16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


mat. prasowe

Wygraj samochód w jesiennej loterii Centrum Janki

„Zdrap sobie auto” to główne hasło loterii, która wystartowała w piątek 28 września w Centrum Janki. Nagrodą główną w zabawie jest samochód Renault Clio Grandtour Kombi! Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Janki, aby powalczyć o auto oraz inne atrakcyjne nagrody.

Jesienna loteria w Centrum Janki trwa do 13 października. Aby wziąć udział w akcji, przez ponad 2 tygodnie Klienci Centrum Janki muszą jedynie:

- zrobić zakupy za minimum 100 złotych (w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii handlowej), 
- tego samego dnia okazać paragon/paragony (można sumować max. 3 paragony) w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kupon-zdrapkę od hostessy,
- zdrapać zdrapkę i sprawdzić, czy pod farbą kryje się jedna z ponad 2250 nagród natychmiastowych (karta podarunkowa o wartości 30 złotych, bawełniana torba z logo Centrum Janki lub czekoladki smile),
- jeśli chcą zagrać o nagrody główne (samochód oraz karty podarunkowe o wartości 2.000 złotych, 1.000 złotych oraz 500 złotych), wypełnić kupon, wrzucić go do specjalnej urny i stawić się osobiście na losowaniu.

Losowanie nagród głównych odbędzie się w sobotę, 13 października, o godzinie 17.00. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa.

– Przed nami gorący październik w Centrum Janki! Przez ponad dwa tygodnie nasi klienci będą mogli powalczyć o atrakcyjną nagrodę – Renault Clio Grandtour Kombi – w najnowszej loterii Janek. Zachęcam wszystkich do robienia zakupów i życzę powodzenia! – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum Janki.


Inf. prasowe
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

???

A vo na to RODO???

Gość

Tiaaa...... W tym wszystkim chodzi o wyłudzenie danych osobowych .

Gość

Taka procedura, to każdemu powinni dać samochód bez losowania za ponoszone trudy.