24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Czytelnik Piotr

Wypadek na ul. 3 Maja. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]

W Grodzisku Mazowieckim w rejonie skrzyżowania ul. Czeremchowej i ul. 3 Maja doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z kierowców został zakleszczony w pojeździe. Droga jest nieprzejezdna.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik Piotr. – Wypadek na ul. 3 Maja w Grodzisku. Zderzył się hummer z samochodem ciężarowym. Poważnie to wygląda... – czytamy w wiadomości wysłanej na na adres kontakt@wpr24.pl.

Akcja ratunkowa trwa. Kierowca małej ciężarówki jest „wycinany” z pojazdu. – Ul. 3 Maja z ul. Czeremchową, po godz. 12.00 doszło zderzenia czołowego dwóch pojazdów, był to samochód dostawczy typu chłodnia oraz hummer. W chwili obecnej droga jest zablokowana. Kierowca chłodni jest zakleszczony w pojeździe – mówi Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak doszło do tej sytuacji? – Kierowca hummera poruszał się od Milanówka w stronę Grodziska. Przed nim zatrzymało się suzuki, które to stanęło za samochodem skręcającym w lewo. Hummer poruszał się zbyt szybko i żeby nie uderzyć w suzuki odbił w lewą stronę, zahaczył w suzuki i czołowo uderzył w chłodnię marki kia – odpowiada Janowiec.

AKTUALIZACJA GODZ. 12.50

Kierowcy chłodni i hummera trafili do szpitala. Droga nadal jest zablokowana.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

az głowa boli od czytania komentarzy osób nieznających sytuacji wypadku. Ludzie którzy piszą komentarze oceniając po marce samochodu naprawdę nie pokazują mądrości tylko idiotyzm. Potem się dziwią ze inni ludzie z krajów europejskich narzekają na atmosferę w Polsce, wy i ten wasz zasrany patriotyzm.

Gość

Pomimo, że kilka lat temu na ul. Orzeszkowej zginęło dziecko to jednak "piratów" nie brakuje. Nowobogaccy mają gdzieś życie i zdrowie użytkowników dróg, często młodzi "kierowcy" starymi BMW szaleją bezkarnie w mieście. Pozakładane tzw. gwizdki na wydechach przekraczają ilość decybeli - debile chcą być słyszani i oglądani. Dlaczego straż miejska i Policja nie reagują ? Grodzisk Maz dawniej był miastem, dzisiaj stał się pegeerem przyszłości.

Gość

Kierowca hamera nie był przypadkiem Ukrainiec jego córki chodzą do szkoły w Otrębusach. Nie wiem czym się zajmował ale w tych okolicach to non stop w jedną a to w drugą stronę jezdzil tym hamerem.

Darek

Jeśli jest chłodno to obłożyć gościa lodem, na pewno wytrzyma do przyjazdu karetki do Szpitala Zachodniego.

Gość

Matka, jode po chlib do miosta. Zaro bede w chałupie. Zamiost traktorem przez pole, to tera hamerem pojode :-)!

Gość

A na kierowców BMW tak mocno się narzeka...

Karol

Stać było na Hammera ale na serwis układ hamulcowego + olej w głowie wyraźnie zabrakło.

Gość

Bo Hammerem nie da się jeździć powoli. Trzeba szybko i bezczelnie.

Gość

Wieśniak sprzedał pole kupił Hammera. I zrobił nim teraz komuś krzywdę.