27° Środa
19 Września


mat. organizatora

Wygraj bilety na Paranienormalnych! [WYNIKI]

W Pruszkowie pojawi się kabaret Paranienormalni. Wraz z organizatorami występu zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki.

Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Paranienormalni konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie tykają tematów religijnych. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Na scenie: Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gościnnie Michał Czernecki - z wykształcenia aktor, mający na swoim koncie wiele różnorodnych kreacji filmowych, serialowych oraz teatralnych. Na ekranie możemy go obecnie zobaczyć w serialu „Leśniczówka” i „Diagnoza”.

U boku paranienormalnego duetu zaistniał w produkcji TV „Kabaret na żywo” wcielając się w ekscentrycznego producenta filmowego przekonując tym samym wszystkich, że znakomicie sprawdza się także na estradzie.

Występ odbędzie się 5 października o godz. 20.30 w sali widowiskowej Centrum Dziedzictwa Kulturowego przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

Uwaga! Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, a do wygrania dwie podwójne wejściówki na występ kabaretu Paranienormalni. Zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Dwie osoby, które we wtorek (11 września) jako pierwsze o godz. 11.00 przyślą maila na adres: konkurs@wpr24.pl zdobędą podwójne wejściówki. W tytule maila należy wpisać „Paranienormalni”. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Wyniki
Monika Fijałkowska
Małgorzata Mietłółka-Krasuska
Gratulujemy! 

 


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nie ma Mariolki - nie ma kabaretu!!

Gość

Prawo do nazwy mają ale cały kabaret robił im ten co odszedł tak prawda