°


Seweryn Dębiński

Wyciek z zakładu produkującego chipsy

W Wólce Grodziskiej doszło do awarii w jednej z firm. Poza zakład produkcyjny zaczęła wydobywać się brunatna ciecz przypominająca ścieki. Strażacy uspokajają, że nie ma powodów do obaw.

Informacje o wydarzeniu otrzymaliśmy drogą mailową. – W Grodzisku Mazowieckim w dużym zakładzie produkującym chipsy była awaria i ścieki wypływają poza budynek w kierunku ujęcia wody dla miasta. Na miejscu są strażacy i trwa akcja – poinformował nas czytelnik, wysyłając wiadomość na adres kontakt@wpr24.pl.

Szybko skontaktowaliśmy się z grodziską strażą pożarną. Co wydarzyło się na miejscu? – Rzeczywiście nasz samochód jest w akcji na ul. Wspólnej w Wólce Grodziskiej. Był wyciek. Trudno powiedzieć czy to dokładnie ścieki, bardziej przypomina brudną wodę poprodukcyjna. Była jakaś awaria instalacji w zakładzie. Ciecz przemieszczała się w stronę ujęcia wody, ale sytuacja została opanowana, na miejscu są pracownicy zakładu wodociągów. Nasz pojazd wraca do koszar – mówi st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – Nie ma zagrożenia skażeniem biologicznym. Zostało wszystko obwałowane tak, by ciecz nie przedostała się do ujścia – dodaje.

Dalej sprawą zajmie się zakład wodociągowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.   


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 18

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gościu

To nie wyciek. Jest to enzym smaku do chipsów, a po nim są takie chrupiące.

z okolicy

Przecież tam śmierdzi codziennie od wielu lat! Tylko zawsze wyciek był na sąsiednie pole lub do rowu...

Ania

a Nowoczesna to bandyci !

Gość

Ciecz przemieszczała się w stronę ujęcia wody, ale sytuacja została opanowana ... Teraz smród zostanie... A kto dał zezwolenie na budowę oczyszczalni ścieków w bezpośrednio przy ujęciu wody?

Gość

Smacznego,

Donaldu

Na PO glosowac! Natychmiast !

Gość

chyba z toksyn czipsów nie produkują

Gość

Producent zabudów specjalistycznych nawet na drabince swoje logo/nazwisko umieścił, i to na każdym szczebelku :)

Sąsiad 2

No i jak się chce, to można z "g... bat ukręcić"! Info nijakie i nijakim w sumie (na szczęście) zdarzeniu. A ty dyskusja, że oj oj!

Gość

Pewnie chodzi o ten zakład: https://www.google.pl/maps/@52.1110484,20.5993089,3a,75y,278.89h,88.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1shwTGtb3XkZPvT6-8rLVacA!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl

Kif

Wszyscy złodzieje ? To na kogo głosować ??

Gość strażak

Dawniej Polfa puszczała do rzeki mrownej różne kolory, raz doszło do samozapłonu. W mieście "gruchnęło" że rzeka się pali. na tą wiadomość wielu pukało się w czoło. W naszym mieście PSL u wszystko jest możliwe, ale mamy doskonałą Straż Pożarną z tradycjami która nie zawodzi.

Gość

PIS = PO = SLD = PSL = ZŁODZIEJE ps. uprasza sie młodzieżówki o niekomentowanie

Gość

Gość 2018.03.06 09:32 Nie każdy mieszka w twojej wsi.

Mieszkaniec

Ten zakład od ponad roku szuka pracowników do utrzymania ruchu , elektryków , automatyków . Widocznie kiepsko płacą , dobrzy fachowcy pouciekali a ci co zostali nie potrafią ogarnąć tematu . Teraz takich awarii może być więcej .

Gość

@ sąsiad przyjechałeś dopiero w nasze tereny, że nie znasz nazwy zakładu?

Sąsiad

A ten zakład to ma jakąs nazwe? Duży zakład produkujacy chipsy= co za delikatność ze strony opisujących zdarzenie

Gość

Chrupsy deserowe, ten sam toksyczny smak..................................