27° Niedziela
19 Sierpnia


Seweryn Dębiński

Wypadek w Brwinowie, stłuczka na A2

Trudny poranek dla kierowców. Na drodze 719 rankiem doszło do wypadku, a na autostradzie A2 doszło prawdopodobnie do kolizji. Kierowcy stoją w korkach.

Brwinów wypadek pojazdu dostawczego i busa. Jedna osoba nie żyje – taką informację otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników na numer kontaktowy.  

Na szczęście finał wypadku nie był tak tragiczny, jak opisuje to czytelnik. – Na skrzyżowaniu ul. Sportowej i drogi wojewódzkiej nr 719 około godz. 4 rano doszło do wypadku. Kierowca fiata skręcając nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prosto iveco. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca fiata. Trafił do szpitala – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Do kolejnego zdarzenia doszło na wysokości bramek w Brwinowie na autostradzie A2. – Dopiero kilka minut przed godz. 8 otrzymaliśmy informacje, że auto uderzyło w bariery. Nikomu nic się nie stało. Kierowca otrzymał mandat – dodaje podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Msz

Widać marku znasz lepiej topografie miasta niż pokazuje mapa (skrzyżowanie podkowa)

Gość

a to nie ul. Wilsona?

marek

sportowa się nie krzyżuje z drogą nr 719

Gość

Oczywiście jak wypadek to klasycznie #białyfurgon w rowie

Gość

Koniecznie badania o zdolności do kierowania pojazdami...

Łuki

Henryka fantazja poniosła.

Gość

W takich przypadkach widać jakiem chorym pomysłem było zrobienie nieczynnego punktu poboru opłat na A2. Ile wypadków już tam było? Ile osób zostało rannych lub nawet zginęło?