16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Facebook

Wybierz swojego kandydata na wójta Michałowic [SONDA]

21 października pójdziemy do urn i będziemy musieli wybrać jednego z kandydatów na wójta gminy Michałowice. Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Sprawdźmy to już dziś! Zagłosuj w naszej sondzie, którą publikujemy poniżej.

Oddaj głos z naszej sondzie:


Redakcja WPR
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 78

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jak ta bańka nadmuchana obietnicami Pacheckiej pęknie to będzie wieeelki huuuk

Merd

Leszek Biera i tyle w temacie. Znam go i tylko on jest na tyle uczciwy, aktywny i kompetentny żeby popchnąć nasza gminę do przodu z inwestycjami i zalatwic kasę z UE.

Gość

Pachecka to taki Grabka w spódnicy. Obiecuje wszystko wszystkim. ciekawe za co i jak w 5 lat to zrobi. Ale naiwny lud dostał kiełbasę na pikniku i się cieszy

Gość

@Andrzej - afere to zrobili milosnicy super manager, razem z nia. wykazali sie niskim poziomem donosu i wielkim brakiem znajomosci procedur samorzadowych. ot taka wczesne, nie trafiona kampania wyborcza.

Gość

Tylko nie Biera :(

Andrzej

Po aferze z lasem Panu Grabce już dziękujemy. Brak szacunku do mieszkańców...no może oprócz włascicieli działek w Granicy.

wyBIEDAmy

GoścC ale sie zdziwisz w niedziele ha ha ha

GośćC

Się niepotrzebnie ekscytujecie. Do drugiej tury przejdzie Grabka i Biera. I dopiero wtedy się zacznie ciekawa walka. Zwolennicy i trolle Pacheckiej będa niepocieszeni ;) Pani menedżer jak z kozich 4 liter instrument dęty.

Gość

Napinają się tu leśne dziadki, a wybory wygra Pachecka i dopiero będzie napinka :DDD

Gość

wolę "szalejącą po całej gminie" p.Pachecką niż schowanych w jakiś dziurach pozostałych kandydatów wysyłających w bój jedynie swoich troli a pan Grabka jakieś wyborcze spotkanie z mieszkańcami planuje czy tylko wyda biuletyn ze swoimi zdjęciami? obstawiam że tych zdjęć będzie co najmniej dziesięć no może piętnaście bo to przecież wybory i trzeba mieć większy kontakt z mieszkańcami

Gość

Wpadlo mi w rece wydanie papierowe wpr24pl, z zamowionym tekstem ekipy pacheckiej. Same ochy, achy ekipy pacheckiej. Nie wiem kto wam pisze te teksty, ale sa na bardzo niskim poziomie. Wazelina straszna, wlazenie w t....k na bardzo wysokim poziomie, a w tym opinia nauczyciela, ktory nie ma pojecia po poziomie szkolnictwa w gminie. Nie wiem jakie macie z nia uklady, ale to co wypisujecie i powielacie...jest zalosne.

Wilhelm Maybach

Panie wójcie, po reelekcji zapraszamy do naszego salonu na wymianę auta na dobry początek nowej kadencji! Mamy dużo pięknych modeli jeszcze nowszych niż ostatnia generacja Audi A8.

Yoda

Prześciganie się w obietnicach osiągnęło apogeum. Na tle szalejącej po całej gminie Pani P. z kolegami, obaj kontrkandydaci zachowujący spokój bardzo zyskują. Wybór jest oczywisty. Wolimy spokój i kosekwencję od przesady i hałaśliwości. Tylko który z nich?

Gość

Ja widzę zmiany. Zdecydowanie na lepsze. Pan Grabka ma mój głos. i mojej rodziny.

Gość

Ta sonda, to wielkie nieporozumienie - brak obiektywizmu kipi z większości komentarzy i to tych, które wystawiają zwolennicy p. Pacheckiej i p. Biery... Brak hejtu i prawdziwe oceny rzeczywistości oraz konkrety - to jest potrzebne w komentarzach, a... wyniki wyborów najlepiej pokażą, jaką wartość miała ta "sonda" opanowana przez hejterów.

statystyk

komitet p.Biery, to widać nawet nie zna liczby mieszkańców gminy... a i z ankiety wynika, że ma mało zwolenników... śmiech na sali...

Gośi

Co za internetowa gmina, prawie 1200 oddanych glosow, chyba co czwarty już mieszkaniec zagłosował pomijając dzieci... Śmiech na sali, opłaceni klikacze klikają na Pachecką a wygra i tak Grabka.

tede

Prawie 1200 oddanych głosów, czyli co 5 mieszkaniec tu wszedł i zagłosował w sondzie, wolne żarty i oszustwa. Jeśli teraz Pachecka i Grabka posuwają się do prostych oszustw w internecie, to co będzie póxniej? Grabka broni stołka, Pachecka zębami chce wydrzeć. Leszek Biera nie oszukuje, nie mataczy, jest uczciwy i ciężko pracuje na zaufanie wyborców. Chce działac lokalnie dla dobra całości gminy, niezależnie czy ktoś popiera PO, PiS Kukiz, PSL, Lewicę. Nie nazwie nikogo lewakiem czy pisbollahem. Jest tu dla miejsca, na którym mu zależy i w którym chce zrobić wiele rzeczy pożytecznych dla społeczności. Znam Go i dlatego oddam na niego głos!

prawda Pachecką wyzw

Jak ktoś jest złym człowiekiem i prowadzi firmę niczym obóz rodem z Korei Północnej, gdzie ludzie są pokątnie zatrudniani, a opinie o szefowej są złowróżbne i wyłącznie NEGATYWNE. Na gowork (portalu pośrednictwa pracy) są opinie z kilku lat i TYLKO ZŁE. Powstaje pytanie - dlaczego? Menedżerka wyzyskująca pracowników, którzy "odwdzięczają" się ocenami w necie ma być święta, najlepsza? NIE. Te opinie nie powstały ostatnio - były dodawane przez kilka lat. Jest dużo firm, żerujących na wyzysku pracowników. Boli, gdy ktoś mówi prawdę o Pani Pacheckiej? Ale wyborcy maja prawo wiedzieć, kogo wybierają - jakim jest człowiekiem, i jak postępuję z ludźmi jako pracodawca. A tu brzydko pachnie... Już nie taka idealna "menedżerka" tylko wyzyskiwaczka

Ramona Jackowska

Pamiętajcie, że panią Pachecką poparła Natalia Kukulska i Maja Popielarska, zatem wiecie już na kogo głosować!!!!! Całusy dla Małgo:*

Gość

Hit sezonu. Ludzię opierają swoją więdzę na opiniach z portalu gowork pl. To jak uczyć się medycyny z portalu dla antyszczepionkowców. Nikt na pewno tych ludzi w firmie nie zmusza do pracy, nie jesteśmy w Korei Północnej, a jakby było tak źle jak to Państwo na podstawie Waszych wyśmienitych opini opisują to by firma dawno przestała istnieć. Słabej jakości trolling. Jak chcecie czymś zaskoczyć to poszukajcie innych brudów. Taką byle jaką zawiścią to się nigdy wyborów nie wygra, a gula pewnie w gardle jest, bo Biera w sondażu ostatni...

łatwo być anonimowym

komentarzy dotyczących postawy p.Grabki, jako managera i przywódcy z wizją, dobrze traktującego swoich pracowników i współpracowników (różne umowy dla sołtysów i ich rodzin po ok.60 tys. rocznie), znajdziemy pełno, nawet w tej dyskusji; jeśli p. Pachecka przez 25 lat ma tylko parę wpisów od frustratów, to ja nie mam z tym problemu

Sprawdziliśmy

Czy chcecie Pacheckiej mobingującej pracowników, żyjącej z cudzej krzywdy? Jej pracwonicy żalą się: "Praca za darmo, falszywe umowy, nigdy nie wiadomo, czy bedzie pensja i ile wyniesie." Chcą tego samego mieszkańcy i pracownicy samorządu? Inni pracownicy piszą o firmie Pacheckiej: "Czesc pieniedzy na umowe o prace( ale tylko dla wybranych), reszta na czarno lub umowe o dzielo, z tym ze o kopie umow trzeba bylo walczyc. Niepowazna firma..." Czy osoba w taki sposób postępująca ze swoimi pracownikami moze skutecznie i uczciwie zarządzać gminą? Ja do Pana Biery nic nie mam ale to Grabka jest lepszy!

Gość

Grabka, wójt jednej z najbogatszych gmin w Polsce, po 8 latach dał pierwsza podwyżkę pracownikom 120zl!!! Wstydu nie ma!!! Ludzie klapki na nogi, a nie na oczy.

sprawdzamy

No tak, o kawie nie ma nic... ale doświadczenie w sam raz na wójta... boki zrywać ...Pełniłem także funkcję kierownika Zespołu ds. logistyki powołanego w Kancelarii Senatu w celu przygotowania i realizacji wymiaru parlamentarnego polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej... DECYZJA SZEFA KANCELARII SENATU z dnia 7 października 2009 r.w sprawie utworzenia Zespołu do spraw organizacji działań Kancelarii Senatu związanych z polskim przewodnictwem w Unii Europejskiej w wymiarze parlamentarnym ... zespół do spraw logistyki: - Leszek Biera – kierownik zespołu; ... Zadania: obsługa techniczno-organizacyjna spotkań w ramach prezydencji i poprzedzających; tłumaczenia; zabezpieczenie transportu, obsługi poligraficznej; zaplecza technicznego i obsługi technicznej (serwis informatyczny, fotograficzny, obsługa akustyczna itp.); zapewnienie bezpieczeństwa i obsługi medycznej w trakcie spotkań.

Gość

pisory od biery w natarciu hahah klasyczna ich zagrywka

Keert

Tylko Biera! Nie chcę Pani Pacheckiej ani Grabki.

Gość

A ja nie chcę zmian. Gmina Michałowice rozkwita. Brawo Grabka.

Gość

biera jest nudny jak flaki z olejem. chcemy sie grabki pozbyc to sie nie pakujmy znowu w to samo

Robert

Zobaczycie zmiany jak wójtem bedzie Pachecka...hahahaha. Polacy zawsze robią „trafny wybór” tylko pózniej ze snu się trudno obudzić. Powodzenia Wyborcy!

debare

Cytuję poprzednika: "Kobieta z klasa , madra ,wyksztalcona i z wiekim doswiadczeniem zyciowym." ale w internetach o Pani Pacheckiej można znaleźć: "Mobing nonstop, humorzasta szefowa niezrownowazona psychicznie i wyzysk." oraz "Ludzie zwalnianni z dnia na dzien, bez mozliwosci przekazania materialow wspolpracownikom" a w kontekście wyborów można zacytować też perełkę: "dużo obiecują, nic potem z tego nie wynika" Parafrazując znany fil... "bo to zła kobieta była" ;)

tewww

Wnioskując ze skali dyskusji i wyklikanych głosów w sondzie to Pachecka na prezydenta, Grabka na premiera a Biera po prostu na wójta! ;)

Gość

W komentarzach jak zwykle poziom rynsztoku. Ubliżanie Bogu ducha winnym ludziom. Niech każdy zagłosuje na swojego kandydata i kropka. Ja w tym roku na Pachecka.

Gość

Będę głosował na Małgorzatę Pachecką. Tylko w niej widzę osobę sprawną, nowoczesną, która zakończy waśnie między miejscowościami i zrobi z Michałowic gminę przyjazną.

Gość M.

Serdecznie witam wszystkich.Moim skromnym zdaniem potrzeba nowych energii , nowych pomyslow i nowej osoby. Obecnie panujacemu wojtowi dziekujemy za wszystko co zrobil dobrego.Teraz dajmy szanse na nowe pomysly i ich realizacje Pani Malgorzacie Pachecka.To nasza kandydstka na wojt, ktora swoja moca zrobi dla nasz duzo dobrego.Wysmienita mentorka .Kobieta ...matka ,zona i kobieta pracy.Takiej osoby nam potrzeba.Kobieta z klasa , madra ,wyksztalcona i z wiekim doswiadczeniem zyciowym.Tylko taka osoba nadaje sie na wojta.Bedziemy dumni z wyboru Malgorzaty P. To Ona bedzie nasza wizytowka naszego rejonu.Z czego sobie i wszystkim mieszkancom zycze.

Gość M.

Serdecznie witam wszystkich.Moim skromnym zdaniem potrzeba nowych energii , nowych pomyslow i nowej osoby. Obecnie panujacemu wojtowi dziekujemy za wszystko co zrobil dobrego.Teraz dajmy szanse na nowe pomysly i ich realizacje Pani Malgorzacie Pachecka.To nasza kandydstka na wojt, ktora swoja moca zrobi dla nasz duzo dobrego.Wysmienita mentorka .Kobieta ...matka ,zona i kobieta pracy.Takiej osoby nam potrzeba.Kobieta z klasa , madra ,wyksztalcona i z wiekim doswiadczeniem zyciowym.Tylko taka osoba nadaje sie na wojta.Bedziemy dumni z wyboru Malgorzaty P. To Ona bedzie nasza wizytowka naszego rejonu.Z czego sobie i wszystkim mieszkancom zycze.

Gość

Buduje dom w Regułach. Chce mieć blisko szkołę.Wygodny facet.

Karol P

Grabka to najgorszy wybór, chce emerytury doczekać na stanowisku nic nie robiąc. Obojętnie czy zagłosuje się na Bierę czy Pachecką to będzie zmiana na lepsze. Osobiście stawiam na Bierę bo chce wybudować szkole w Regułach. Do Pacheckiej nic nie mam ale znam ludzi od niej i nie do końca im ufam.

szukam odpwiedzi

to chwila moment, bo ja już nie rozumiem... pytanie do pana leszka biery, to pan pracuje w tym senacie jako fotograf???? bo to nie ma nic wspólnego z ekonomia i finansami.....

veto

"nierobów do roboty laska goniła, to się w necie odgryzali; mam nadzieję, że w michałowicach też porządek zrobi" - to w firmach ma dużo nierobów, bo nie ma ani jednej pozytywnej opinii ;)

tapido

Pracownicy Pani Pacheckiej piszą, że jej działania powodują "ogolny chaos i dezorganizację" Nie chce mi się wierzyć, że ta "sprawna menedżerka" jest aż taką straszną osobą...

Gość

Dobra. Grabkę znamy i temu Panu już dziękujemy. Biera niby coś tam coś tam, ale jak już oceniamy dotychczasową działalność to w zasadzie Rada Rodziców w szkole w Michałowicach co całkiem na plus, oprócz fatalnego braku odpowiedzi na zarzuty Elbanowskiej, a tak to nic więcej. Pachecka na pewno przewinęła się w takiej liczbie projektów społecznych, że jest rozpoznawalna, co oczywiście bardzo dobrze. W tym roku Pachecka.

opinie pl

hahahaha bardzo mi się podoba ten fotograf Biera a z kawą to już przebój jak grzebiemy w śmieciach internetów to grzebiemy zaraz te internety PRZEbierZEMY

Gość

Żeby porządku z Tobą nie zrobiła:) Pachecka i jej hejterzy do domu.

kuzyn wujka google

tak, tak najlepiej na senackiego fotografa Bierę, jednego specjalistę od zdjęć w biuletynie gminnym już mamy od 10 lat, wybierzmy kolejnego; ekonomista haha... pewnie kawę jeszcze podaje

opinie pl

nierobów do roboty laska goniła, to się w necie odgryzali; mam nadzieję, że w michałowicach też porządek zrobi

Gość

P. Grabce mówię: dość, na p. Bierę zagłosuję jak nabierze większego doświadczenia (i zyciowego, i związanego z zarządzaniem ludźmi), teraz oddam głos na p. Pachecką

Gość

Opinie o firmie pacheckej przerazajace. Sposob zarzadzania biedzie mial wplyw na pracownikow, a w konsekwencji dalej na interesantow.

Gość

Przeczytajcie o M Pacheckiej w internecie, jak piszą ludzie z nią współpracujący, opinie są jednoznacznie negatywne. Dlaczego ktos kto ma dobrze działającą firmę pcha się do samorządu? jakie korzyści widzi dla siebie Pani Pachecka. Jej świta radnych to lewactwo niewiele wnosząc merytorycznie. Jako wójt, rządzić będzie podobnie jak Grabka przez ostatnie 8 lat. Co zrobiła dla takich miejscowości jak Michałowice, Opacz? Programy wyborcze wszystkie są podobne nikt nikogo nie zdublował, jak twierdzą niektórzy jednego z komitetów, mnie jako wyborcę interesuje na ile da się zrealizować obietnice wyborcze.

Gość

Zagłosuję na tego, kto odjaniepawli gminę - zdejmie krzyże w salach świeckiego urzędu, szkoły, przedszkola. Kto nie będzie zamawiał kropienia wodą nowej świetlicy, która służyć ma wszystkim mieszkańcom a nie tylko katolikom.

Gość

Obecny Wójt na spotkaniu tydzień temu powiedział, że nie będzie zmian w przedszkolu w Michałowicach (bo przecież wybudował "barak"), wczoraj zademonstrował nowy cudny projekt przedszkola w Michałowicach (4 lata temu też projekt pokazywał), w szkole w Michałowicach jest ścisk, budżet bardzo skromny na podstawowe elementy jak szatnie, ręczniki papierowe w łazienkach, mydło, bo przecież po co budować szkołę w Regułach ...... Miał 8 lat pokazał w którą stronę zmierza jego gospodarzenie, dlatego warto dać innym możliwość zarządzania. Dajmy innym możliwość pokazania swojej wizji gminy Michałowice

Gość

Druga twarz pani Pacheckiej https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,585361

Gość

Tylko nasz obecny wójt, Wójt GRABKA!!!!!!!

Gość

Dobrze, że na horyzoncie widać chociaż dwie optymistyczne opcje. Myśle, że każdy szerzej patrzący mieszkaniec Michalowic podziękuje w tym roku Panu Grabce. Mamy Panią Pachecka i Pana Bierę i uprzejmie apeluje, żebyśmy wybrali spośród nich. Jeśli ktoś chciałby znać moje zdanie to w tym roku zagłosuje na Panią Pachecka. Jest wykształcona, a przede wszystkim ma doświadczenie w pracy z zespołem ludzi, którego to doświadczenia może brakować Panu Leszkowi jako bądź co bądź urzędnikowi państwowemu. No i komitet KWW Przyjazna ma po prostu lepszych kandydatów niż Pan Biera, również Przyjazna opublikowała swój program pierwszy, a wszystko co w KWW Biery to powtórzenie programu Przyjaznej. W każdym razie zachęcam wszystkich Państwa do udziałów w wyborach zarówno w I jak i w II turze (bo 90% będzie II tura). Tak jak ktoś napisał. Dajmy szansę innym, więcej już nie możemy stracić.

Mario

Komitet pan Biery to szybka zbieranina ludzi, którzy się między sobą nie znają. Sposób doboru ludzi jak u Kukiza- kto chętny.

Irek Kotarski

Obecnemu wójtowi dziękuję, pan Biera to przybudówka PiSu, więc pozostaje pani Pachecka.

Gość

Bardzo cenię sobie dotychczasową działalność społeczną pani Małgorzaty Pacheckiej. Na nią oddamy nasze głosy.

Gość

Pani bryluje swoim sukcesem, karierą i studiami MBA w Illinois, ale o firmie Medical Communications w którym Małgorzata Pachecka jest prezesem zarządu nie można znaleźć nawet jednej pozytywnej opinii pracowników na stronie gowork.pl. Same nieładne rzeczy, nazbierane w dodatku przez dłuższy okres czasu. Uczciwym się jest albo nie. Nie wierzę, że pod ładnymi ulotkami jest coś więcej niż bezwzględne zaliczenie kolejnej ambicji tej pani. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,585361

Mieszkaniec Gminy Mi

Tylko Grabka! Cała Gmina ma drogi chodniki, oświetlenie , coraz więcej ścieżek rowerowych. Ludzie w innych gminach mogą pomarzyć o takim poziomie komfortu życia.

codar

Wybierając Małgorzatę Pachecką na wójta, wyborcy będą głosowali na osobą mądrą, wiarygodną i przyzwoitą. To takie proste !

Gość z Michałowic

Nie wiem kim jest Pani Pachecka i nie wiem kim jest Pan Biera. Wiem jedno - nie ufam Panu Grabce i mam wielką nadzieję, że wyborcy odeślą go tam skąd przyszedł - czyli do Opaczy. Tymczasem muszę zapoznać się z programem pozostałych dwóch kanydatów i spośród nich dokonać właściwego wyboru.

Gość

Porażka taka kandydatka jak Pachecka, przecież gmina to nie zwykła firma. Są ustawy, które regulują wiele działań gminy. Tam nie ma dowolności. Będzie musiała działać dokładnie tak samo ale wtedy to będzie ok, a za Grabki jest bee. A jej kandydaci na radnych będą musieli głosować przeciw temu co będzie przedkładała radzie bo inaczej będą na jej usługach.

Gość

klikacze pacheckiej w natarciu:D

Gość

@Gość 2018.10.05 14:22 - gratuluje dobrego humoru i zerowej dawki samokrytyki. Z tym da sie, to raczej nie ta gmina, ta sasiednia, tam idealnie by pasowalo haslo "da sie". Klika pozycji z waszego programu sa oderwane od rzeczywistosci, zalatuje populizmem. Goska rzuci zarzadzanie 3ma swoimi firmami i poswieci sie dla spolecznosci gminnej? Odwazna.

Głos rozsądku

Odnośnie komentarza VERTE, że niby Grabka knuje z deweloperami i chce zbudować bazar z chinczykami i turkami: Może jakieś dowody? Bo wyglada to na kolejne, wyssane z palca kłamstwo (nie)przyjaznej gminy. STRASZENIE MIESZKAŃCÓW TO NIESTETY SŁABA I NIEMORALNA DROGA DO ZYSKANIA WYBORCÓW ! Ale ludzie na szczęście nie są tak głupi.

Gość

Tylko Gośka! Jest świetnym managerem, mediatorem, potrafi pogodzić interesy różnych grup. Jest mega otwartym i ciepłym człowiekiem, ciekawym innych. Wierzę, że jedynie ona może nam zapewnić najlepsze możliwe warunki do życia. No i już się nie mogę doczekać wójta (wójciny?) otwartego na ludzi, do którego można napisać, do którego nie trzeba się umawiać miesiąc wcześniej i którego działania będą opatrzone komentarzem "da się!".

Gość11

takich "apolitycznych państwowców" jak Biera to teraz dużo wszędzie, ostatnio szczególnie w spółkach skarbu państwa, wystarczy spojrzeć kto jest w jego komitecie i wszystko jasne, ale może są i tacy, którym ten kit wciśnie

Gość

Pachecka jest otwarta na ludzi, mądra i słuchająca. I ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i zasobami. Z całym szacunkiem ale zbudowanie firmy przez 20 lat z kilkudziesięcioma pracownikami to coś innego niż przekładanie papierów w urzędzie państwowym... szanuję, ale do zarządzania gminą to się ma nijak... znowu wójt gabinetowy???

Orest

Znam Leszka Bierę i wiem, że to najlepszy kandydat na wójta. Ma to czego brakuje obu kontrkandydatów - jest po prostu uczciwy, poza tym to państwowiec - liczy się dla niego praca dla Polski, bez wzgledu, jaka opcja polityczna rządzi. Leży mu na sercu dobro miejsca, w którym żyje, nie nabijanie portfela czy żądza władzy. To energiczny, skromny i inteligentny kandydat za którego nie będzie się wstydzić i który będzie nas godnie reprezentować, pchając naszą Małą Polskę- naszą gminę do przodu.

verte

Grabka knuje z developerami żeby udować blokowiska, chciał sprowadzić mega bazar, drugi Stadion z Chińczykami i Turkami ale najważniejsze, że wzorowo można zaparkować przed gminą ;) Pewnie, dla wójta i jego limuzyny to wygodne, ja jakoś jak podjeżdżam to nie widze specjalnie miejsc.

Gość

Dajmy szansę innym. Przez ostatnie 8 lat mogło się dużo więcej zmienić. Śmiechem na sali jest to, gdy wszyscy dookoła biorą kasę z Unii na inwestycje, a pan Grabka tego nie robi. Sam przyznał na swojej stronie, że dotacje w jego czteroletnich wydatkach to tylko 1% całości. Nie trzeba więcej pisać chyba.

Sympatyczna

nigdy nikt w Komorowie nie zrobił tak wiele jak Wójt Grabka! Wspaniały człowiek!

Gościu

Grabka to b. dobry gospodarz i niech rządzi do emerytury. Pozostali nie wiem kim są. Mało prawdopodobne żeby byli lepsi. Taki drobiazg a świadczący o gospodarzu: podjeżdżasz pod urząd i masz miejsce bliziutko wejścia. Urzędnicy parkują daleko pod kolejką WKD. Popatrzcie np na Pruszków. Pod UM, US, PGE, gazownią itd klient, petent zasuwa kawał drogi. Kto jest dla kogo tamci rozumieją opacznie, Grabka jest wzorem.

Gość1

Pachecka ha ha ha. Gdzie Ty się pchasz. Zapomnij.

codar

Oczywiście, że na Małgorzatę Pachecką należy głosować.

Grabka

Jak przyszłość to tylko ze Szpadelkiem

Gość

pachecka, ktora nie potrafi sklecic donosu na gmine? tekst na poziomie 5, 6 klasy pdst (sory dzieciaki) - wstyd.

Idę na wybory!

Przyszłość tylko z PRAWEM i SPRAWIEDLIWOŚCIĄ