ulotki są potrzebne. Ale rozdmuchana kampania Tylczynskiego w której PiS obkleja samochody dostawcze i blokuje nimi miasto to już przesada!

Gość

Zjedzą Remiszewskiego na śniadanie w drugiej turze. Wystarczy każda koalicja zobaczycie że tak się stanie :) Nia ma żadnego doświadczenia.Trzeba trochę popracować w samorządzie od najniższego szczebla a nie od razu na burmistrza i to z taką ekipą radnych na czele z wiecznie niezadowolną. CBA,NIK,Prokuratura ciągłe donosy i co? Czlowiek¹ który tylko potrafi się lansować na krzywdzie ludzkiej i mąci ludziom w głowach. Chętnie zagłosuje na tego kandydata ale jeszcze nie teraz i nie z tą Panią w składzie. Niech się najpierw wykarze! No i czekamy na oswiadczenie czy rzeczywiście zrzeka się wynagrodzenia czy tylko może się zrzec. Kiedy to zrobi i na jaki okres kadencji. Zobaczmy jasne intencje!

Gość

Tylczyński młody, ale chyba samotny więc ma więcej czasu na wykonywanie pracy bo nie musi obrabiać wnuków i dzieci po zajęciach wozić.

Elżbieta

Oszaleliście? Remiszewski nie ma żadnego doświadczenia. Jedyne co robił w życiu to nagrywał płyty: a to z Górniak a to z Dodą. Nie zna się na niczym. Wybierajcie między osobami które mają doświadczenie w samorządzie. Macie kilku innych kandydatów

Gość

20% dla obecne burmistrz 0__o Boże. A Pan Paćko to powinien się wstydzić za brudne zagrywki swojej swojej córki w związku z tymi wyborami.

Janina

Ja to mam wrażenie że pan z Pis to sam tu produkuje komentarze. Jeśl chcecie Wiesławę zepchnąć to musicie wymyśleć coś lepszego. Jedni są zadowoleni z dróg drudzy nie. Jedni chcą nowy basen ale nie chcą na niego płacić. Mieszka w gminnym mieszkaniu ,500plus ,klient mopsu,zero podatków ale na basen to się mają zrzucić samowystarczalni. Szkoda że w wyborach to nie M2 dzialek i wysokość odprowadzanego podatku są przeliczona na głosy . Ttedy mielibyśmy realny wpływ co dzieje się z naszymi daninami na rzecz gminy. Mamy wysyp infrastruktury przy blokowiskach ,remonty ,ocieplenia,place zabaw bo tam najwięcej potencjalnych wyborców, co (chcom basen spowrotem) i już.

Gość

dajmy szansę obecnej burmistrz, która nie weszła w żadne układy jak poprzednik. poniektórym się to nie podoba więc szczekają, ale okres 4 lat to za mało aby posprzątać. postrzegana jest jako niemiła i niedostępna ale walczy o Milanówek aby go nie rozparcelować

Gościu

a Wienia ciągle młoda,pokaż swoją twarz ile ch....wa w sobie masz jak z mieszkańcami grasz!!!oj Celina

Gość

Teraz pozostaje zagłosować jedynie na Pana Remiszewskiego, jeśli nie chce się Wiesi ponownie na Tronie. Wyborcy Pana Tylczyńskiego, wiem, że młody człowiek ma coś sensownego do powiedzenia, ale nie przebijecie muru naszej Królowej jeśli nie postawcie na tego kandydata, która faktycznie może ją z tego Tronu zepchnąć mam nadzieję, raz na zawsze.

gość

Zobaczymy jak szybko będzie wykończona w granicie ulica Żukowska? Zobaczymy czy pan Piotr podczas ewentualnej kadencji wybuduje sobie dojazd do domu z naszych podatków? Ja to się dziwie Wiesławie bo zamiast sobie dojazd do domu zrobić to ciągle jezdzi po dziurawym klepisku a granit zrobiła obcym na reprezentacyjnej ulicy miasta w alei zielonych pomników przyrody. Jakim trzeba być frajejrem żeby nie skorzystać z czasu władzy. Szkoda że tego granitu nie zrobiła na Debowskiej kończąc go czerwonym dywanem rozwiniętym do samego bloku.

Stanisław Sosna

Przepraszam bardzo a co Pan Remiszewski dokonał do tej pory. Jak się wykazał wspierając swoją zamożnością potrzebujacych w Milanówku. Może ma jakieś doświadczenie w wolontaricie?Może co roku wspiera jakąś fundację ,schronisko stowarzyszenie? Nie wystarczy grać na perkusji w Davos,nagrać jedną płytę z rozpoznawlaną wokalistka bo akurat mieszkała w Milanowku i mieć trochę więcej pieniędzy aby zająć się taką firmą jak miasto. Ludzie ponoć jest układ to go zmieńmy na następny z praktykantami. Gratuluję

Marcin

ten Remiszewski już mnie przekonał, że Milanówek nie jest taki biedny. Nie potrzebujemy pieniędzy "z kosmosu" lub "ze stolicy" tylko z jasnego źródła jakim jest budżet miasta i gminy. Takie patologie się dzieją w urzędzie... TYLE pieniędzy znika z budżetu przez zły projekt albo niedopilnowanie i "wałki" żeby dać się przekonać wystarczy tylko pójść na spotkania Piotra albo zajrzeć na ich facebooka i zobaczyć na wykresy z GUS-u

Komoroski

A Janusze jak delfinki łykają prowakacje...Tylko PiS...i Burmistrz z tego ugrupowania to lepszy sort!

Gość

Myślę,że burmistrz z PiS jako jedyny jest w stanie załatwić dla Milanówka pieniądze bo tych nam najbardziej brak. Zresztą bardzo podobało mi się co ten kandydat przedstawił w swoim programie.

Wybory 2o18!

Szanowni Mieszkańcy, Wybierzmy w końcu, w naszej gminie, prawość, uczciwość, przejrzystość... Wybierzmy w końcu PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ! CZAS NA GRUNTOWE ZMIANY! CZAS NA ZMIANY DLA NAS, DLA MIESZKAŃCÓW

Emilian

Maciek P..sak i Agnieszka Pru.ak tutaj też się udzielacie hejtując? Głosujecie na obecną Panią Burmistrz Niech dokończą co zaczęli ,no chyba że kandydat Remiszewski tak jak również radna Moława zrzekną się wynagrodzeń na cele charytatywne. Tak podaje w swoich materiałach wyborczych pan kandydat. Pani Moława nie po diety idzie do samarządu więc czekamy na potwierdzenie tych słów przed 21.10.18 Wtedy mają mój i duuuuużej rodziny głosy

Maciek

Pani W. KWIATKOWSKA POWINNA SAMA ODEJŚĆ NAJGORSZA BURMISTRZ OD CZASOW WYSOCKIEGO JUZ GORSZYCH NIE BEDZIE OD NIEJ MIESZKANCY MILANÓWKA TO APEL TO WAS !!!!!!!!!!!!!

WGM24

Mirek Pisowiec @, pomimo ze sam jestem za PIS dałem ŁAPĘ W DOŁ...Bo Ty sobie ironizujesz powagę sytuacji. Zobacz co się dzieje, ile jest antypolskich ustaw w PE, KE, UE przeciwko POLSCE, bo Ta chce wywalić komunistów z sądów ?! Czy UE wtrąca się w wewnętrzne sprawy innych państw ? - NIE ! Czy UE wtrącała się w sprawy Hiszpanii KIEDY KATALONIE CHCIAŁA USTANOWIĆ ODRĘBNE PAŃSTWO ? - NIEEE ! Więc zastanówcie sie Polacy skąd w przeszłości były rozbiory ? - Bo dawaliście sobą manipulować jak obecnie jesteście manipulowanie przez antypolski TVN.


« poprzednie 1 2