27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


czytelniczka Natalia

Wypadek na węźle A2

Uwaga kierowcy na węźle autostrady A2 doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od Natalii za pośrednictwem Facebooka. – Wypadek nad autostradami, kierunek Ołtarzew czytamy w wiadomości – poinformowała.

Policjanci przekazują nieco więcej informacji na ten temat. – Na wiaduktach nad autostradami około godz.7.50 doszło do kolizji. Kierujący passatem poruszał się z Ołtarzewa w kierunku ul. Żbikowskiej. Na skrzyżowanie wjechał na czerwonym świetle i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Kia. Passat uderzył również w znaki ustawione na skrzyżowaniu – informuje mł. asp. Marta Słomińska.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. – Na miejscu była karetka, ale nikt nie potrzebował pomocy ratowników. Kierowcy byli trzeźwi. Samochody zostały usunięte na pobocze. Nie ma utrudnień w ruchu, a na miejscu nadal pracują policjanci – dodaje mł. asp. Słomińska.


Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Kierowca Kii oczywiscie spokojny, zgodnie z przepisami a ten co ma voldzwagena to musi pokazac co to nie on. Normalka na tej autostradzie gdzie kierowcy paskow wracaja ze swoich wiosek z pelnymi bagaznikami

Gość

Do 10:17 A wideo ? Też jest nadesłane od osoby która kieruje pojazdem i jednocześnie nagrywa cały wypadek .. osądzasz tamtego nie mając podstaw, a ten od filmiku? Tego komentuj jak są dowody.

Gość

Droga czytelniczko, używanie telefonu w trakcie jazdy jest zakazane. I już teraz rozumiem fenomen jaki jest na polskich drogach. Cóż to za fenomen? Jadąc autostradą w kierunku Warszawy napotykam na korek. Myślę sobie: pewnie jakiś wypadek. Ale jedziemy pomału. Jedziemy i jedziemy i wypatruję wypadku. I jest!!!! Ale o dziwo w kierunku Poznania. I naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie zwalniają i przez to tworzą niebezpieczną sytuację.

Gość

Sądziłem, że pod wiaduktem przebiega jedna autostrada A 2.

Lenka

Sportowiec z Passeratti, wszyscy mogą stać na czerwonym ale nie on, a później jest zdziwienie jak to mogło się stać? Pewnie zła droga była....

Gość

Burak pewnie bawil się smar fonem i nie patrzył na światła frajer puszkarz

none

Passat? Nie BMW? Aż trudno uwierzyć...