16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Archiwum Prywatne

Wybierz swojego kandydata na burmistrza Podkowy Leśnej [SONDA]

21 października pójdziemy do urn i będziemy musieli wybrać jednego z kandydatów na burmistrza Podkowy Leśnej. Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Sprawdźmy to już dziś! Zagłosuj w naszej sondzie, którą publikujemy poniżej.

Oddaj głos w naszej sondzie:
 


Redakcja WPR
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

gośc

ups... Panie Burmistrzu, może "nie pyknąć"...

Gość

Nic nadzwyczajnego. Dobre szkolenie w kierunku metod manipulacji socjologicznej. Dlatego należy MYŚLEĆ, szczegolnie podczas wyborów.

Gość

coś podobnego,jaką moc posiada p.Arkadiusz Kosiński wraz z klubem ,żeby tyle tysięcy mieszkańców gminy Brwinów ,tak zmanipulować.Widziała to pani,widział to pan.Niebywałe

Idę na wybory!

Przyszłość i dobro wspólne tylko z Prawem i Sprawiedliwością

42wrb

No tak bo PiS to nie kradnie, bo dofinansowanie tadka w Toruniu to cały naród poparł w referendum, a 500+ sfinansowane ze składek członków pisu.

brw24

W Podkowie przynajmniej walka wyrównana, więc uczciwa, bez podkładania świń rywalom. A w sąsiedzkim Brwinowie zmanipulowani mieszkańcy przez KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI obecnego Burmistrza Kosińskiego czyli - "DOBRO WSPÓLNE" - to inaczej Platforma Obywatelska . Szok...Jedyna nadzieja dla Brwinowa to częste kontrole CBŚ póki rządzi PIS... ...Bo SSZETYNA obiecał że jak wróci do władzy to i CBŚ ZLIKWIDUJE BY MOŻNA BYŁO ROBIĆ JESZCZE WIĘKSZE PRZEKRĘTY FINANSOWE ! Uwierzycie w to że Polacy nadal chcą głosować na złodziei z PO ??? DLA MNIE NIEPOJETE...