°


Seweryn Dębiński

Wypadek na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Prusa

Około godz. 13.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i ul. Prusa.

Jak doszło do wypadku? – Kierujący oplem poruszał się al. Armii Krajowej i chciał skręcić w ul. Prusa. Z kolei kierowca hyundaia jechał od al. Wojska Polskiego w stronę szpitala. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jeden z kierowców trafił do szpitala. – Kierowca hyundaia został zabrany do szpitala. Utrudnienia w ruchu są, ale wkrótce się zakończą. Kierowca opla był trzeźwy natomiast drugiego kierowcy policjanci nie zdążyli zbadać ponieważ szybko został zabrany do szpitala – wyjaśnia podkom. Kańka.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Zbliżaja sie wybory, może któremuś z kandydatow zadać takie pytanie, bo obecni włodarze maja to raczej gdzieś. Może któryś podłapie - żule głosowac raczej nie chodzą - więc może tylko zyskać głosy, a nie stracić. A obecni włodarze? Nie liczył bym na nich. Oni mają swój żelazny elektorat i daleko gdzieś całą resztę. Kiedyś zwróciłem się do nich o rozważenie uruchomienia linii autobusowaej z Pruszkowa na al. Krakowską, to (mocno upraszczając oczywiście odpowiedź magistratu) dowiedzaiłem się tylko, że sie mam odwalić od magistratu.

Gość

Do włodarzy Pruszkowa. Stanowczo domagam się zabronienia sprzedaży alkoholu po godz. 23. Pruszkowscy pijacy nie dorośli do tego luksusu. Uchlać się też należy w jakimś stylu. Sceny w których niedopita hołota obwieszcza swój stan radości lub co gorsza wściekłości z powodu niesprzedania gorzały budząc w środku nocy dziesiątki śpiących to gruba przesada. W okolicach nocnych sklepów co noc słychać głośne bluzgi, szarpanki, przewracanie krzeseł, śmietników, reklam. DOŚĆ.