16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Facebook

Wybierz swojego kandydata na wójta Raszyna [SONDA]

21 października pójdziemy do urn i będziemy musieli wybrać jednego z kandydatów na wójta Raszyna. Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Sprawdźmy to już dziś! Zagłosuj w naszej sondzie, którą publikujemy poniżej.

Oddaj głos z naszej sondzie (alfabetyczna lista kandydatów):
 


Redakcja WPR
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 21

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Co kampania to oszczerstwa zapewne z przeciwnego komitetu ;)

Gość

Przypominam sobie czasy kiedy Pan Przedsiębiorca pobierał pieniądze na podatki i zusy od swoich klientów...... tylko pobierał ponieważ nie dotrały one do właściwych instytucji. Sam byłem w takiej sytuacji.... jakie było moje zdziwienie gdy do moich drzwi zapukał komornik.... Człowiek który nie potrafi gospodarować powierzonymi mu pieniędzmi będzie dobrym wójtem.... aż się boje.... a może to kolejny pomysł na spłatę własnych długów?

Gość 22

Pamięć ludzka jest krótka, ale nie aż tak. Dariusz Wieteska absolutnie nie jest nowym człowiekiem w raszyńskiej układance wyborczej. Był radnym przez dwie kadencje (1990-98) i zawsze był jednym z najbliższych współpracowników poprzednich włodarzy Raszyna - Mirosława Lewandowskiego (+) i Janusza Rajkowskiego, związanych z dawną Unią Wolności, a potem Platformą Obywatelską.

Gość

Zdecydowanie Wieteska. Zaręba nie ma pojęcia o samorządzie. Zadłużył gminę, a wie, że to złe, bo sam długów nie ma. Ma złych radnych, a kandydaci na radnych od pana Wieteski to zdecydowanie lepsi kandydaci od radnych Zaręby, którzy już pokazali, że głosują tak jak im każe Zaręba.

Marecki384

Nie mam zamiaru głosować na PIS,PSL K15 czy skrajną prawicę

Gość

Tak jak Zaręba stracil nasz Ośrodek Zdrowia Judyte tak też nie obchodzilo go gdy informowalismy iz lokalny awanturnik próbuje zrobic zasiedzenie terenu gminnego,do dzis nie zareagowal, procedet trwa nadal.

Gość

Zareba promuje zachodni kapital i multikulti, chinczycy chodza do naszych panstwowych przedszkoli a nasi sie nie dostają, to grubo nie w porzadku, biedronka moglaby powstac na uboczu a w centralnym punkcie raszyna lokalni przedsiebiorcy i np wreszcie restauracje do spotkań. Ja nie chce takiego pseudogospodarza. Raszyniacy ratujmy Raszyn z rąk obecnego wójta, zawsze zmiana będzie chciala sie wykazac i przyjdą dobre decyzje.

Gość

Aktualny wójt nie jest z Raszyna, moze dlatego tak po macoszemu traktuje nasza gmi e do robienia swojej kariery a z siebie gwiazden

Gość

Lepszy PiS niż KOdowcy.

Gość

Dzień po wyborach pokaże,że te wyniki się sprawdzą ale odwrotnie.

Gość

Mieszkanka Raszyna chyba nie jest z Raszyna skoro pisze takie brednie.

Gość

O Wietesce wiecej na: www.wieteskadariusz.pl

Nowa Kultura

Wieteska urodził się w Raszynie i tu najprawdopodobniej zechce umierać. Sól tej ziemi uważacie. Był skarbnikiem partii koalicyjnej PISu skąd odszedł, żeby kandydować jako niezależny w Raszynie. Doradza i obsługuje księgowość kilkuset podmiotów gospodarczych na terenie gminy od dwudziestu kilku lat. Zna zatem politykę, polityków i miejscowe realia. Uczciwy i komunikatywny, ale potrzebuje naszego zaangażowania, żeby skutecznie działać.

Mieszkanka Raszyna

Wójt Zaręba jest daleki od rozwiązywania problemów zwykłych obywateli, brakuje mu kontaktu z mieszkańcami, jest niedostępny, a raszyn przez to mało przyjazny. W porównaniu z gminami które z nami sąsiaduje Raszyn wypada bardzo słabo. Po co nam tak duże inwestycje jak hala sportowa, skoro brakuje u nas podstaw typu ulice, ścieżki rowerowe, zieleń, płace zabaw.

Gość

Czy ktoś załatwił sprawę z Zaręba? Zazwyczaj lekceważy ludzi, ktoś ma podobne doświadczenia?

Gość

Gmina Raszyn należy do mieszkańców, a nie do PiSu. Czas na zmiany.

Gość

Dajmy szanse wykazać sie nowemu! Stary juz sie wypalił wraz ze swoja drużyną

do przodu!

Wieteska to gra w Legii, może to jego ojciec

Wybierz Prawo i Spra

Przyszłość tylko z PRAWEM I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ!

raszyniak

co to za wybór niby?

Gość

kto to ten Wieteska?