17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

MS

Wypadek na Wojska Polskiego

Uwaga kierowcy do poważnie wyglądającego wypadku doszło na al. Wojska Polskiego w Pruszkowie. Zderzyły się trzy samochody.

– Wypadek na Wojska Polskiego za Lidlem koło BP w stronę Grodziska. Zablokowany cały pas w stronę Grodziska – informuje nasz reporter.

Na miejscu są już służby. – Na miejscu zderzyły się trzy samochody. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Grodziska i lewy pas w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się wahadłowo po prawym pasie. Ratownicy udzielają pomocy poszkodowanym. Trudno powiedzieć jak długo potrwają utrudnienia – mówi nam mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

 – Dwie osoby zostały poszkodowane. Są w stanie ogólnym dobrym i zostają na miejscu – poinformował nas Wojciech Diadia z Falck Medycyna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

do Gość 2018.01.06 07:43 to ty nie wiesz, że starosta odpowiedzialny jest także za atak zimy w USA,

Gość

co na to Golosiek nic bo nie da się bo kobylce mieszka .

Gość

Pewnie sprawniej by wszystko szło gdyby ludzie wsiadając za kierownicę zabierali ze sobą mózg!!! Większość kierowców jadących wczoraj WP niestety nie była w stanie zastosować się do najprostszych przepisów ruchu drogowego, ale niestety "Szanowni Państwo" tak się spieszyli, że wszystkie okoliczne drogi "przecinające" WP były zblokowane. Nawet przez tzw. "elki". Żenujące

Gość

I znowu każdy miał pierwszeństwo

Gość

wyjazd z BP w kierunku grodziska byl przez podwojna ciagla?

12

Niektórym WP myli się z A2

Gość

Kłania się brak obwodnicy Pruszkowa...

Gość

Takie proste skrzyzowanie jak wszystkie w pruszkowie a cymbaly dalej nie umieja jezdzic

silver

Kolizja, kolizją ale robienie zdjęć w trakcie prowadzenia samochodu do odpowiedzialnych zachowań nie należy.

Gość

No to dla odmiany będą korki...