18° Piątek
19 Października

Sob

archiwum

Wypadek na A2, utrudnienia w drodze do Warszawy

Nie mamy dobrych wiadomości dla kierowców poruszających się autostradą A2 w kierunku Warszawy. Na trasie doszło do wypadku. Zderzyły się trzy samochody.

Do zdarzenia doszło na 442 km trasy przed MOP Brwinów. – Po godz. 8.00 doszło do wypadku na autostradzie A2 na pasie w kierunku Warszawy. Zderzyły się trzy samochody, dwie osoby są poszkodowane – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. – Ruch odbywa się poboczem i częściowo prawym pasem. Utrudnienia moa potrwać nawet trzy godziny – zaznacza podkom. Kańka.

Około godz. 12.00 przywrócono normalny ruchna autostradzie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

none

Nie, nie jeżdżę BMW. Ale nie przeszkadza mi to narzekać na osoby, które nie rozumieją, co oznacza ruch prawostronny i blokują lewy/środkowy pas jadąc sporo wolniej, niż wszyscy dookoła. Poza tym z moich obserwacji to nie kierowcy BMW jeżdżą najostrzej i najchętniej naciskają gaz na lewym pasie.

Do none

Założę się, że jeździsz BMW.

none

Gościu 19:40, jak Ci przeszkadza, że ktoś Ci siedzi na zderzaku to zjedź na prawy pas. Tak będzie lepiej dla większości. A jak wiadomo w demokracji większość ma rację.

Gość

niestety kolega z 9:29 ma rację. Kierowcy powinni pojeździć starą poznańską A2 udostępnić rolkarzom i rowerzystom. Pierwsi stojąc w korku nie będą się zabijać a pozostali przestaną marudzić na brak miejsc do jazdy. Kto choć raz jechał A2 przyzna mi rację. Inaczej nie widzę możliwość zwolnić poganiaczy z lewego pasa (>150km) oraz amatorów wyziewów z rur wydechowych jeżdżących na żyletkę za zderzakiem przy 150km/h.

Gość

To wina Tuska ze zbudował dwupasmowa autostradę i są wypadki. Gdyby Jarosław Kaczyński zbudował trzypasmowa to nr byłoby wypadków.

Gość

Ilość zabitych w długi weekend jak w Smoleńsku, na A2 wypadki codziennie, wypaczając sens i istotę istnienia autostrady, a dobra zmiana zajmuje policję ochranianiem marszy faszystów i innych zwierzaków. Tylko pogratulować.