19° Sobota
22 Września


Seweryn Dębiński

Wypadek w Natolinie. Sprawcą kierowca na podwójnym gazie

Około godz. 16.00 w miejscowości Natolin doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Ciężarówka z naczepą zderzyła się z autobusem komunikacji miejskiej.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na skrzynkę kontakt@wpr24.pl. – W miejscowości Natolin na drodze wojewódzkiej 579 doszło do wypadku, w którym kierowca tira uderzył w autobus komunikacji miejskiej – czytamy w mailu nadesłanym przez czytelnika.

Policja potwierdza te informacje. – Zdarzenie miało miejsce około godz. 16.00 Nietrzeźwy kierowca ciężarowego volvo zderzył się z autobusem. Na szczęście nikt nie został poszkodowany – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Mężczyzna został zatrzymany. Prowadzimy z nim czynności – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz