30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieAnna Sołtysiak

Wypadek w Biskupicach, kobieta zakleszczona w pojeździe

W Biskupicach (gmina Brwinów) doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. W jednym z samochodów kobieta była zakleszczona.

Konieczna była interwencja straży pożarnej. Na miejscu nadal trwają czynności. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o 12.00. Do wypadku doszło w Biskupicach na drodze w kierunku Błonia. Volkswagen jechał z Brwinowa, z kolei ford poruszał się od strony Błonia. Doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego w jednym z pojazdów zakleszczona była kobieta. Pasażerka została wyciągnięta przez straż. Obecnie pomocy udziela jej pogotowie – przedstawia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. – Droga jest zablokowana. Aby ominąć miejsce zdarzenia, kierowcy powinni korzystać z bocznych dróg – mówi podkom. Kańka.

AKTUALIZACJA 13.20

Jak poinformowała nas policja, do szpitala przewieziona została pasażerka forda i kierowca volkswagena.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

to tam gdzie jest tor do badania szybkości samochodów ! :-) aż dziwne że tylko takie skutki wypadku

brw

Tam są trzy zakręty 90 stopni. Pewnie na którymś z nich.

Gość

Żeby iść na czołówkę. Chyba sprane mózgi.

Gość

Czyja wina? Kierowcy VW?